Специалист уши, нос и гърло Варна

  • 158
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!
 Бих искала до споделя с вас горчивия си опит след операция при "светилото" професор Сапунджиев.  Преди около година се наложи да се направи операция на носа ми, тъй като дишах трудно. Бях чувала много добри отзиви за този специалист и логично се насочих към него.  Това за мен е най-алчния и нагъл лекар /ако мога да го нарека така/. Накара ме, преди операцията да платя за избор на екип, щото не можело да платя само за избор на лекар. След операцията не се вясна никакъв до следващия ден. Извика ме една седмица след изписването в 9,00 сутринта, за да ми махне пластините и като дойде ми каза да изчакам малко, за да ми ги махне. В 15,00 часа влязах благополучно в приемния кабинет. През цялото това време трябваше да обикалям Терапията и да го издирвам, защото негово величество ме беше забравил. Когато пристигна дори не благоволи да се извини и за капак вложи такова старание при махането на пластините, че ми проби носната преграда. В последствие от друг специалист разбрах, че ако е била третирана в началото с подходящи медикаменти е имало шанс да се възстанови, но за съжаление такива не ми бяха предписани от него. Сега единственият начин за решаване на проблема е да ми се присажда хрущял от друго място. Та, ако имате излишно време, средства и нерви, доверете се на този "титан" в медицината.

# 1
  • Мнения: 56
Бях при него само за преглед по същата причина. Бях последна за деня и ме претупа за няма и 10 мин, без нищо конкретно да ми каже за проблема или да предложи.

# 2
  • Мнения: 1 706
Аз си правих риносептопластика преди 7-8г там при професор Недев и др Илиев. Този Сапунджиев беше толкова надменен, арогантен и груб. Питах моя лекар, на този какъв е проблема, че се държи лошо с пациентите? Понеже обръщаше внимание само на неговите пациенти, а моите лекари по цял ден оперираха и не успяваха до отделението да се качат. Той бил гуру и спешните случаи ги поемал той. 🤷‍♀️ С много лошо впечатление съм, макар да не ме е оперирал и лекувал.

Общи условия

Активация на акаунт