Крилати(ала безмоторни) форумски фрази, мисли, сентенции...

  • 37 771
  • 330
  •   1
Отговори
# 60
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Абе то е надпис от една спирка, и не е всъщност баш по темата, но ако приемете, че е форумски лаф защото съм го цитирала и преди- значи аз съм ако не автора поне плагиата  Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 5 606
Биляна, аз пък не съм ги раждала моите, но като ги кърмих, взех че се привързах към тях. Истинска майка станах един вид  Mr. Green

И аз тъй Mr. Green
Ха и аз така. Ама много сме привързващите се!

# 62
  • Мнения: 3 405
"Йорданка Христова остарява като катедрала, не като цървул" - автор Де Ваня в темата за "председателката"  Grinning

# 63
# 64
  • Мнения: 87
Преди малко и аз скучах...

# 65
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
"Йорданка Христова остарява като катедрала, не като цървул" - автор Де Ваня в темата за "председателката"  Grinning
Това си е класика - някои остаряват като катедрали, други като цървули - Кеворкян преди доста години беше цитирал Бранислав Нушич, ако не се лъжа...

# 66
  • Мнения: 3 091
ох, много са!
добавям Лискиния "пацоранец"! сега го мернах и се възхитих!!!

# 67
  • Мнения: 3 405
"Йорданка Христова остарява като катедрала, не като цървул" - автор Де Ваня в темата за "председателката"  Grinning
Това си е класика - някои остаряват като катедрали, други като цървули - Кеворкян преди доста години беше цитирал Бранислав Нушич, ако не се лъжа...

Знам, но казано в контекста на темата си е крилата фраза Simple Smile, за това съм пояснила от коя тема е фразата.

# 68
  • Мнения: 730
Тези които не са кърмили децата си не са истински майки!-тази ми е любима Simple Smile
Жените на които бебетата са им извадени със секцио не трябва да твърдят, че са раждали! Thinking
Дали наистина си го прочела това някъде, или малко въображение влагаш? Защото обикновено се казва нещо различно по тези два повода, а после се изопачава до посочените от теб цитати. Та ако имаш конкретен цитат, ще съм благодарна.

това си е "крилат" израз, нещо като световна тайна  Flutter. Няма за какво и пред кого да го доказва Биляна. Ако не си обърнала внимание, все пак това е тема в клюкарника.
Пък и Мю на няколко пъти се опитва да обясни каква е Темата й и с каква цел е пусната Wink
Поздрави  Simple Smile

 Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 6 372
"бясна съм на ..."

"ССФ" - бравос на тоя, дето го е измислил, но като взе да го ползва куцо и сакато за иронизиране, май не останаха съсъфъта вече у фориума.

"м?"

# 70
  • Мнения: 6 167
Ами подписът "Животът не се мери с броя вдишвания....и т.н."  Grinning

има и още един " Любов е това, което е в стаята с теб на Коледа..."  Crazy

# 71
  • Мнения: 2 161
"Ако животът ти поднася лимони,направи си лимонада",но не си спомням дали тук съм го срещала или на друго място.

# 72
  • Мнения: 3 405
"ССФ" - бравос на тоя, дето го е измислил

sladuranka го измисли

# 73
  • Мнения: 3 423
"Не е време за потретяне сега по късни догми!"

От любимата ми юзърка Весито фром Берлин!

# 74
  • Мнения: 2 361
  "Постите ли умствено?  ъ-ъ... духовно" , Moon walk

Общи условия

Активация на акаунт