Стимулант за коса

  • 8 922
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 963
Нали и от Хининовата вода растяла бързо  newsm78.
Не съм опитвала, защото неискам да расте бързо моята коса.

# 16
  • Мнения: 597
Блонди,4емериката не беше ли отровна,както и корените на коки4ето?И те са за саъщата цел,на мен ми бяха дали,след като родих и на 6ия месец много взе да ми пада косата,мале трагедия беше..ама и аз не ги ползвах,защото били силно отровни и за май4ета ,особенно кърма4ки..не стават.И не знам защо си мисля,4е и 4емериката беше отровна,я проверете все пак,може пък и да бъркам,да не ви подведа...

# 17
  • Мнения: 27 524
Отровна е, де, аз съм го написала в поста си. Ама то не се пие, втрива се в корените на косата с памуче. Авторката на темата кърмачка ли е?  Grinning

# 18
  • Мнения: 597
леле Блонди,извинявай,ве4е е много късно тук и аз май заспивам...а така ми се 4ете,4е нямам много време напоследък...ама хай лягам,да не мина през темата пак след 10 мин, и да те питам:"Ама 4емериката не беше ли отровна?"..ха х аххааа...поне да бях гаврътнала 1,да си имам оправдание...

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Има, има. Един корен от едно отровно растение, страхотно за бърз растеж или косопад. Глория навремето спаси косата си с това. На моя приятелка спасих косата пак с него. И наистина расте бързо, изпробвано е. Проблемът е, че при варене мирише малко кофти и косата става на клечки след мазането.
Казва се чемерика , продава се в билковите аптеки, не е скъпо, има инструкции за варене и мазане, ако искате, мога да ви ги препиша от моя пакет.
Само да добавя,че Себорал-а е направен точно от Чемерика.

# 20
  • Мнения: 27 524
Само да добавя,че Себорал-а е направен точно от Чемерика.

Да, има и Себорал Форт, който е по-силен.

# 21
  • Мнения: 5 362
Само да добавя,че Себорал-а е направен точно от Чемерика.
PeaceИ действа много добре за тази цел.
Хининовата вода също.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Има, има. Един корен от едно отровно растение, страхотно за бърз растеж или косопад. Глория навремето спаси косата си с това. На моя приятелка спасих косата пак с него. И наистина расте бързо, изпробвано е. Проблемът е, че при варене мирише малко кофти и косата става на клечки след мазането.
Казва се чемерика , продава се в билковите аптеки, не е скъпо, има инструкции за варене и мазане, ако искате, мога да ви ги препиша от моя пакет.

Блонди, би ли преписала начина на приготвяне от пакета ти плс!
Ти с цел борба с гадния косопад ли си го ползвала? На мен ми е необходим точно за това и за възобновяване на растежа на косъма. Ама и аз много изчетох за чемериката, че е отровна и досега не мога да се престраша да се намажа. Така, че ако споделиш  как си процедирала ти по колко пъти си се мазала, после измива ли се и т.н. ще съм ти блогодарна! Praynig Praynig Praynig
Между другото за певицата Глория ли казваш, че се е спасила с чемериката  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 167
     
Чемерика против косопад

Ако имаш проблеми с окапването на косата един от методите е билката Чемерика. 1 супена лъжица се вари в 100 мл вода. След като си изкъпеш косата я обливаш и втриваш отварата. До 3 месечна употреба се вижда голяма разлика: прорастване на нова коса и заздравяване на косъма!
http://www.aroma-bg.com/beauty/index.php?cat=1&cat_id=10& … 68032d680a8cddc68

# 24
  • Мнения: 4 076
Аз съм я ползвала чемериката в комплект с още 3 билки за заздравяване на косата.Не се отрових,но и,честно казано,есенният ми косопад си продължи с пълна сила и си спря,когато му дойде времето.Идете в някоя билкова аптека и там ще ви дадат готови пликчета с указания.

# 25
  • Мнения: 27 524
чемериката е една от най-използваните билки за растеж на косъма, не е против косопад.
Отровна е, но става за пиене, под вещо дозиране на специалист, позлва се против високо кръвно, нервно изтощение, сърцебиене, галвоболие, но всичко под строг лекарски контрол. Иначе за мазането на косата няма никакъв проблем. За растеж я ползвах, не за косопад. За Глория певицата, да.

50гр корени се варят в 250мл оцет и 250мл вода, докато течността остане наполовината. Втрива се в корените на косата през ден, не се изплаква. Помага и против пърхот.

# 26
  • У дома
  • Мнения: 1 741
А може ли някой да ми даде съвет против косопад?

Аз даже ходих и на лекар за същия проблем. Ами, той взема та ме оскуба, погледна си в ръката и рече, че не съм била толкова зле, а аз вече почти без коса останах. Ох, да не ви се налага да стигате до американски доктор, много съм разочарована от тях.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 113
На майка ми пък и казали да си прави отвара от чемшир,но не и казали пропорцията,та да питам,ако някой знае да каже и ефект дали има също?

# 28
  • Мнения: 1 424
Аз съм доволна от стимуланта на Икаров  Peace Иначе добре се отразява и витамини А и Е продават ги течни в аптеката  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 211
а витамин Е ми казаха в аптеката , 4е го няма те4но а само на капсули?от къде си го взимаш течно и само витамин Е ли е или заедно с витамин А

Общи условия

Активация на акаунт