АС и други романтични К-драми - тема 4

  • 17 058
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 555
Марги, аз първо забелязах песента която си сложила ти, но след нея ме впечматли и тази, в началото даже не ги раличавах дветеи, защото са в един стил и на една и съща изпълнителка, сега не знам коя повече ми харесва, определено и двете са хубави, даже май и трета ще има...Кратък, но хубав е ОСТ. Доста ги въртях, макар че ги оцених малко със закъснение, мятах ги и по нашите страници, а сега са в списъка с музика под номера 44 и 45.

▪️Confess To You ▪️King the Land▪️ OST ▪️



А в един от кадрите в това видео където на летището Юна върави с кръшна походка, чак косата и подскача в такт с походката,  някъде от първите серии е, гледах видео зад кадър как Джуно я имитира и фръц фръц и той все едно е на токчета, тогава се светнах че са различни песни и пуснах отново и така се оказа, малко по.бавно съм загряла от обичайното  Joy

Последна редакция: пт, 27 окт 2023, 15:05 от Беллора

# 721
  • Мнения: 6 338
Много трогателна е любовната история на Жътваря и кралицата и в двете времеви линии. Гоблина и момичето са сладки, а в конфигурация с Жътваря и/или внука са още по-сладки, но там няма дълбочина. И за двамата е първа любов и я отиграват като тийнейджъри, докато при другата двойка е любов от пръв поглед и е съдбовна и трагична. И някак много ми се иска на финал всички да са си простили и кралят и кралицата да получат втори шанс в съвременността.

# 722
  • Мнения: 3 335
Рори, точно така. Преродената кралица е Ю Ин На - приятелката на АйЮ. Като съм я гледала по-рано в други сериали не ми допадаше, но я свикнах. Не се справя зле.

Историята на Жътваря и неговата любима определено е по-дълбока, но и самият той за мен е най-интересния герой.
Харесвам го в комбинация с Гоблина - предизвикват се, дразнят се, помагат си, разбират чувствата на другия, споделят мълчанието си.
Чудесни са и с невестата на Гоблина- "преследва я" от години, но в същото време се опитва по всички възможни начини да не я хване. Многократно нарушава правилата и иска тя да живее. Но все пак съдбата ѝ беше да си отиде рано Broken Heart

И с неговата любима са много сладки - той не умее да изразява чувствата си но не може и да ги прикрива. Знае, че любовта им е невъзможна, но тайно я наблюдава и прекарва време с нея... до момента в който тя го разкри. Преплитат се минало и настояще, страдат много и през повечето време са разделени, но пък поне се събират в бъдещето и са необременени от спомени за предишните животи. Рори, финалът за теб ще е удовлетворяващ си мисля.

Бел, приключа ли със сериала ще хвърля едно око и на моментите зад кадър, понеже сподели, че и там се долавя химия.
Хубав е саундтрака на Кингленд, засега постоянно слушам тази, която сложих в предишния ми пост и ходих да проверявам сутринта дали е едната от тези на 1 стр. Любопитство 🤪

# 723
  • Мнения: 6 338
От всички сюжетни похвати най-много мразя изтриването на паметта. Не спонтанната амнезия, а целенасоченото заличаване. Необременени от спомени няма да ми хареса като финал. Освен ако не е следващо прераждане, но това си е съвсем нова история и не е финал на настоящата.
И какъв абсурд само. Обявяват, че наказанието му е свършило и се оказва в най-големия ад. Ще довърша сериала и ще пиша, но обрата сле изчезването на гоблина е влудяващо дразнещ. Айде него забравиха, но защо забравиха и Жътваря. А защо Жътваря го забрави след като също не е съвсем човек. Тъпооо. Да видим нататък.
Спомените са изключително важни. Без тях не е същия човек. Ето главната тъжна, но не знае защо. Хиляди пъти по-добре е да е наясно защо изпитва такива чувства.

Последна редакция: пт, 27 окт 2023, 18:10 от Рори72

# 724
  • Мнения: 3 335
Не е точно каквото изглежда 😉

# 725
  • Мнения: 6 338
Но пък мъжкия отбор се събра и споменът за Ким Шин не е заличен. Това е доста удовлетворяващо.

# 726
  • Мнения: 3 335
За Гоблина не си спомня единствено неговата невеста. Жътваря ми беше ясно, че няма как да го забрави, но онова което не очаквах беше, че и при Съни не е заличен спомена за нито за брат ѝ, нито за любимия. Просто умело се преструваше.

# 727
  • Мнения: 6 338
Племенника/внука е откритието ми от този сериал. Той също не помни Гоблина, но пък заедно със секретаря повярваха на дядото. Той пък от къде е знаел, че ще заличат спомена за гоблина, че остави такива указания.
То пък невестата дето имаше свръхсетивни способности се оказа най-податлива на външни вмешателства.

# 728
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 555
Рори, с две думи хареса ли ти? Кръв имаше ли? Аз ако бях усетила Марги навреме, можеше да опитам да го загледам с нея, но в началото останах с впечатление че интереса и е по-скоро вял.

# 729
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 776
Племенникът/внукът (Yook Sung Jae) на мен много ми хареса в Mystic Pop-Up Bar - също с мистична/свърехестествена жилка, минали животи и т.н. В главната роля е Hwang Jung Eum (която беше Главната в "Убий ме, излекувай ме") и пак така си вика в сериала, ама на по-ниски децибели. Има и други познати лица.

Белл, в Гоблина няма много кръв... поне по моите представи (като изключим началото с битките на Ким Шин като генерал).

# 730
  • Мнения: 3 335
Бел, ама ти мен си ме знаеш, че не си падам по твърде кървави истории 😀 Но взема ли да споменавам нещо твърде начесто - харесало ми е 🤪 И е права Роца, че няма много кръв.
Ти го загледай когато решиш пък ако ти се коментира ще ти правим компания.

# 731
  • Мнения: 6 338
Няма кръв в Гоблина и много ми хареса. Даже май ще отиде в списъка с любими сериали. Момчето е много харизматично и много ми харесва играта му в т. ч. заедно с главните и със сигурност ще го прослушам и в сериала, който Роца препоръчва

Последна редакция: пт, 27 окт 2023, 20:22 от Рори72

# 732
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 555
А, и да не ми пригласяте, аз започвам да си говаря сама😂

Хайдее, още две мнения или поне едно, моето ще е след него😜

# 733
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 111
Хм, нямам идея как, но ще трябва да вместя и King the Land. Защото, казвали сте го, ама друго е да го видиш мърдащо Stuck Out Tongue Winking Eye, и Джуно добре ги носи костюмите.
Толкова много сериали и предавания, а толкова малко свободно време за тях! doh

# 734
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 776
Толкова много сериали и предавания, а толкова малко свободно време за тях! doh
Joy Моето мото в живота Joy

Джуно в костюма в Кингленд ми е сред топ-а на хубавите мъже в костюм от сериал. Другите са Пак Со Джун в "Секретарката Ким" и И Мин Ки в The Beauty Inside (вдясно на снимката, с тъмносивия костюм).


И Роуон в Destined With You

Общи условия

Активация на акаунт