Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 430

  • 39 119
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23 339


Дори да са снимали фотосесия и да имаме интервю към нея, най-вероятно списанието ще излезе другия месец. Не зная кои са ежемесечни, кои са периодични. При все аз ходя до Турция или преди да излезе или след това, когато вече е изчерпано.

Офф, късмет...
Ама като "опне" този дълъг крак...

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205


Момчето ни много активно стана в последно време. Добре, добре...
До него, наше ляво, е режисьорът.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2023, 19:51 от mariana51

# 32
  • Мнения: 1 469


Ехааа, Бурак Тамдоан изглежда много впечатляващо. Браво👏👏👏И тук ли ще е злодей?



Изненадаа. Агата е жив!

# 33
  • Мнения: 2 538
Агата е жив,разочаровящо.  Сигурно другото агне се е споминало. Мехмет дали е жив?

# 34
  • Мнения: 1 469


Nina💞 Фърат нали е споделил снимка от сета, значи снима. Да се надяваме, че Комисарят е оцелял.

Според мен нарочно не ни го показват, за да ни държат под напрежение до последно.

# 35
  • Мнения: 2 538
Cataleya ❤   На това се надявам. Сега Тахир,повече от всякога ,се нуждае от брат. Предстой  му голяма битка. Ще има екшън:joy:

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205




https://www.fox.com.tr/Adim-Farah/haber/3732/Adim-Farah-in-Heyec … ah_bulten_21eylul  

Ето какво ни пуснаха Фокс тази вечер - като отворите линка, ще видите всички снимки.

КАЗВАМ СЕ ФАРА - ВЪЛНУВАЩИЯТ НОВ СЕЗОН НА КАЗВАМ СЕ ФАРА ЗАПОЧВА НА 27 СЕПТЕМВРИ!
СРЯДА, 27 СЕПТЕМВРИ, 20.00 ч. - НОВ СЕЗОН

Вълнуващият нов сезон на Казвам се Фара започва на 27 септември!

Започна обратното броене за втория сезон на Казвам се Фара, популярният сериал, който събра успешните актьори Демет Йоздемир и Енгин Акюрек в главните роли и постигна голям успех с първия си сезон. Продуциран от O3 Medya, продуциран от Saner Ayar/Санер Аяр и режисиран от Recai Karagöz/Реджай Карагьоз; Сериалът, чийто сценарии са Дениз Даргъ, М. Джем Гьоргеч и С. Ченк Богатур, ще бъде на екран с първия епизод от новия си сезон на 27 септември.

УСПЕШНИ ИМЕНА СА ВКЛЮЧЕНИ В АКТЬОРСКИЯ СЪСТАВ НА КАЗВАМ СЕ ФАРА

Сериалът, който беше неизменна част от сряда миналия сезон и нашумя със силната си история, добави три нови имена към актьорския си състав в новия си сезон. Фейяз Думан, Хатидже Аслан, Сера Кутлубей и Бурак Тамдоан; Казвам се Фара
ще се срещне с публиката в новия си сезон.

В дългоочаквания сериал Фейяз Думан ще изиграе героя на Бехнам, Хатидже Аслан ще изиграе Рахшан, Сера Кутлубей ще изиграе Мерджан, а Бурак Тамдоан ще изпълни героя на Акбар.

КАЗВАМ СЕ ФАРА ЩЕ БЪДЕ СПИРАЩ ДЪХА И В СВОЯ ВТОРИ СЕЗОН

Тахир, който беше затворен, защото Мехмет изпадна в кома, среща съвсем различна Фара, когато е освободен. Фара, пленена от Бехнам, се опитва да убеди Тахир, че иска развод, уплашена до смърт от Бехнам и това, което може да направи. Животът беше жесток към него от детството и го превърна в чудовище. За известно време всичко върви добре за Тахир, благодарение на Фара и нейния син, сякаш късметът му се усмихва. Това е мечтата за спокойно домакинство, щастливо семейство и жена, която го обича. Ще позволи ли мечтите му да бъдат разбити?


С участието на силни имена като Енгин Акюрек, Демет Йоздемир, Фърат, Феяз Думан, Сенан Кара, Лале Башар, Хатидже Аслан, Сера Кутлубей, Бурак Тамдоан, Растин Пакханад, Мерт Доан, Дериа Пънар Ак, Кемал Бурак, Алпер Бурджу Тюрюнз и Mустафа Авкъран, Казвам се Фара е на вашите екрани всяка сряда от 27 септември.


В синьо съм повдигнала краткото въведение за историята на втори сезон.

# 37
  • Мнения: 2 538
Моя човек ще е в кома.Cry

Дано бързо излезе от нея. След това, ще си спомни всичко забравено от миналото.
 Тахир и Баде разчитат на него.

Не виждам как някой може да убеди Тахир, че Фара  иска развод по своя воля.   Напълно наясно  е какъв човек е Бехнам,  какъв страх и омраза изпитва  Фара към него .Confused

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205


Добро утро в ден петък. Честит празник на независимостта.

Надявам се Тахир и Мехмет да разберат вече, че са братя, да не го оставят за края на историята. Мехмет, като излезе от комата да си спочни, че е имал и малко братче... Явно също, че Тахир не е убил Али Галип, какво се е случило с него и Орхан, че вече няма да са част от новата история. Орхан въобще няма да ми липсва. Как са го решили сценаристите предстои да разберем.

# 39
  • Мнения: 69
"Тахир, който беше затворен, защото Мехмет изпадна в кома, среща съвсем различна Фара, когато е освободен."

Момичета, какво трябва да значи това? Вие как го разбирате, защо Тахир е бил затворен?

Хубав и слънчев ден на всички!

# 40
  • Мнения: 9 357
"Тахир, който беше затворен, защото Мехмет изпадна в кома, среща съвсем различна Фара, когато е освободен."

Момичета, какво трябва да значи това? Вие как го разбирате, защо Тахир е бил затворен?

Хубав и слънчев ден на всички!

  На Тахир хич не му е чисто миналото ,че и настоящето - нали беше дясната ръка на мафиота, все ще се намери за какво да го затворят.

# 41
  • Мнения: 2 261
Привет момичета!
Честит празник!
Благодаря Марианка за въведението Flowers Hibiscus!
С нетърпение очакваме началото да разберем как са се развили събитията !
Да не би Тахир да е стрелял по баш комисаря Орхан,след като Орхан застреля Мехмед в главата и за това Тахир до е бил задържан!Гадая си ппростоМоже и да не уцеля,но чакам с нетърпение развитието!
Спорен ден и пълен с новини!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205


Погледнахте ли имената на участващите актьори в сезон 2.
Името на Мустафа Авкъран/Али Галип, макар и последно, е в списъка.
Тахир не го е убил явно. Не вярвам да е стрелял той по Орхан, но заради раняването на Мехмет е арестуван. Все си мисля, че Иляс е застрелял Орхан. Няма да позная, но сряда наближава да разберем.

# 43
  • Мнения: 2 261


Погледнахте ли имената на участващите актьори в сезон 2.
Името на Мустафа Авкъран/Али Галип, макар и последно, е в списъка.
Тахир не го е убил явно. Не вярвам да е стрелял той по Орхан, но заради раняването на Мехмет е арестуван. Все си мисля, че Иляс е застрелял Орхан. Няма да позная, но сряда наближава да разберем.

Може,Марианка!
Накрая на Иляс му писваше от баба Орхан!
Какъв шамар отнесе само в 13 серия май беше!
А на мен Бурак,тук много ми харесва,-има аристократично излъчване!

Въобще каста ни е много добър!

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205


https://twitter.com/FOXTurkiye/status/1705227956225024469

Фокс преди малко пуснаха въведението за втори сезон с думите изречени от Бехнам: Всеки ще си получи заслуженото! Звучи ми като заплаха към Тахир и Фара. Ако помните, адвокатът съобщи на Тахир от Иран, пък и Фара май му каза, че семейството на Бехнам е много влиятелно. Та Бурак, който вероятно ще е баща на Бехнам, наистина има аристократично излъчване. Кой ще помага на Тахир, брат му е в кома, агата е предателят, който съобщи на Бехнам, че има син, Каан е лигльо, останаха Баде и Бекир. Сам ли ще се бори за семейството си...

Общи условия

Активация на акаунт