Отговори
# 120
  • Мнения: 136
Учебни пособия, обувки и спортен екип.

# 121
  • Мнения: 765
Учебни пособия, обувки, дрехи.

# 122
  • Мнения: 142
Учебни пособия

# 123
  • Мнения: 2 618
Учебни пособия и някаква нова раница.

# 124
  • Мнения: 81
Обувки и учебни пособия.

# 125
  • Мнения: 1 960
Учебни пособия, раница, дрехи и обувки.

# 126
  • Мнения: 232
Раница и обувки.

# 127
  • Мнения: 1 156
Бих купила качествени маратонки и учебни пособия.

# 128
  • София
  • Мнения: 285
Раница и обувки.

# 129
  • Мнения: 80
Бих купила чанта за храна, термос за вода и някои ученически пособия, които сме пропуснали да закупим.

# 130
  • София
  • Мнения: 14 783
Маратонки, суитчър и учебни помагала.

# 131
  • Мнения: 31 353
Днес бях на изложението BACK 2 SCHOOL EXPO в Serdika center, което представя богато разнообразие от учебни пособия, подаръци и образователни центрове и платформи.
Имам две ученички и исках да ги подготвя за училище възможно най- добре, а и да ги зарадвам с любими продукти, като например мърчовете на известни български влогъри и блогъри, които са представени от Sunday Habit.
Имаше абсолютно всичко необходимо, като тетрадки, аксесоари и книги, както и впечатляваща нова игра на Анди студио, която разбира се веднага купих. Sunday Habit е място, на което се спират всички родители, защото това са най- желаните подаръци от децата, поглеждащи дори и за малко в телефони и таблети, както и в You Tube.

От семейната марка UWear харесах и купих писалка на Хари Потър, като предлаганите от марката продукти са оригинални лицензни стоки на световноизвестни марки като Minecraft, Super Mario, Fortnite и др.

Дизайница ме впечатлиха със стилни природосъобразни продукти. Шишета им за вода бих използва и аз всекидневно. Разкошни са!

Много деца имаха възможност да пробват програмирането в MindHub с интересни игри. Пъстър цветен килим и деца със специални таблети обучавани от специалист.

От Книжарница Първолаче харесах помагала и ученически пособия, а най- много се задържах при невероятните младежи от Twisted Jiu Jitsu клуб.
Те предлагат уроци по най- бързо развиващият се спорт Джиу Джицу за деца и възрастни, в който няма директни удари и е подходящ дори за 3 годишни деца. Много ме впечатлиха и с откриването на новата им локация до месец и половина и се замислям за уроци на малката ми дъщеря. Признавам си и аз бих пробвала. На изложението те ще раздадат много награди.

Най- хубавите кутии за обяд намерих в Toys.bg.

Интересувам се силно и от наградите на сайта Уча се, защото го използваме и сме доволни.

Изложението ще продължи до утре 17.09 между 12 и 20 часа, като ексклузивно потребителите на приложението на Сердика Център SPOT могат да се възползват от специални предложения.
Nike например ще предоставят 20% остъпка на избрани артикули. Как ви се струва? Аз утре ще отида отново с децата за обувки и дрехи.
Може да се видим там и да пазаруваме заедно.





















Последна редакция: сб, 16 сеп 2023, 15:58 от densi

# 132
  • Мнения: 1 500
Учебни помагала, раница.

# 133
  • Мнения: 129
Бих закупила раница, учебни пособия, дрехи и абонамент за Уча.се

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 4 092
Ще закупя спортни дрехи и обувки и кутии за обяд.

Общи условия

Активация на акаунт