Татковци в Европа!

  • 2 463
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 907
Жоре,
ти кажи по кой Европа ще ходиш
пък ние ще ти кажем када са и червените фенери
Няма страшно

Ма той не е ли татко от Европата? Да не се е преселил в Африка?

# 16
  • Мнения: 1 947
Аз жълти не харесвам тъй като хората от класа не се занимават с черни, жълти или кучета. В кой град е бил? В последния брой на Иконъмист пише за таен китайски град с 50 000 болни от спин, в който не допускат западни журналисти за да не се разчуе. Били преливали кръв и смесвали кръвта по групи преди да я връщат. 50 000. По къщите имало знаци дали вътре има болни или няма. Разпитай го добре и го накарай да ходи да се прегледа все пак.
Въх, и расист... Rolling Eyes А моят едва ли ги е и докоснал, ма нейсе. Joy

# 17
  • Мнения: 7 091
Какво общо има заглавието със съдържанието на поста ти, би ли ми разяснил, моля?   newsm78

Как какво Меги, човека иска организирана културно-масова дейност Joy 

# 18
  • Мнения: 1 393
А така,
Жорето и в Чужбинския взе, че цъфна.  Crazy
Утре- в Готварския, а другата седмица- при Кърмачките, викам аз. Peace

# 19
  • Мнения: 2 907
МИЛФ, спамвам, ама то цялата тема е спам така че няма проблеми!
Значи, теб те гледам от сто години с този аватар, задникът с етикетът! Аз имам фобия от етикети! Та затова по това време на нощта ти пиша такива глупости. Но за Бога, махни го този задник, или ако задникът ти харесва, поне махни етикетът, който за мен е руиниращият фактор.

Още веднъж се извинявам на Жорката за спама, въх! Сори, наистина. Ама махни етикета!

# 20
  • Мнения: 1 216
Бай Ганьо ходи из Европата.
Но той Жорко е горд с тази прилика, разбира се.
Simple Smile

# 21
  • Мнения: 239
Бай Ганьо ходи из Европата.
Но той Жорко е горд с тази прилика, разбира се.
Simple Smile

Ти като си във Ванкувър за нещо повече от нас ли се имаш, а? Искаш ли да ти кажа за коя скръб става дума в Канада или да ти го спестя все пак?

Какво общо има заглавието със съдържанието на поста ти, би ли ми разяснил, моля?   newsm78

Как какво Меги, човека иска организирана културно-масова дейност Joy 

Исках мнение, а не саморазкрити комплекси все пак.

Жоре,
ти кажи по кой Европа ще ходиш
пък ние ще ти кажем када са и червените фенери
Няма страшно

Не ходя ами се возя ако се сещаш за кой лукс говорим все пак.

# 22
  • Мнения: 7 091
Жоре много си забавен, недей спира да пишеш моля! Party

# 23
  • Мнения: 4 629
МИЛФ, спамвам, ама то цялата тема е спам така че няма проблеми!


Спам: Не подозирах, че моят етикет ти е такъв трън в очите! Има специалисти, които работят с фобии - към тях се обърни с искането си, а не към мен! А за руиниращ фактор направо незнам какво да ти кажа

# 24
  • Мнения: 1 860
 Жоро бил... Whistling Не е лоша темата, но не мисля, че и е тук мястото. Темата си е чисто клюкарска и би било редно да е в клюкарника. По вероятно е някой от България да отиде командировка в чужбина, отколкото ние в България, за да разсъждаваме в тази насока. Ако ме разбра все пак. Ако не, пак ще обясня. Н.П.

# 25
  • Мнения: 252
Прочетох темата и не спирам да си задавам въпроса: как ти Жоре показа на жена си, какво се случва когато се загледа по друг? В какво точно се изразяваше показването newsm78?

# 26
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Жорето дошъл и по нашите земи да пише, защото жена му не влиза тук, тя нали го беше изловила в някви други форуми - Клюкарници и т.н. и той най-после намери поле за изява на воля и без да е под зоркия поглед на жинъ си Mr. Green Mr. Green

Жоре, от къде тази енергия да бълваш толкоз фантасмагории всеки ден по форумите все се чудя  Laughing Laughing

# 27
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Прочетох темата и не спирам да си задавам въпроса: как ти Жоре показа на жена си, какво се случва когато се загледа по друг? В какво точно се изразяваше показването newsm78?
Жорка абе ти като си толкова мъж жена ти защо изобщо се заглежда по други ?
 и друго де.... да те питам - ти щом нея не моиш задоволи .. как ги задоволява6 си4ки тея други каки по 4ужбината - изобщо много сънува6 4адо  Wink
ама да добре 4е си ти,  4е да разпуснем   Wink

# 28
  • Мнения: 252
Прочетох темата и не спирам да си задавам въпроса: как ти Жоре показа на жена си, какво се случва когато се загледа по друг? В какво точно се изразяваше показването newsm78?
Жорка абе ти като си толкова мъж жена ти защо изобщо се заглежда по други ?
 и друго де.... да те питам - ти щом нея не моиш задоволи .. как ги задоволява6 си4ки тея други каки по 4ужбината - изобщо много сънува6 4адо  Wink
ама да добре 4е си ти,  4е да разпуснем   Wink
Не е много сигурно дали ги задоволява.Може би само им "показва" Joy

# 29
  • Мнения: 2 292
Жорка бре , дай ще те освежим  Wink ще направим план график zа всички майки в чужбинския форум по аzбучен ред и по държави и ще се освежаваме вzаимно    Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ние теб, ти нас  Hug ние твоя брак, ти нашите .... а преz това време ще пращаме мъжете си в командировка при жена ти  Joy  Голяма веселба ще падне  Laughing Като в онzи виц zа овчарската булка, как тичала иz гората като почнал ловния сеzон  Joy

Общи условия

Активация на акаунт