Китайски билкови тампони - 3 дни?!

  • 925
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 008
Онзи ден гледах в тик ток една жена, която си прави маски . Слага си за 10 дни тампон напоен с мед , но само през нощта. Естествено, че ди сменя. Варианта е да вземеш 10 тина такива и да ги сменяш няколко пъти на денонощие .

Но един и същ тампон да държиш 3 дни . Това е в повече. Като си в цикъл 3 дни ли стоиш с една превръзка ?

# 16
  • Мнения: 8 938
А как да знае човек какво наистина съдържат тези тампони, доколко са одобрени за ползване извън Китай и там какви са регулациите, стерилност на продукта и т.н. За мен е направо лудост, честно казано. Поне медикаментите имат сигурен производител, изисквания за производство и направени тестове.

# 17
  • Melmak
  • Мнения: 3 216
Мед? Това пък поредната глупост…

# 18
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 342
Нямаш абсолютно никаква гаранция, че описаното съдържание отговаря на реалното. Не само, че нищо няма да изцерят но може и да ти докарат бацили, възпаление и въобще страшки.

# 19
  • Мнения: 25 728
Обърнахте вагините си на боклукчийски кошчета...

Защо мед, а не шипков мармалад например?

# 20
  • Мнения: 778
как' Сийка JoyJoyJoy

# 21
  • Мнения: 2 008
Обърнахте вагините си на боклукчийски кошчета...

Защо мед, а не шипков мармалад например?

Това гледах , това казвам . Жената си правила няколко вечери това с меда на няколко месеца . Но и за мен това е абсурдно . Да държиш толкова време тампон , това не може да го е казал лекар . Нас ни взимат за опитни зайчета .

# 22
  • Мнения: 1 073
Обърнахте вагините си на боклукчийски кошчета...

Защо мед, а не шипков мармалад например?
Защото медът е антисептичен. Убива доста вируси и бактерии, има обезболяващ ефект и помага на тъканите да зарастват по-бързо. По същата причина се яде мед, а не мармалад, когато те боли гърло.

# 23
  • Мнения: 25 728
И защото е антисептичен, не се дава на кърмачета, защото може да съдържа бактерията на ботулизма?

Всъщност, аз нямам за цел да убеждавам когото и било. Пъхайте си каквото искате, все пак вагините са си ваши, здравето – също, пък и какво толкова, нали ако стане нещо, ви се полагат безплатни инвитро процедури.

# 24
  • Мнения: 1 073
На кърмачета не се дава, защото може да имат алергия към пчелен клей. Разбира се, никой не твърди, че медът убива всички възможни бактерии на света.

Общи условия

Активация на акаунт