Сполучливи имитации на маркови парфюми - 52

  • 53 149
  • 752
  •   2
Отговори
# 690
  • софия
  • Мнения: 511
Дали има аналог на  BY KILIAN THE NARCOTICS LIAISONS DANGEREUSES TYPICAL ME ?

# 691
  • Варна
  • Мнения: 501
Камея имат някои доста сериозни намаления, но само на единични продукти https://www.kameya.bg/cheren-petak/

# 692
  • Мнения: 38
Здравейте!  Търся добър аналог на Oud Ispahan by Dior. Откривам го в изпълнение на Гиза. Чудя дали някой го е пробвал?
И какво ще кажете за Парфюмна вода Maison Alhambra, The Artist No 1 - дали е аналог на Frederic Malle - Promise или на Portrait of a Lady?

# 693
  • Варна
  • Мнения: 910
Здравейте!  Търся добър аналог на Oud Ispahan by Dior. Откривам го в изпълнение на Гиза. Чудя дали някой го е пробвал?
Преди около 3 години  Elitsa_z го е описала така: Dior Oud Ispahan - оригиналът омекотен с какао/шоколад. Не знам как да го кажа, предвид, че оригиналът ми е сред извечните любимци, но.. тази версия като че ли ми харесва даже повече. Определено попадение имаме тук

# 694
  • Мнения: 1 993
Maison Alhambra The Artist 1  получих проба от една дама от форума и веднага поръчах цяла бутилка😁😁😁. За мен така мирише лукса...Уникален и божествен аромат...За трайността и шлейфа няма какво да говорим....За мен лично има сходство някакво с Еликсира на Ермес(не казвам че е същият,а че е в този ароматен профил)...Не знам кого имитира в дейсвтителност ,но дамата е имала оригинала на Portrait of a lady  и казва че имитира него.

# 695
  • 🌊
  • Мнения: 89
Днес си взех поръчката от базар.бг. Взех си 2х50мл на Прада Кенди и всичко ми излезе 36 лв. с доставката  при положение, че 80мл от оригинала са 260 лв., та дори само от това съм доволна.
Самият парфюм за мен не е 1:1, но определено е близък и в никакъв случай не е неприятен аромат. Основната разлика, която усещам е, че първо те удря миризма на спирт, отделно има една миризма на боровинка или касис, която не усещах в оригинала. Карамелът се усеща, но определено за мен не е доминиращия аромат.

# 696
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Здравейте 🙂
Може ли някой да ми каже дали все още го има магазина на Martinez в Бургас на ул.Богороди или е приместен ?
Благодаря
Не, не е преместен, Мартинез се изнесоха от Бургас, на негово място има D@P. Flowers Hibiscus

Последна редакция: чт, 16 ное 2023, 20:02 от kolevaangela

# 697
  • обл. Шумен
  • Мнения: 358
Travels, Милка е собственичката на Гиза. Имат физически магазин във Варна, а това е сайтът им :
https://giza-perfumes.eu/
В сайта ги има и съответствията. Тук в темата, на първата страничка, има табличка - може и от там да ги видиш, но незнам колко е актуална.

# 698
  • Мнения: 163
Камея имат някои доста сериозни намаления, но само на единични продукти https://www.kameya.bg/cheren-petak/

Нямаше си работа да пишеш... Grinning Хайде пак отиде бюджета за парфюми Joy

# 699
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
На питането малко по-назад за добра имитация на La Belle, с две ръце съм за Мартинез. Не знам все още дали го предлагат, но за мен е по-хубав и траен от оригинала. Купиха ми го погрешка и продадох веднага, но имитацията ми е сред фаворитите за зимата.

# 700
  • Мнения: 2 036
Здравейте! Как са се справили Гиза
с прасковата на Том Форд? Чудя се дали да пробвам нея, или да търся прасковата на М.Алахамбра или може би тази на Флавия. Thinking

# 701
  • Мнения: 440
Bitter Peach на Гиза е доста точна имитация и е много много силна и трайна. Има убийствен сияж и ако се пръсне повече от 2-3 пъти рискувате да се отровите с нея. Доста по-трайна е от оригинала, които го намирам за изключително посредствен предвид цената.

# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 547
На питането малко по-назад за добра имитация на La Belle, с две ръце съм за Мартинез. Не знам все още дали го предлагат, но за мен е по-хубав и траен от оригинала. Купиха ми го погрешка и продадох веднага, но имитацията ми е сред фаворитите за зимата.

Потвърждавам, оригинал и Мартинез са едно към едно!

# 703
  • Мнения: 390
Martinez и Parfen дали ще имат "черни" промоции? Вече имам набелязани парфюми, ама не ме кефят цените.
И да се оплача от The Moon, че станаха три седмици откакто поръчах, та до тоя час ни кост ни вест. Това  ми беше първа поръчка от тях и както изглежда последна.

# 704
  • София
  • Мнения: 476
Някой с отзиви за гръцките парфюми KORRES? Не съм убедена, че са имитации, но да питам все пак. Предлагат и козметика, цените са като за медицинска такава.

Общи условия

Активация на акаунт