Какво направих днес за себе си? (тема 17)

  • 48 213
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 952
Наспах се като принцеса! При това съм на гости в чужда къща, чужди нощни шумове, чуждо легло. Обмислям дали да не остана да живея тук или може би да открадна матрака Joy

# 736
  • Мнения: 752
Днес ще ходя на танци💃 и успях да си запиша часът при лекаря, който чаках.

# 737
  • София
  • Мнения: 6 099
Бърза разходка навън с децата. Добре екипирани, с кафе и малко шоколад в ръка. Сега ни щипят бузките, но добре ни дойде.

# 738
  • Мнения: 7 867
Станахме рано и отидохме на планина.
Дори тиЙновете се включиха, жертвайки спането до късно.
Сега пием чай и гледаме финала на АО.

# 739
  • София
  • Мнения: 996
Вчера не успях да се включа,но днес ще се похваля! Бях на Сурва в Перник:) бе супер!

# 740
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 683
И аз да си похваля вчерашният ден:
Станах късно, пих дъъъъълго кафе с приятелка.
Напоследък много обичам да шашкам сервитьорите по заведенията с "прищевки".. вчера ми се пиеше точно голямо кафе - в чаена чаша, двойна доза кафе и каймак на капучино... Ми направиха ми го Joy
Беше идеално!

После се прибрах, поших малко гоблен, до който не мога да стигна от сума ти време...
После гледах "Калинката и котарака" - сама, на спокойствие, на английски и с чай и котка, под одеяло...
Ами супер ми дойде! Heart Eyes

# 741
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
До обяд гледах сериал, после излязохме на бирички.

# 742
  • Мнения: 1 387
Вчера си купих пуловер,клин,риза и маски за лицето.Бях на фризьор и на разходка с кучето.Вечерта си сложих от едната нова маска на лицето.
Днес бях на кафе с приятелка и на разходка с кучето,сега си почивам с чаша чай и с форума.

# 743
  • Мнения: 224
Поспивам си повечко напоследък 😊
Много се колебая за една екскурзия... ще трябва да бръкна спестяванията за нея, а в същото време трябва и зъболекарски неща да плащам, имам и финансова цел, която гоня, голямо мислене удрям дали да изчакам още малко или да не пропускам 🌺

# 744
  • Мнения: 943
Лавандула, давай смело! Екскурзиите са си наслада за душата. Simple Smile
Аз вече оздравях и се вкарах в нормален вид, сега се моля малчо да го пропускат болестите.
Успешна и слънчева седмица на всички!

# 745
  • Мнения: 2 649
И ние у дома сме в дилема - екскурзия или нов коридор. Ако се напънем може и двете, ще видим.

# 746
  • Мнения: 6 895
И ние имаме дилема с ваканции.
А иначе вчера отидохме на доста интересен хокеен мач и после на малка разходка в природата. Малка имам в предвид около 40 мин.
Така всеки ден по нещо малко.

Последна редакция: пн, 29 яну 2024, 10:48 от bella-ciao

# 747
  • Мнения: 7 952
Днес "почивам", но с удоволствие бърша прозорци, подрязвам цветята, пера, суша, мия баня и тоалетни и след малко излизам да си купя няколко неща, които изобщо не ми трябват Sunglasses

# 748
  • При децата ми
  • Мнения: 6 117
В събота си купих четири блузи. Допълвам се: Вчера се къносах и едновременно с това си направих и маска на косата.

Последна редакция: пн, 29 яну 2024, 17:26 от Hrispa76

# 749
  • София
  • Мнения: 200
Днес направих за себе си нещо за косата
Маска от масло + ябълков домашен оцет+ масаж на скалпа уж да стимулирам растежа.
След измиване си сварих розмарин и с дозатор напръсках косата отново за разтеж
Купих си за първи път термозащита досега винаги без е изсушавах и правех на преса, но русото си казва думата

Общи условия

Активация на акаунт