Instant Pot - тема 4 - мнения, рецепти и съвети

  • 29 733
  • 454
  •   1
Отговори
# 330
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 937
Макаронени правя на 4 мин ниско налягане и изпускам налягането 5 мин след края на програмата. На 5 високо е много времето. Течността също е била много, ако спагетите са били 400 гр. За 500 гр е точно.

# 331
  • Мнения: 162
Добавям информация за слагането на замразени храни - днес направих супа със замразени пилешки бутчета и замразени зеленчуци. Стана за около час и малко (докато вдигне налягане и после естествено освобождаване). Всичко е сварено идеално.

# 332
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Макаронени правя на 4 мин ниско налягане и изпускам налягането 5 мин след края на програмата. На 5 високо е много времето. Течността също е била много, ако спагетите са били 400 гр. За 500 гр е точно.
500 гр спагети бяха.

# 333
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 937
Макаронени правя на 4 мин ниско налягане и изпускам налягането 5 мин след края на програмата. На 5 високо е много времето. Течността също е била много, ако спагетите са били 400 гр. За 500 гр е точно.
500 гр спагети бяха.
Пробвай на ниско, има разлика. И изпусни след 5-6 мин налягането.

# 334
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Ще пробвам!

# 335
  • Варна
  • Мнения: 10 680
Здравейте!
Търся код за отстъпка.
Прегледах последните 4 страници от темата.

# 336
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
По-скоро във ФБ групите да има, Супичка, Бори Чолакова, Станка от Know how to cook може би имат код. Само тези знам.

# 337
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 937
Здравейте!
Търся код за отстъпка.
Прегледах последните 4 страници от темата.
В момента мисля, че има код само за книжките с рецепти при покупка на нов уред и каквито отстъпки има в сайта им.

# 338
  • Мнения: 460
Аз чакам намаление на уредите. Изтървах това около Коледа и се надявам за Великден да пуснат.

# 339
  • Враца
  • Мнения: 5 227
От днес има промоция на чистия Про, 7.6 литра на много добра цена - https://instantpot.bg/produkt/instant-pot-pro/

# 340
  • Мнения: 460
Видях и аз. Ще чакам комбинирания.

# 341
  • Мнения: 6 991
Здравейте.
В момента този уред е на промоция.
Ние сме трима души. Не каним често гости. Обикновено по повод да дойдат голямата дъщеря и зет ми.
Та, за ежедневно готвене достатъчен ли е?
Тенджерата ми под налягане сдаде багажа онзи ден и много страдам.
Казах на ММ за уреда и той попита дали така вкусно става яденето.
Имам слоу кукър от Лидл. След първоначалната еуфория, ММ реши, че от яденето, готвене в него получава киселини. Дори и боб не му харесва вече в слоу кукъра, а харесва в тенджерата под налягане.
Не разполагам с голям бюджет.
Попрехвърлих темите, мисля, че Инстант пот е моето нещо, но все пак ще помоля за съвет.
Обичам да готвя, готвя всеки ден. Готвя дивеч, боб, кисело зеле, сарми, мусака, пълнени пиперки, яхнии, супи такива неща.
Благодаря на всички отзовали се. ❤️

https://instantpot.bg/produkt/duo-crisp-air-fryer/

# 342
  • Мнения: 1 166
Здравей, Фортуна!
Аз съм с уреда, който е с улимейт капак, иначе останалото е същото. Според мен си струва и малкия литраж 5,7 ще ви е достатъчен. Ние също сме трима души и сме с големия, но смятам, че малкия щеше да е достатъчен. Всеки ден се готви в него и е много удобно.
Съветът ми е да видиш само големината и да прецениш мястото.

# 343
  • Мнения: 1 450
Здравейте.
В момента този уред е на промоция.
Ние сме трима души. Не каним често гости. Обикновено по повод да дойдат голямата дъщеря и зет ми.
Та, за ежедневно готвене достатъчен ли е?
Тенджерата ми под налягане сдаде багажа онзи ден и много страдам.
Казах на ММ за уреда и той попита дали така вкусно става яденето.
Имам слоу кукър от Лидл. След първоначалната еуфория, ММ реши, че от яденето, готвене в него получава киселини. Дори и боб не му харесва вече в слоу кукъра, а харесва в тенджерата под налягане.
Не разполагам с голям бюджет.
Попрехвърлих темите, мисля, че Инстант пот е моето нещо, но все пак ще помоля за съвет.
Обичам да готвя, готвя всеки ден. Готвя дивеч, боб, кисело зеле, сарми, мусака, пълнени пиперки, яхнии, супи такива неща.
Благодаря на всички отзовали се. ❤️

https://instantpot.bg/produkt/duo-crisp-air-fryer/

Ако обичаш да готвиш и си свикнала с уред под налягане-взимай смело. Това е много по-добро от тенджера под налягане. Достатъчен е за 3ма души. Съвет-купи си и допълнителна купа,след като готвиш ежедневно.

# 344
  • Мнения: 2 892
И аз се чудя точно на този уред. Въпросът ми е: справя ли се с картофки, риба, патладжан, тиквички и подобни тип  печени/пържени неща, за да не купувам отделно air fryer?

Общи условия

Активация на акаунт