ДаЙТе мнЕНие за Opel Astra 1700 TDI

  • 5 033
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
Ако искаш ще ти дам телефон на един монтьор,който се занимава само с опел-той ще те консултира най-добре(между другото той е много голям фен на марката).

# 16
  • Мнения: 7 430
Тути, благодаря  Wink ако се наложи ще те попитам на лични Hug

..а за фалвето, мерсаж на Цомбичка Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 22:57 от ДИдка БГ БанДИТКа

# 17
  • Мнения: 10 758
ТонклончО, извини ме невежеството, но какво е това ФалВе newsm78
Фолксваген бе жено Wink
Направо кат те видя и ще напердаша.
Кажи на Миро да му звънне на Любо  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 045
Ох , имаше една специалистка по колите от Русе ли беше не се сещам .....  Mr. Green Дано да се включи , че много ги разбира нещата момичето  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 642
Аз съм голяма фенка на Опел Астра. Само дето не ми харесват много комбитата, а онзи заобленичкия модел (май е от 1994-5г.) И ние два месеца търсихме такъв Опел, но за съжаление всички които гледахме досега наистина са започнали да гният. И затова ще се разминем с него.  Sad Мъжът ми сега се е хванал за Голф 3-ка..., ама аз още си тъжа за Опелчето... Sad
Дано вие имате късмет!  Peace

# 20
  • Мнения: 351
Като изключим това ,че всеки се изхвърля с колата която има ще ти кажа,че имаме опел Кадет 1.3 вече 7 години.Преди това и е скъсан гъзЪ в Германия и София.Проблема им е гниенето,който между другото се решава лесно с едно чудо което се нанася под калниците и праговете и придобива "гумен" вид /прекрасна изолация от влагата/.Обаче на всичките и МИЛИОНИ по двигатела не е пипнато , а немога да се похваля с голяма стриктност.
Единственото което би ме притеснило във вашия случай е това "D" в абревиатурата.Опел особено тия по-възрастни модели не се славят като големи майстори на дизела.Ако наистина държите да е дизел помислете за друго,например някъква HONDA,а даже и мерцедес 190 или 200 D. Peace

Общи условия

Активация на акаунт