За томболата на Рийдърс дайджест

  • 2 288
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Това е втората поред томбола. Пликовете се разпространяват освен по пощата и чрез вестници и др.
Т.е. това, че вие сте избрани от хилядите и
те карат да си мислиш,че си 1 на 10000    Thinking Outta Joint
Joy Joy Joy - това е първо.
Второ - томболата продължава около година и докато първите получили писма и отговорили получават втори и трети писма на хиляди други хора продължават да изпращат пак първото: "Вие сте щастливеца, Вие сте избрания...." hahahaи т.н. простотии hahaha hahaha
Та така за мен лично пак всичко е нагласено Sick Sick
Но които желае може да се надява.......
Нали надеждите умирали последни

# 16
  • София
  • Мнения: 6 983
Това е втората поред томбола. Пликовете се разпространяват освен по пощата и чрез вестници и др.
Т.е. това, че вие сте избрани от хилядите и
те карат да си мислиш,че си 1 на 10000    Thinking Outta Joint
Joy Joy Joy - това е първо.
Второ - томболата продължава около година и докато първите получили писма и отговорили получават втори и трети писма на хиляди други хора продължават да изпращат пак първото: "Вие сте щастливеца, Вие сте избрания...." hahahaи т.н. простотии hahaha hahaha
Та така за мен лично пак всичко е нагласено Sick Sick
Но които желае може да се надява.......
Нали надеждите умирали последни

Точно така !Поредното зарибяване.  Този начин за реклама и разпространение сигурно е печеливш,защото те карат да си мислиш,че си едва ли не единствен и ти гъделичкат самочувствието  gydi ...само,че както се вижда не сме единствените "щастливци"  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 028
 И на мен ми пратиха тез мошенници,като погледнах в още 5-6 пощи имаше такива,пък и миналата година имаше пак подобна тема тук,след като започнаха офанзивата с писмата.

# 18
  • Мнения: 4 965
По отношение на случайността на томболата - вече 3 пъти целият вход сме така "случайно" подбрани. Аман от спам.
Колкото и да им е интересна книгата, не бих се занимавала с подобни зарибявки. В книжарниците има къде-къде по-ценна литература.

# 19
  • Мнения: 1 069
 За втори път получаваме документи. Миналата година не отговорихме, но сега малко се колебая, дали да не поръчам книгата.

# 20
  • Мнения: 2 677
Ау, много са досадни тия от Райдърс!  Sick Подлъгах се първия път с книгата (вярно, хубава е много), но след това спрях да им пращам документи, те продължават да ме тормозят!  #Cussing out
Аман от рекламни стратегии!  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 2 616
Моят мъж се е побълкал с тях-ние си взехме 2 книги-освен тази за Чудесата на света и една с Алтернативните начини на лечение- и двете са много хубави, ама нищо не сме спечелили до момента. Въпреки това той упорито им отговаря на всичките писма и лепи там разни неща, що пари за марки съм дала за пликове с отговори "не", щура работа  #Crazy

# 22
Добре де, има ли някой спечелил нещо? Не купил или поръчал, а именно спечелил. И ако да, то нека да сподели какво е спечелил. А може би има познати, които са спечелили? Интересувам се, защото на мен това ми прилича на рекламна стратегия, но може и да не е така. Аз лично не познавам някой, който да е спечелил нещо, всички са си купили.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 983
В последната агитация имаше условие,че ако си поръчаш книгата,може да спечелиш от 1 до 3 награди.Имаше някакво талонче на което се оказа ,че печелим 3 подаръка.Като ги получим,ще ви пиша пак.Може и да заминат в кофата,такива подозрения имам  Rolling Eyes Close

А за големите награди, дълбоко се съмнявам,че някой ще спечели нещо.

# 24
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Миналата седмица от всички пощенски кутии във входа се подаваха добре познатите червени пликове. И сигурно на всеки пише - Вие сте единствен Simple Smile
За нас няма - ние сме на квартира тук.

# 25
  • Мнения: 2 616
И аз имам съмнения, че изобщо някой е спечелил нещо-най-малкото никъде никой не е видял списък на печелившите или д асе теглят наградите-все пак обещаваха не само 60 000лв, имаше и коли и други не малко парични награди-за тях никой нищо  не казва. Само оня смотания толбухенец показват, дето на всичкото отгоре и мълчи като.... даже радост не симулира. #2gunfire

# 26
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
От въпросните пликове получихме по 2 екземпляра, защото адреса ни е записан по различен начин Simple Smile. Чудя се и двата ли да пратя или нито един. При нас не забелязах много пликове - без пощенски кутии сме.

# 27
  • Мнения: 255
Аз получих преди време плик, но хвърлих всичко в кофата. Наскоро обаче отново ме "налазиха" с нов плик. Този път реших, че ще поръчам книгата. Днес я получих - наистина е страхотна, но нямам и представа кога ще седна да я чета, за съжаление. Относно допълнителните подаръци, които изпращат - това са едно тефтерче с магнит (да се лепи на хладилник примерно) и една химикалка. Аз обаче се замислих над въпроса, какво ще стане, ако не преведа парите за книгата - какви ли мерки имат за неплащащи, вие как смятате!?

# 28
  • Мнения: 990
От миналата година сме едни от "късметлиите" ,които получават от тези писма.

В Стара Загора май сте доста "късметлиите"   Laughing И ние ще поръчаме книгата, пък за томболата няма да храня надежди  Confused
Wink
От 40 семейства в блока ,само 2-3  "нямат късмет"  Laughing Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 2 040
Нашия целия блок беше ощастливен с писмата  Laughing и въпреки че друг път не се връзвам на такива неща и изхвърлям всички рекламни и томболни брошури, сега решихме с мъжа ми да си поръчаме книгата, заради самата нея, а не че смятам че ще спечеля нещо .. Тая седмица пристигна и немисля да я връщам, много ми харесва и сега в понеделник ще им пратя парите ..  Peace

Общи условия

Активация на акаунт