Ямбол(13) - дали ни е фатална или за късмет?

  • 13 330
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 537
малко снимки от рожденният ми ден снощи-http://www.snimka.bg/album.php?album_id=103774&photo=1
Първо бяхме на заведението на Тони Дачева,после ходихме на дискотека. GrinningНо май съм прекалила с водката и сега ми се повдига и ме боли глава.А и така ми се спиииии!Заспах в 3 и 30 и Анелия ме събуди в 6 и 30. #2gunfireСега чакам да заспи и  smile3524

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 11:14 от Krrasi

# 91
  • Мнения: 135
Малко късно,но все пак Честит рожден ден Късмет и щастие в живота.
Аз вчера не съм видяла,че имаш РД(нямам навик да гледам първата страница  Blush )
Страхотно сте си изкарали,сега ти трябва малко почивка а  Grinning

п.с. Аз имам голям проблем и знам,че само аз мога да си го реша,но и на вас да кажа.Не знам Деница на коя ясла да я запиша - на Изтоците или до Венера  newsm78

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 13:06 от no`name

# 92
  • Мнения: 3 537
Дааааа,вече лягам. smile3507

# 93
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Краси, честит рожден ден със закъснение!
Аз, макар че знам, че си водолей(като мен) пак пропуснах Blush Изавинявай - не е било умишлено.
Здраве и обич ти пожелавам!  bouquet


no`name, ти знаеш, че аз съм за Венера.
Що не питаш Деница къде иска Mr. Green?

# 94
  • Мнения: 135

Що не питаш Деница къде иска Mr. Green?

Верно бе,не бях се сетила  ooooh!

# 95
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Браво на нас - да не видим слънце малко!
Как сте?
Ние сме добре.
Вече пиша глупости, но да побутна темичката.

Какво решихте за яслите? Ние май ще чакаме направо за градина. Майка ми и мъжът ми не дават да я пускаме Маги на ясла. Като много знаят - да я гледат. Сега е в много кофти период и тази 4дневна ваканция ми се отрази малко изнервящо. Пищи и се тръшка за всичко, вечер по-рано от 12 не ляга. Мисля си, че е от зъбите, предстои й да избие последният кътник. Надявам се след това да се успокои.

Лека вечер и спокойна нова седмица! Hug

# 96
  • Мнения: 983
Краси, Честит рожден ден на голеееееееееми патерици!!!  bouquetБъди жива и здрава и мноооооооого щастлива.

Не съм влизала няколко дни във форума и сега виждам, че съм пропуснала. Тони Дачева всяка вечер ли са в заведениетието?

# 97
  • Мнения: 135
Здравейте,
Как бе Маги всички зъби ли изкара?Браво - герой
Ние имаме още 4 кътника,но нещо се лигави,така че може да очаквам включване.Малко сме болнави,покашля една такава.
С яслата решихме,то аз де  Grinning.Днес ходих, записаха ни ,само трябва да й направя изследвания и да реша кога да я водя - март,април  newsm78
Тя още от сега при вида на лелките се втрещи  Cry ,а за по- нататък не знам.Предполагам,че като види играчките,по друго ще гледа на нещата.
Благодаря на Дима,че ми обясни така хубаво какво се прави и от къде се влиза  Mr. Green ,че не бях толкова заблудена  Joy
Приятен ден

# 98
  • Мнения: 3 537
Роуз,не.Но ние до сега като сме там,те все идват.И голям купон правят винаги.

# 99
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мисля си, че е от зъбите, предстои й да избие последният кътник.
Здравейте!
Ама голяма глупост съм написала ooooh!. Не кътникът е последен, а кучешки зъб. Иска ми се - нали.

Честито записване на ясла на Дени! Дано да й е хубаво и комфортно там! И да не боледува или поне да не е много!

# 100
  • Мнения: 3 537
Честит празник на влюбените!
http://misli.hit.bg/lovestory.html

# 101
  • Мнения: 9
Здравейте и честит празник на всички Влюбени 1dating
Нямам повече време, защото отивам да се рзкрасявам (фризъор) txtloves

# 102
  • Мнения: 135
Честит празник на всички днес - влюбени и загубени,нарязани и зарязани.Всеки би си намерил подов да празнува днес. Peace

# 103
  • Мнения: 86
Честит празник на всички опиянени от любов Heart Eyesи да спретнете една романтична вечеря за довечера 1datingа после luvbed

# 104
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ай като сте рекли да си честитим - Честито Ви и от мен!


Много са малко християнските празници които празнувам и този не е сред тях, малко ми е лигав.

Да напомня да се стягате за осмомартенската среща. Да няма пак не чул, не видял, не разбрал, че ще има строй се преброй се скоро! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт