Бихте ли приели фамилията на съпруга си?

  • 11 696
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 660
Ема1978, въпроса съм го задала, както съм намерила за добре.  Peace
 
И не, не си извинена за латиницата - има Кредор!

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 11:42 от Morgy

# 226
  • Мнения: 3 457
едно време да-сега незнам newsm78

# 227
И не, не си извинена за латиницата - има Кредор!

e da de s razlikata, che Kredora ne mi izliza...samo che ti tova niama kak da go znaesh po kyp prichini  Grinning

# 228
  • Мнения: 660
И не, не си извинена за латиницата - има Кредор!

e da de s razlikata, che Kredora ne mi izliza...samo che ti tova niama kak da go znaesh po kyp prichini  Grinning

  love001

# 229
  • софия
  • Мнения: 181
Не съм я приела-останах си с моята.

# 230
  • Варна
  • Мнения: 30
Здравейте! Аз също се чудя какво да правя, защото бъдещия ми съпруг е Маслинков и някак си немога да си представя да съм Маслинкова, а всичките ни познати много харесват фамилията му. Затова най-вероятно ще си остана с моята. А и не ми се ходи да сменям лични карти и т.н.Въпреки че родата от неговата страна няма да е много очарована, защото много държат на името, но в крайна сметка аз живея с него, а не с тях. Simple Smile

# 231
  • Мнения: 270
Въпреки неземната любов, която изпитвам към мъжа си (все още  Laughing Wink ), бих прибавила неговата към моята. Още повече, че в работата съм си със бащината фамилия, така ме знаят и клиенти, така фигурирам и във всички финансови и юридически докИменти  Grinning Rolling Eyes Пък и за мен ще е много голям кеф да нося фамилиите и на баща си (който посвети живота си на нас с брат ми) и на мъжа, който ме носи на ръце, обичам и от когото имам син!  Hug

# 232
  • Мнения: 5 468
С неговата съм Blush.

# 233
  • Мнения: 269
Ами аз я приех, не се бях замисляла за друг ариянт, но сега ми липсва.. Ако мога да променя пак нещата, може би с тире! Защо пък не Wink

# 234
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
С удоволствие я приех.

# 235
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
С удоволствие я приех.
Peace

# 236
  • Мнения: 2 716
Направих го. Никога не съм мислила вариативно там, където няма какво да се мисли. И сега тя си е МОЯТА фамилия.

# 237
  • Мнения: 384
Не съм я сменяла.Съображения:
1. Фамилията ми е единствена (поне в града, в който живея). На мъжО- не е лоша, но нищо особено...
2. Моята и без това е дълга-ако сложа тире, ще стане като в оня лаф 'последната да затвори вратата...' Mr. Green
3. Не мисля, че любовта и уважението се изразяват само по тоя начин  (да приема неговата) Confused
И да не продължавам
Виж, друг е въпросът, че веднъж като ни питаха кое семейство сме и ние така  Rolling Eyes newsm78  Mr. Green

# 238
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Вече съм я приела. И за мен това си беше важно, колкото и самия брак. Исках да нося неговата фамилия. А и моята си беше особена и много често я бъркаха. И неговата не е много често срещана, но поне не се налага всеки път да спелувам. Tired

# 239
  • Мнения: 2 271
Да,но не сме подписала!А и не мислим въобще да го правим.Тъй,че- нося си моето име,с което се гордея!

Общи условия

Активация на акаунт