10та БИОГРАФИ4НА ТЕМА НА НЕМСКИТЕ МАМИ

  • 22 926
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 907
Ок. Дойде време и аз да напиша нещо за мен. Няма да е биография. В никакъв случай. По-скоро ще е това, което ми минава през ума в момента. Мисли и малко факти.

Какво да се прави. Животът е забавен. И много труден. И пълен с изненади. И ужасен!

Как бих започнала едно абсолютно смешно на вид писание, е само мой проблем. Затова моля всяка от вас, която само това чака - с други думи да ме види гола, или разголена, или проста малко честна във форума - да се засрами, изчерви или ако се е изчервила от яд, просто да спре да чете. Защото за пореден път ще кажа, че това, което пиша го мисля. И тези, които имат проблеми с това, за тях вече отдавна имам готови билети за ПО ДЯВОЛИТЕ ( така пише на билетите, хм).

Значи, аз съм родена в Казанлък. Прекрасен град. За мен България е Казанлък. Нямам толкова носталгия за страната, колкото за моя град, за моето вкъщи. За моето легло, в моята детска стая. За кучетата на циганите, които живеят в една близка къща и които лаят по цяла нощ. Ама тези цигани са цивилизирани. Много даже. По-цивилизирани и от някои българи, които на 200 метра от нас отглеждат прасета и през лятото смърди на прасе в спалнятат ти, ама те не склоняват да ги махнат. Всичко е въпрос на гледна точка. Точно това и разказвам в момента.

Моят живот. Моята гледна точка. Аз до 10-годишна мисля, че бях много щастлива. Към 12,13 започнах да полудявам. На 14 бях в дълбока кома. 3 дни е траела...казаха ми го по-късно. Половин година след това заминах за Франция. Завинаги.

Ми какво да пиша? Много видях, много прочетох, много изпих и много сънувах. Много усетих и забравих. Много неща не искам да усещам. Много неща искам да усетя.
Кое бих нарекла моята биография, незнам.
Знам, че съм щастлива. Колкото и да продължавам да търся, това което търся. Това. Щастие. Незнам. Търся. Изкуството е моята страст. Това учих. Това спрях да уча. Един ден когато реших да замина завинаги за Берлин. Реших, че слагам край на моят живот тук и заминавам. Но не стана. Не стана и аз помислих, че умрях!!! Знам, че тогава нещо силно в мен умря.
После имаше много хубави моменти. Не мога да се оплаквам. Имам малко, но много верни приятели. Имам уникални хора около себе си. Които много обичам. И тази вечер псувах моят най-добър приятел, ожесточена му захвърлих на земята една торба филми и му казах, че никога не искам да го видя. Това е най-добрият ми приятел. И съм горда с него. Горда съм, че ме понася.

Ок. Забравих, че за вас са важни данните.
Моите технически данни: 27 години, 171см., (кг не се казват), руса коса ( но от години червена), сини очи ( но от години черногледа). Пия и пуша. Мразя хората. Мразя света.

Обичам добрите хора. Те са малко. Обичам да се смея. Звучи абсурдно. Но е така. Смея се с удоволствие и даже рядко плача. Вместо да плача се подигравам. Вместо да стрелям по хората ги иронизирам. Вместо да бягам от огъня, аз се потапям в него и загубвам всеки път нещо от себе си. Или може би печеля.

Преди много години казах на един приятел :

"Хората търсят идеи..."

той ме попита:

"Хора ли? Къде ги видя?"

Незнам. Точка. Това не е биография. Аз пак ще пиша. Очаквам Лискан да пише също. И всеки, който се чувства ангешпрохен.

Лека вечер.

# 16
  • Мнения: 1 768
вие ще ме уморите, от банкови преводи, немско_бг. кухня и сега биографии  Whistling
да вzемете да си направите по още едно бебе, че явно много свободно време ви се намира  Wink (имам впредвид инициаторката на темата и zавеждащата худ. й оформление.


Риен,тея камъни бяха в на6та градина.. Twisted Evil
Много мило,4е мисли6 zа нас и ни предлага6 да си направим по о6е едно бебе,но аЗ ли4но родих преди месец и ми е о6е ран6ко zа второ.
А ти 6ом се вписа в темата,zна4и и ти не си zле със свободното време или? Confused
Хайде със zдраве.  bouquet

# 17
  • Мнения: 7 605
вие ще ме уморите, от банкови преводи, немско_бг. кухня и сега биографии  Whistling
да вzемете да си направите по още едно бебе, че явно много свободно време ви се намира  Wink (имам впредвид инициаторката на темата и zавеждащата худ. й оформление.


Риен,тея камъни бяха в на6та градина.. Twisted Evil
Много мило,4е мисли6 zа нас и ни предлага6 да си направим по о6е едно бебе,но аЗ ли4но родих преди месец и ми е о6е ран6ко zа второ.
А ти 6ом се вписа в темата,zна4и и ти не си zле със свободното време или? Confused
Хайде със zдраве.  bouquet

Брей Веси, Що ска4аШ, тя да не го е писала с лоШа zадна мисъл? Рилекс, девойко  Mr. Green

4акам муzата zа биографията. Имам 4увството 4е съм раzправила вси4ко 100 пъти ве4е.......

Да кажа zа лекарствата в бебеШката ми аптека, някой беШе питал в предната тема. Имам Оzанит, zа камуфлаж Щото не ни помагат, Вибуркол zа декорация, крем4е Бепантен zа дупенцето и свеЩи4ки Бенурон и Парацетамол, всъЩност Бенурона си е парацетамол, но ги давам само над 39°, т.е. мнооооооооого рядко. А, и стар Саб Симплекс имам. За какво, не zнам.  Thinking

# 18
  • Мнения: 3 423
Весе, ти познаваш ли Яна от унито?
Присетих се нещо.

Иначе признавам мистик, хареса ми разказът й.
При мене музата немножко посидела и ушла.
Нали ви казах, че писах, пък се изтри.
Сега обаче не ми се разказва. Пък и в общи линии
май всичко съм си казала. Но вас ще ви чета.

# 19
  • Мнения: 2 907
Лис такъв, защо???
??

???

Ти знаеш защо. Аз чаках.

И не Ан Кларк исках да ти кажа изобщо не ми е толкова важна.... в момента я карам на глам рок дарлинг и слушам Боуи, както и пост "пънк" като Пиксийз....

Иначе мила ми Лискан, за Пфингстен сме в Лайпцих , моят Мил има вече страхотен цилиндър....Намерих мъж, който поне веднъж на година да ми каже " гримирай ме малко в черно". Когато се влюбвах в него, не знаех, че има такъв потенциал в него. Той ме обича когато съм "фетишизирана", той обича черното в мен. И бялото също.

Осъзнавам, че май трябваше това да е ЛС за теб Лискан! Но го пускам, така или иначе едва ли някой разбира за какво говорим  Grinning И пиши, шматка такава!  Hug

# 20
  • Мнения: 1 636
mystic ,zву4и6 като писателка Grinning
Саб Симплекс и аz го имам,но zабравих да пи6а.Той е при Blähungen,става zа новородени,но и zа големи деzа,но по-голяма доzа естествено.И от него сам доволна.
Кой сте ми каже каде са теzи ва6и албуми,4е не ги намерих,във фотогалерията са снимки по теми,а не по никове.Горе в темата сте вкарали линк "на6ият албум",а се виждат пак обсти снимки,или аz не гледам несто добре  newsm78

# 21
  • Мнения: 11 315
След този изключителен разказ на Мистик аз ще потрая още малко.
Пък и гледам сеир, дали Лиска ще се реши да ни разкаже точно колко години е прекарала в Бг, после в Африка и други точки на света, за да се запре в Немция, че и потомък да създаде.
Обаче мен ме гложди друго - биографката и културтрегера (Веси и Риен) да вземат да се опитат да ни направят на нас старите кучета малко биография. Ей тъй - за майтап.
Да се види, ние какво впечатление оставяме.

За протокола - нямам бебешка аптека. Имам детска такава Mr. Green (с доста хомеопатия в нея)

Киколин, виж този линк и пробвай през него.
http://snimka.bg/album.php?album_id=90240 най-долу са останалите албумчета.
Като се логнеш можеш да си направиш сама.
Мистик, голяма си шматка, чакам да ми пратиш снимките, да ти направя албумчето Naughty

# 22
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Чиколин , когато видиш общия сайт на снимките ни...вдясно има поле за потребителско име и парола.Те са написани под прозореца за вход на снимките на първата ни страница!
Така ще можеш да видиш албума! И да си направиш подалбум , защото без парола можеш само да ги разглеждаш но не и прибавяш.

Мога да разкажа историите на всяка , която е писала от юли месец насам! Просто трябва да се чете....Но щом трябва да разказваме..може би и аз един ден ще го направя...но и на мен не ми е дошла музата....Най пълни  и искренни са били разказите на Татяна , Вечерница и Риен и Николета
Само Татянчето не каза какъв точно е мъжът й по националност !!!???

Това за среща в БГ много ми хареса....Август ще бъда в БГ. Колко мами ще бъдат в Варна  или Пловдив по това време?????

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 09:44 от mariela33

# 23
  • Мнения: 1 768
Добро утро. Wink
От няколко дена ми се върти една песен на Васил Найденов.Със сигурност я zнаете,каzва се "След края на света".Знам,4е е иzпята на няколко еzика,иzмежду които немски.Слу6ала съм я дори преди.Та ми се иска ако може да си я сваля от нета..Някой слу4айно да я има,или да я е слу6ал? LaughingМного хубава песен,връ6а ме в детството и ме хва6а веднага носталгията.. Sad
http://www.vbox7.com/play:3353400e Поzдрав от мен. Blush
Таммммммммм,преди 100 лета,тамммм 6урен бе света.........ейййй спомени,спомени..... smile3518

Лиске,коя Яна? newsm78Дай малко инфо.

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 10:05 от Vessito

# 24
  • Мнения: 1 636
Mariela,благодаря ти.Сега видях са потребителското име и кода,ама аz все или само на4алото на несто 4ета,или преz ред Thinking Като предната седмиzа говоря с 1 лекар,4е на саседната врата пи6е само на 1 лекарка името,а не на таzи,zа която говорихме,иzлисаме да видим... отдолу пи6е и другото име.Заплес сам станала несто.
Снимките сте ги видя и пробвам и аz да сложа,но дано намеря време,4е сега пак zакаснявам.

# 25
  • Мнения: 2 292
привет момичета  Wink
Вечерница, Пепеляшка голямо благодаря. Намерих боички zа бебета, но още не съм се престрашила да ги дам  Laughing
Вчера и аz се опитах да се впусна по следите на Лиска с една кратка биогр. справка ,нооооо някой ми иzтрил постинга  Joy
Друго няма, ще се вкл. по малко zанапред и то предимно вечер, zащото и аz zапочвам работа  Hug Весел чат ви пожелавам  Wink

# 26
  • Мнения: 1 610
Весе, много кибритлия си бе моми4е! Мегстар се пошегува, 4е много пишем!Меги и аз искам второ бебе и тогава тц форум..затова сега наваксвам
На мен ми хареса началото на разказа на мистик, с 4астта за Казанлък...другото беше като картина , на която се 4удиш кое е око , кое е крак, но всички цъкат с език и викат много интересно.  Joy Шегичка , мистик, да не се засегнеш! Аз не обичам просто песимизма, и гледам да бягам надалеч от него...иначе и аз да съм полудяла. И не разбирам готика също. Не търси в мен ценител на черните краски  Grinning
сега ми се щеше да направя на Ве4ерница биографията, но малката се събуди..."може после, може никога" Wink

# 27
  • Мнения: 230
Моите хобита - астрология, дизайн, срещи с приятели.

На мен също астрологията ми е хоби. Много обичам да правя хороскопи, дори на Хебамето тук направих  Grinning

# 28
  • Мнения: 11 315
сега ми се щеше да направя на Ве4ерница биографията, но малката се събуди..."може после, може никога" Wink
Аре де! Praynig Mr. Green

Приятелко, давай сега да ми спретнеш един хороскоп. Може и срещу заплащане.
Аз се зверя на астрологичните карти като полезно изкопаемо. Не мога да ги вдяна още и това си е. Иначе имам таланти за други работи, ама не се издавам  Joy (тя Риен знае)

# 29
  • Мнения: 106
Моите хобита - астрология, дизайн, срещи с приятели.

На мен също астрологията ми е хоби. Много обичам да правя хороскопи, дори на Хебамето тук направих  Grinning

Priyatelka, препълнена ти е пощенската кутия и не мога да ти изпратя лично съобщение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт