Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 430

  • 39 095
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Привет и от мен !

Благодаря за новините и на всички, които сте писали в темата през почивните
дни !
Не са активни в рекламата, да видим Thinking
Дано да не е прекалена драмата в епизода, интересно дали Мехмет ще го включат още в тази серия ?
Или ще се бори за живота си? Или ситуацията ще е съвсем различна от това, което ни показаха ?



И този Бехнам, какво ли да очакваме от него, очаквам да е зловещ тип, а може би само родителите му
са такива?

# 61
  • Мнения: 5 876
Тази Мерджан каква ще е ?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Тази Мерджан каква ще е ?

Ами съпруга на Бехнам би трябвало Thinking
Облеклото й  малко ме учудва, не е ли прекалено за техните нрави, всъщност
нищо не знаем за тях,  в Иран ли са, не са ли ?

# 63
  • Мнения: 3 257
Аз започнах да си мисля, че Мерджан може да му е сестра, която е отлъчена от семейството заради по-свободно поведение и тя да е избягала в Турция... обаче тогава коя ще е жена му... изобщо информацията на адвоката на Тахир вярна ли беше? Въпреки, че в телефонният разговор между Тахир и Бехнам, Бехнам каза, че е със семейството си на някаква яхта... Ще ни уморят от любопитство значи Kissing Smiling Eyes

# 64
  • Мнения: 5 876
Никакъв шанс така на улицата там хахахахаха, просто е незаконно. На някое тайно парти или още като мине границата- да. Аз се чудих може ли да му е сестра също, емигрирала точно. Може и жена де, но вече в Турция.

# 65
  • Мнения: 2 509
Приготвям се този Бехнам  да ми играе по нервите цял сезон. Мисля,че  ще сътвори много злини. За жалост, ще има драма, сълзи и екшън.
До колкото опознахме Керимшах,  той е добре настроен, в очакване   и трепет към  баща си.  Този човек сът сигурност, ще се възползва  и ще го манипулира.  Ще е мъчително да гледам  майка и син далече един от друг, имат прекрасна връзка. А дали няма да е срещу Тахир  детето?  Confused


За комисаря съм  нащрек.. Чакам братята заедно в действие.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183



https://www.youtube.com/watch?v=6uIvqi4ck4E

Ето трейлърът.

Последна редакция: нд, 24 сеп 2023, 22:33 от mariana51

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 382

Мерси, Мариянка Yellow Heart
Ауу, леко ме втресе Smile какво ни чака в сряда Scream
Драма, драма ....... ще бъде доста тежка серия Rage  То е очаквано да тръгнат в тази посока,
ама дано не прекаляват с драматизма, да има някакъв баланс все пак Yellow Heart
Надявам се на СЦ !

# 68
  • Мнения: 2 250

И Енгин отрази трейлъра!

# 69
  • Мнения: 2 509
Леле ... Какво торнадо се задава към нас?  Както винаги Фара стой силна и не си огъва пред изпитанията в живота си.
Очаквах  много, но лудостта на Бехнам, ще е над очакваното.  Ще бъде влюбен във Фара.... Нали я търсеше..  Но не знаехме по какви причини. С каква нагласа. Изглежда, не я харесват и родителите му.  Да не се окаже,че  те  са му повляли навремето , а той е още лудо влюбен.
Ще се прави на добър баща... Милите ми ФаХир, щастието им изглежда далечно:confused:

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


"Казвам се Фара", трейлър 2 към епизод 15  на български.

Тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/1-24-09-2023-2-4ojYKW8xlJR8pir9

И тук: https://vk.com/id223680451?z=video223680451_456239614%2F81832aa8 … pl_wall_223680451

# 71
  • Мнения: 2 509
Благодаря за превода Flowers Hibiscus

# 72
  • Мнения: 9 345
Благодаря за превода. Майката на Бехнам голяма вещица, много ще ни нерви. Бехнам е това ,което очаквахме. Как ще спаси Керимшах

# 73
  • Мнения: 23 319


Здравейте по нощите!
Имаме втори трейлър и много нещо за четене. Ще се върна три дена назад за да наваксам.
От това което видях обаче във втория трейлър - Фара затвърждава че е нещо много повече от добра майка. За детето си направи и ще направи и невъзможното за да го спаси.
Напуснала е дом и родина. Живяла е като нелегална емигрантка и е работила най-непривлекателната работа.
Омъжи се фиктивно за Тахир за да остане легално в страната.
Не очаквам някаква голяма любов към него, първо че той искаше да я убива поне три пъти, после застраши живота на Керимша в болницата и най-вече е дясната ръка на човека "убил" донора на детето ѝ.

Керимша е доволен, че истинския му баща е до него - нещо за което е копнял. И този баща ще му даде шанса за оцеляване чрез донорство /дали той ще е съвместим или сестричките - все едно/.
Фара ще е там където е детето ѝ, както би направила една добра майка.

А Тахир за какво и кого ще се бори... Ненапразно ни "набиха" кошмара на Тахир от детството.
"Никого си нямаш, няма и да имаш Тахир Лекесиз!"

 


# 74
  • Мнения: 489
Само се моля бързо да се уредят отношенията между Фара и Тахир и да стане ясно, че тя го заблуждава заради страха и ужаса, които изпитва от Бехнам. Не искам, ама никак не искам тези сценаристи да зациклят както първите сценаристки на ДП, където 25 серии в основата на цялата история, всички недоразумения и последвали от това усложнения стоеше страхът на Нарето да не стане Санджар убиец. Стигна се дотам дори тя да развърже от скалата Акън и така да отприщи още 10 серии абсолютно измислени и нелепи, но едновременно с това фатални усложнения... Не искам втора Наре!

Общи условия

Активация на акаунт