Red Pill Редпилнати мъже/жени

  • 58 165
  • 2 341
  •   2
Отговори
# 2 325
  • Мнения: X
Няма нужда от най-актуални данни дори, че редовният и доста интензивен спорт повлиява умствения капацитет във всички етапи на живота, както има надеждни данни, че кардио зона 2 тип тренировки 3х седмично противодействат на мозъчната атрофия сред 70-80 годишни, запазвайки ги ментално адекватни. Още древните философи от началото на християнското летоброене са казали Mens sana in corpore sano - Здрав дух в здраво тяло. Но нека диванните картофчета, които спортуват най-много с лъжицата, да се считат за висококапацитетни, в сравнение с вманиачените трениращи.

# 2 326
  • Мнения: 1 891
Това са клишета. Какъвто е процентът на тъпаци във фитнеса, такъв е и навсякъде другаде. Фитнес манията е като всяка друга обсесия, това не означава, че хората с мании са по-глупави или по-умни от средното. Да не говорим, че не всеки във фитнеса е някакъв маниак. Аз ходя на фитнес за поддържане на форма, развлечение и за добър тонус. Отделно си правя крачките уикенда и ходя на пилатес. Нищо не ми пречи да пропусна и не се чувствам гузна, че ще отида на театър вместо това.

# 2 327
  • Мнения: 2 218
Да се ходи на фитнес е супер, стига да не става мания.

Излизах с едно момче от Тиндър няколко месеца.И на втория почна да ходи на фитнес и държеше да ме информира какво е ял на всяко ядене, какво е тренирал и какви добавки е пил.След един месец от тези разговори му казах, че няма да се получат нещата.... просто не издържах.

# 2 328
  • Мнения: 6 947
Не го бях чувал този термин и трябваше да прочета за какво иде реч. Мисля, че е проблем, който засяга основно западните общества и най-вече САЩ. Случва се нещо, което поне от 15 години си мисля, как може при техните условия мъжете да не реагират. Явно започнало да им просветва най-накрая. Какво да се прави, третият закон на Нютон никой не го е отменял.

# 2 329
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
В тоя форум жените не признават физичните закони. Sunglasses Когато те извършват някакви действия после се чудят защо мъжете също започват да извършват действия (но ми се чини, че по-скоро са съвсеем съвсем наясно, ама едва ли не се надяват, че правейки се, че техните действия изобщо не са причина за действията на мъжете в реалността ще се случи същото Sweat Smile ).

# 2 330
  • Мнения: 234
Но, като съдя по отговори на мъжете, какви женски форми намират за привлекателни, все още една голяма част отговарят hourglass figure - тип пясъчен часовник, Моника Белучи, именно заради широкия таз и детеродните способности.
За много голяма част от мъжете най-важно е жената да има правилни пропорции - съотношения между талия, ханш и т.н. Не толкова размерът е важен. Жените с големи дупета, които са известни и харесвани, винаги имат по-тънка талия.

# 2 331
  • София
  • Мнения: 19 402
Да са пропорционални, т.е. бюст да е горе-долу колкото ханша. Дори да не е 90, а 100. За жените говоря.

# 2 332
  • Мнения: 2 262
Да са пропорционални, т.е. бюст да е горе-долу колкото ханша.
По-добре да е горе. Че като е голям често може да стигне до големия ханш.

# 2 333
  • София
  • Мнения: 19 402
Да са пропорционални, т.е. бюст да е горе-долу колкото ханша.
По-добре да е горе. Че като е голям често може да стигне до големия ханш.
Може, обаче мъжете зяпате ли - зяпате.
А по-добре ли е нищо горе и много нещо долу? Има такива структури

# 2 334
  • Мнения: 3 777
Най-добре ще е да има нещо най-горе, ама и русо да е, пак става, стига да не мрънка много често.

# 2 335
  • Paris, France
  • Мнения: 14 274
Скрит текст:
Отбелязвам, че типът маратонци пак не ги пускате като атлетични, ама са корави, по 40 км бягат.


За мене са атлетични, но на живо не са особено привлекателни. В парижкия район повечето мъже са с такава структура - грациозни,  макар и не толкова тренирани. Повечето северно- и източноафриканци са такива.

Маратонджиите ми изглеждат напълно приемливо и даже намирам телата им за красиви, за разлика от телата на щангисти и особено сумисти, от които направо ме е гнус. Маратонджиите изглеждат прекрасно с костюм, но само на снимка. В реалния живот са всичките ниски, под 1.75м, като много от мъжете са под 1.70м. За мъж ръстът един от най-важните фактори.

Маратонджията може да бяга по 40 и 50км, но и в най-примитивните човешки номадски групи, никой не бяга по толкоз километри всеки ден. Може да ходят по 20 и 30км, но ходят в по-голяма част от времето.

Маратонджиите тежат под 55кг, понякога и под 50кг. Може би на подсъзнателно ниво жената мисли, че предците на въпросния не са могли да набавят ресурси за по-високо потомство, потомство с повече телесна маса??????

Факт е, че спринтьорите на къси разстояния се харесват повече на масата жени. И аз ги харесвам много повече. Те живеят малко по-кратко от средностатистическия човек, който живее в същите условия (като тях). Маратонджиите живеят по-дълго от средния човек в същите условия.

Маратонджиите също се женят и имат деца. Все пак някой се е оженил за родителите им за да може подобни гени да бъдат предадени. В общества, където масата мъже са с такава външност, момичетата свикват с подобна визия от малки и тя става норма. Няма да бъдат Уау и топ избор в общества, в които има изобилие на по-високи и по-мускулести мъже.

В Европа и САЩ етиопка или сомалийка с бял мъж или с черен от западна Африка (с физика на спринтьор) е често срещано, а етиопец или сомалиец с бяла или черна от западна Африка е почти несъществуващо.

Е, между свиня от 120 кила или сумист и маратонджия избирам маратонджията без да се замисля, но само за да направя един тегел с него на улицата.

# 2 336
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Нали говорим за тренирани мъже? Никой не може да каже, че точно тези не са тренирани.

# 2 337
  • Paris, France
  • Мнения: 14 274
Е, то мъже могат да се тренират и шах да играят, и щанги да вдигат. Въпросът е доколко телосложението им е привлекателно за жените и доколко това, което им позволява да правят е полезно за ресурсите на мъжа.

Те и сумистите са тренирани, но на мене ми приличат на огромни бебета в памперси, на лоени топки и не искам син с такава външност. Сумистите също се женят. Имам чувството, че ако таквоз чудо ми легне отгоре, ще ме смачка, но други жени се прежалват, а може би и се влюбват в такива мъже.

# 2 338
  • Мнения: 6 675
Е то принципа е по-лекия да е отгоре все пак. Нищо не те принуждава да лягаш под сумиста.

# 2 339
  • Мнения: 21 648
Сумистите се женят за много красиви и изящни модели или актриси, нашият Котоошу също е женен за една кукличка, та и деца имат. Явно се справят в някакви позиции Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт