Вярно ли е?

  • 2 146
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
Да вярно е , може още първият ден от деветият месец. На мене ми остават още 9 дена до термина  и финала идва. Леко раждане!

# 16
  • Мнения: 5 362
Да,разбира се.

# 17
  • Мнения: 2 019
Да, но веднага, а след навършени 37 г.с. тогава е супер, аз така родих. Преди 37г.с. се води преждевременно родено, а след това пък само дебелее и то, и ти. Аз родих точно два дни след 37г.с. и бях много доволна  Party
а аз 4 дни след 37седмица

# 18
  • Мнения: 35 971
някои ражадт и в седмия Simple Smile

# 19
  • Мнения: 204
Определено можеш да родиш Simple Smile Най-добре е, обаче да е след 37 г.с., за да е сигурно, че е узрял белия дроб на бебока, за да може да диша самостоятелно. Докторите вече ги спасяват и едва ли не в 6-тия месец, но е по-добре да си е износено.

# 20
  • Мнения: 2 152
Вярно е да.То по всяко време можеш да получиш контракции и да родиш, Недай си Боже.Просто ако е вече в 9-ия е напълно безопасно и ако тръгне родова дейност, не се опитват да задържат още бебчето вътре, а си раждап Hug

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Вярно е  Mr. Green защо да не е !
Аз лично преносих, добре че ми предизвикаха раждането ... че бебо щеше да стане гигянтче  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 621
Да, така е. След като влезеш в 9 месец бебчето е достатъчно развито, за да може да диша самостоятелно Peace

# 23
  • Мнения: 999
Вярно е !Трябва да си готова за раждане всеки ден ,не се знае бебето кога ще дойде.стягай багажа!
Аз точно така направих, всичко за беба и за мен ми беше готово още в 7месец. Simple Smile
По темата- да можеш да родиш по всяко време. Peace

# 24
  • Мнения: 146
и аз така съм чувала, даже че в 7я е възможно вече да родиш.... Дали трябва да си накупим вече необходимите неща за родилното(  все ми се струва раноооооо ама то не се знае...)


# 25
  • Мнения: 2 677
Бебета са се раждали и в шестия месец (дай боже, по-малко такива перипети, разбира се  Praynig), та какво остава за началото на деветия?   Mr. Green
Успех и стягай багажериите!  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 4 589
Що за въпрос? newsm09 Разбира се,че може.  yes
Леко раждане! newsm10

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 13:35 от passion

# 27
  • София
  • Мнения: 978
Вярно е разбира се

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Да ,така е.Аз родих на втория ден от началото на 9я месец.

# 29
  • Мнения: 742
Да така е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт