Мами в Италия - част 38

  • 19 255
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
4естито на рожденни4ките. От лЮбов и късмет да не се отърват. Heart Eyes

(влади, извинявай, ама не ми се влиза в другата тема, мързел, братко Embarassed Laughing)

# 76
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
         Честит рожден ден на Влади и Фатима!Желая прекрасна година!  bouquet

# 77
  • Italia
  • Мнения: 4 492
4естита първа свеЩи4ка на малката Фатима !



Весело и безгрижно детство и желая  Hug

# 78
  • Мнения: 5 476
Честит рожден ден на Фатима!
Да е здрава и да носи много радост на родителите си!
  Heart Eyes  bouquet




...не мен нещо форума  не ми бачка както трябва...постоянно се губи.. Confused
излиза ми...

Temporarily Unavailable
Due to high stress on the server the forum is temporarily unavailable. Please try again later.

 
при вас как е?

# 79
  • Мнения: 3 425
Гери,същото е и при мен,или пък пиша отговора,публикувам и ми била изтекла сесията и естествено писанието се е изгубило в пространството Sad(А на бърз отговор нямам проблеми,но не се отваря винаги!

# 80
  • Мнения: 764
Da sa jivi i zdravi Fatima i Vladi!Mnogo 6tastie i kasmet im jelaq!
Izvinete za latinizata ama mnogo trudno vlqzoh i nqmam i Kredor....

# 81
  • София
  • Мнения: 6 810
Честит рожден ден на Влади и на малката Фатима!!!  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 82
  • Мнения: 3 425
Аз ся един пореден,но неясен въпрос...най-вече към Лени,та да си затвърдим знанията  Flutter
Сменяме ли ги тия книжки или не?
Майка чела,че вече само се отивало и ги сменяли автоматично...нали сме комунитари  newsm78

Влади,щях да те питам...кога ти свършиха лохиите,та ти идвало вече  newsm78



Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 16:27 от Kaлa(Bella13)

# 83
  • Мнения: 6 167
http://www.evroportal.bg/article_view.php?id=725188

кала,  по силата на ей това нещо аз карам с бг си книжка.
тия дни ще ходим до 'кат' и ще питам - ако има кратка и лесна процедура да
изкарам и италиански патент - ок. ако не , карам както досега.
ще ти кажа резултата. жалко, защото днес сутринта бях там, но не се сетих за това
изобщо.

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 17:25 от Lennie

# 84
Виж са Кала, ако искаш можеш да караш и без книжка … докато не те спрат.
До колкото знам преди трябваше да си конвертираш книжката, докато сега е достатъчно riconoscimento.
Правилото както винаги е да питаш на место. Не се знае лелката на гишето как интерпретира закона  Crazy

# 85
  • Мнения: 750
Здравейте на вси4ки. Hug
4естит рожден ден на двете рождени4ки Влади и Фатима.Да са живи и здрави и вси4ко най-хубаво им пожелавам. newsm51

Лени абе да те питам  аз ти с каква шоф.книжка си карала до сега? newsm78

# 86
  • Мнения: 3 425
Уффа,значи трябва да се сменя  Close дано поне са отпаднали тия преводи и чудеса,че не знам  Rolling Eyes

Джоя,то е ясно ахахахаха,аз все се надявах да мина метър...да видиме какъв метър минавам сега  newsm78 трябва да проверя!



# 87
  • Мнения: 6 167
Ники, аз карам с българската ми шофьорска книжка.
Розовка една такава.
Някъде назад имаше в темите един линк на мин. на транспорта и точно казуса  - 1 година имаш право да караш преди да я конвертираш. Това беше миналата година, сега конвертирането отпадна.
С книжката ми са ме спирали за проверка , както и съм давала колата ми на сервиз. Трябваше да ми дадат друга кола за времето, когато моята беше в сервиза , та там също съм я представяла, за да им карам колата.
Никъде не съм имала проблеми.
Естествено, ако попаднеш на някой, който не е наясно може да има разправии.

# 88
  • Мнения: 750
Лени,ама ти от колко време живееш  тук в Италия?Аз знам 4е сега в момента са валидни нашите книжки,а до преди януари имахме право само на една година да караме с нашите.
След една година ако те спре полицията,освен мултата от 1800 еуро,(ti seguestranno la machina per tre messi),и през това време си плащаш паркинг на полицията. #2gunfire #2gunfire
Сега аз ти говоря как беше преди първи януари.Сега сигурно вси4ко е променено след влизането ни в Европа.

# 89
  • Мнения: 6 167
Лени,ама ти от колко време живееш  тук в Италия?Аз знам 4е сега в момента са валидни нашите книжки,а до преди януари имахме право само на една година да караме с нашите.
След една година ако те спре полицията,освен мултата от 1800 еуро,(ti seguestranno la machina per tre messi),и през това време си плащаш паркинг на полицията. #2gunfire #2gunfire
Сега аз ти говоря как беше преди първи януари.Сега сигурно вси4ко е променено след влизането ни в Европа.

аз живея тук от 26 дек. 2005та. имам резиденца от август 2006та. 
и понеже ' едната година' се смята от датата на резиденцата дори и да важи все още ( а не важи) правилото за 1та година - аз съм в тази година до август 2007ма.

Общи условия

Активация на акаунт