Споделете 6.4.

  • 10 548
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 899
Споделям, че събота и неделя не ми стигат дори да се откъсна от стреса и да се настроя за почивка, какво остава за истинска такава... Ей го, то вече свърши, а аз все така съм скапана  Tired

Всичко било в главата, ама пусто не успявам с автотренинг..

# 241
  • Мнения: 936
Споделям, че в петък бях на ресторант с още 3 майки и си прекарахме чудесно. Не усетихме кога мина времето.

# 242
  • UK
  • Мнения: 3 959
Май само тук мога да споделя и да съм сигурна, че човека няма да го прочете... Моля Бухтичка и който друг види това и знае за какво става дума, по скоро разбере, да не споменава на въпросния човек.

Скарах се с най добрия си приятел... Разказвала съм з анего из старите теми, много го обичам и той значи страшно много за мен...

Той кандидатства тази година, нервен е и го разбирам. Винаги съм се старала да го разбера и да се държа с него така, че да не се скараме, защото той се скара с почти всичките си приятели и не мисля, че му трябва още, и досега успявах. Никога не съм имала проблем с това и винаги ми е било пиятно да разговарям с него, въпреки че е нервен, понякога ядосан, сърдит и тн... Обаче онзи ден и на мен се случи да съм нервна. Той каза нещо не на място и аз избухнах. Не съм му казала нищо кой знае какво, казах че не ми се говори по една тема, той продължи да говори по нея, попита ме какво ми е, аз казах нищо, каза че ще пита обща приятелка и тя ще му каже, а аз избухнах че не е нужно всеки да знае за мен всичко, че няма причина да не ми се говори, просто не ми се говори, той се ядоса, аз се ядосах... И така нататък. Написах един много гаден пост в блога си, той се е обидил, но аз не съм виновна. Негов дълг беше да ме разбере, поне веднъж той да разбере мен, а не аз него...

И сега сме скарани, той не иска да ми говори и  така нататък. Аз естествено се правя че не ми пука, но ми пука. Не съм тръгнала да умирам, но той ми е най добрият приятел и не искам да сме скарани... Сега от него зависи дали всичко ще се оправи, но аз го познавам и той няма да направи нищо, ако преди това не му се извинявам поне месец. А аз не искам да се извинявам, няма за какво...

И така, криво ми е...

# 243
  • Мнения: 1 533
Мърморано, мисля че си влюбена в него.

# 244
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 901
И тя наистина е...

# 245
  • Мнения: 2 550
Оправиха ми колата....  Mr. Green
Само дето ме мързи да отида да си я взема  Laughing

# 246
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мня, определено не съм. Просто ми е най добрия приятел. Да, знам, Спрайт. Колко хора съм се опитвала да убедя в обратното, вече не се и опитвам. Както и да е. Wink

# 247
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ей това като го прочетох и ми стана много щастливо.

http://dnes.bg/article.php?id=33181

# 248
  • Мнения: 1 006
Оправиха ми колата....  Mr. Green
Само дето ме мързи да отида да си я взема  Laughing

Да отида АЗ да я взема тогава. Mr. Green

Бъркаш ми в раните, ама поне не върти пръстче,а?  Confused

# 249
  • Мнения: 4 371
Мърморано, мисля че си влюбена в него.
Хм, може и да не е.
Изпитвала съм същите чувства като Мърмораната, когато се скарах с най-добрата си приятелка.

# 250
  • Мнения: 4 300
А може и де е.
Аз така се омъжих.

# 251
  • Мнения: 1 533
Мърморано, мисля че си влюбена в него.
Хм, може и да не е.
Изпитвала съм същите чувства като Мърмораната, когато се скарах с най-добрата си приятелка.

Според мен не може да има най-добър приятел от различен пол, ако и двамата са хетеросексуални.

# 252
  • UK
  • Мнения: 3 959
Както казах - вече не убеждавам никого. Няма смисъл. Не съм влюбена в него и нямам нужда да убеждавам в това никого. Просто ми е криво че сме се скарали. Би ми било по същия начин криво ако беше момиче, стига да ми е толкова добра приятелка колкото той ми е. Та така.

# 253
  • Мнения: 2 237
Снощи е бил пребит свекър ми,жестоко.С камъни.Починал е.Отивам в провинцията на погребение.А дори незнам как да утеша съпруга си....
 Cry  Докога само лоши неща в тоя живот,мамка му....

# 254
  • Мнения: 1 937
Ужас!
blizna4e, моите съболезнования.
И кураж!

Общи условия

Активация на акаунт