Дали сгреших името

  • 2 250
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 655
Важното е да ти е живо и здраво момиченцето, а дали си сбъркала - не си. Така или иначе ще уточнява как се пише, поне носи името, което харесваш. Grinning

# 16
  • Мнения: 3 360
Обичам това име-страхотно е и го носят чудесни дами!Да ти е жива и здрава малката госпожица!/а-я...все тая Peace/

# 17
  • Мнения: 27 524
А, няма значение, все ще уточняваш, както аз уточнявам за моя дали КристиАн или КристиЯн, има много такива, не го мисли. Хубаво си го записала, съществена разлика няма.
Сестра ми пък има племенничка, дето се казва Даяна, ама скоро разбрах, че се изписвало Дайана, е, това вече не ми допада  Stop

# 18
  • Мнения: 164
Съпруга ми се казва -Деян. Винаги му бъркат името ,защото  комбинациите са много сходни по произношение - Деан,Деян,Диан или Диян. Винаги ще й се налага да уточнява както и да беше с А или с Я.

# 19
  • Мнения: 7 474
Не си сгрешила  Peace  Я-то се чува по-ясно като произнасяш името Peace

# 20
  • Мнения: 270
   Добре де, ако го беше записала с А , пак щяха да я питат дали е с А или Я. Laughing Като страничен човек мога да ти кажа, че и двете имена са ми еднакви, важното е, че ти си го почувствала така.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Не си сгрешила! И аз навсякъде обеснявам че дъщеря ми се казва Вайана, а не Ваяна....

# 22
  • Мнения: 6 461
В никакъв случай не си сгрешила Peace.
Зписала си детето ти така както на теб ти харесва.
Важното е да е живо и здраво ,а това ,че по някога ще се налага да обяснява дали е Я или А няма никакво значение. Wink

# 23
  • Мнения: 2 673
ДиЯна е по-яко според мен Peace

# 24
  • Мнения: 5 250
Ами да ти кажа аз съм с "а" и от както се помня все обяснявам. Rolling Eyes
Така че не мисля, че си сгрешила, дали с "а" или с "я" няма значение, важното е да харесвате всички това име  Peace

# 25
  • Мнения: 11 607
На всички Диани, Дияни, Деяни, Деани и пр. комбинации - здравейте! Аз съм също във вашия отбор!

На мен в акта за раждане пишеше - ДиАна, но върху А-то чукнато на пишеща машина и Я... Та като отидох за първи път да си вадя паспорт, служителката заради това ме накара да си извадя нов акт за раждане с желаната буква - А. Та на 18г. си вадих акт за раждане.

По принцип не знам - Диани и Диановци във всичките им там комбинации, които да не са ги питали за А, Я , Е , И и пр. Но така е по-интересно.... Завързва се и разговор понякога със служителката и не се знае... може да и станеш приятна и да ти свърши по-добре работата......

Radina   bouquet  И децата ни имат едни и същи имена, не съм влизала в чата от.... сто години....

# 26
  • Мнения: 942
В никакъв случай не си сгрешила Peace.
Зписала си детето ти така както на теб ти харесва.
Важното е да е живо и здраво ,а това ,че по някога ще се налага да обяснява дали е Я или А няма никакво значение. Wink

Peace Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 104
Не си сгрешила. Щом ти харесва.Пък и наистина все ще се налага да уточнява с коя буква е точно името й. Абе да е жива и здрава!

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
В никакъв случай не си сгрешила Peace.
Зписала си детето ти така както на теб ти харесва.
Важното е да е живо и здраво ,а това ,че по някога ще се налага да обяснява дали е Я или А няма никакво значение. Wink

И аз така мисля!  Peace

# 29
  • Мнения: 3 456
Важното е да ти е живо и здраво момиченцето, а дали си сбъркала - не си. Така или иначе ще уточнява как се пише, поне носи името, което харесваш. Grinning
Така е !

Общи условия

Активация на акаунт