Дали е възможно това което видях?

  • 3 293
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 711
На вагинален ехограф отиди най-рано на 20тия ден от закъснението на очакваната менструация.  Hug Дано резултата да е какъвто искаш!

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Правила съм си много тестове и винаги втората чертичка е била бледа(6 пъти съм забременявала).Според мен 99 процента има бременност.След няколко дни пак си направи тест.

# 17
  • Мнения: 3 500
Според мен тестът ти е положителен.Изчакай да ти закъснее няколко дни и бягай на лекар, защото ако отидеш сега няма да се види нищо.

# 18
  • Мнения: 276
Привет! Днес направих отново тест само че Шуър чек и отново положителен!Ще чакам да ми закъснее и тогава ще ми се отпусне душицата. Благодаря ви за стискането на палци!!! Тези 4 дни ми се виждат цяла вечност.... А в кой случай се получава така че теста е положителен и после се оказва че няма бременност?

# 19
  • Мнения: 1 294
Няма какво да чакаш за да ти се отпусне душицата.Радвай се. Mr. GreenБременна си Hug

# 20
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ооо,браво.Радвам се за теб.Относно въпроса ти,при два положителни теста няма място за съмнение.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 134
Положителният тест може да не е положителен, ако нямаш закъснение и втората чертичка ти е много бледа. При първата ми бременност си направих тест на третия ден закъснение, но цикъла ми беше на 23 дни( сега е на 21 дена) и когато видях втора съвсем бледа чертичка отидох отново до аптеката за втори. Там ми обясниха, че понякога теста засича хормона който се отделя преди М, който май пак е hCG и ако ще ти идва съвсем скоро пак може да се появи втора много бледа. Незнам колко е вярно, но все пак ми го казаха фармацевти. 
Пожелавам ти  EFP след 5 дни, тогава вече е сигурно.

# 22
  • Мнения: 4 555
И аз видях днес втора чертичка, не много бледа и при това се появи веднага. Но не бързам да се радвам.
Имам още три дни до датата на М, а и имам едно такова напрежение, все едно всеки момент ще ми дойде. Не знам как да го тълкувам  newsm78
Овулацията ми беше на 9-ти януари и през тези две- три седмици имах какви ли не признаци - гадене, температура около 37.2 (и още я имам), кафеникаво зацапваане 10 дни след овулацията, гърдите ми много пораснаха и имам почти постоянен сърбеж около зърната...
Ох, дано да не ми дойде  Praynig

# 23
  • Варна
  • Мнения: 134
Карина: тихичко честито. Стискам ти палци всичко да върви гладко от тук нататък.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Карина, стискам палци Peace

# 25
  • Мнения: 989
Карина,  newsm17  Само не разбрах как така, като овуто ти е било на 9.01., имаш още 3 дни до М. ??? Колко дни ти е лутеалната фаза? От 09.01. до днес са 16 дни - мислех, че по-дълга ЛФ от 16 дни няма  newsm78
Както и да е - дано не ти дойде поне девет месеца  Peace

# 26
  • Мнения: 4 555
Обикновено овулацията ми е 7-10 дни след края на М. Затова и чакането на закъснение е толкова дълго и мъчително.
На 28-ми чакам да не ми дойде Simple Smile
Ох, дано всичко да е наред, че адски се притеснявам  Praynig

# 27
  • Мнения: 35
стискам палци и на двете.Дано да повле4ете крак newsm10 EFP stork-boy

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Ndin4eva, Karina, стискам палци и се моля и за двете ви, момичета!
Но не бързайте с лекарите, раничко е, чакайте поне 2 седмици след закъснение на цикъла и положителни тестове за бременност.
Ndin4eva, мисля си че си бременна след като имаш 2 положителни теста, нищо че са преди закъснение.
От все сърце ви желая късмет!

# 29
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Момичета, няма да ви дойде,живот и здраве след малко време ще има бебчета.Много ви се радвам.Грижете се за себе си и успех.

Общи условия

Активация на акаунт