Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 15

  • 89 254
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 824
Аз не съм впечатлена , за мен Хазар не може да танцува , преиграва и даже танца стана вулгарен.Самата серия ми хареса и замисъла.
Но вкусове различни , на братята турци си им харесва.
Според мен идеята е именно да е вулгарен, но разбира се това мое мнение.

Да може би наистина си права , такъв е замисълът , но на мен не ми хареса.Иначе идеята на самия сериал ми хареса , то и рейтингът го показа.

# 646
  • Мнения: 28 187
Какви да са танците в такива заведения - в Турция ги наричат павилиони. Сервира се алкохол, посещават се предимно от мъже. Ефектът от танца е, че цените в павилионите в Истанбул, Анкара и Измир се вдигнали двойно - според пресата. Joy



Хазар е перфектна в изпълнението на цялата сцена, с този грим повече ми хареса.

# 647
  • Мнения: 1 864
Сема Йозтюрк се присъедини към сериала Боровинков шербет.

# 648
  • Мнения: 7 914
Ив😍, и още питаш за Саадетин Вартолу? 😀
Дори само заради него си заслужаваше да гледам Чукур. ❤️❤️❤️

Аз много харесвам Хазар и я приемам във всякакъв вид. 😂
А танцът, за едни е вулгарен, за други- не, и това е нормално, но на мене ми въздейства много силно и ме натъжи.
Но аз винаги изпитвам жалост към такива жени.
Много ми хареса епизодът и много, много ми се иска да продължи все така, че ми омръзна да започна с големи възторзи и след десетина епизода да се разочаровам и сама да "финализирам проекта" 😉 😜 .

# 649
  • Мнения: 1 825
Дружки,добро утро
Искам мнение за сериала "Планинско сърце", или "Планина от сърца"-не знам как е точното заглавие
Виждам,че държи много висок рейтинг и реших да се допитам до Вас дали си заслужава да го започна
Много сезони,много нещо,та се колебая все още

# 650
  • Мнения: 5 765
Група Hug, някой успя ли да гледа снощната премиера- за турския Робин Худ?Blush
Оригиналното заглавие е "Kopuk", рускините много странно го превеждат, с Гугъл повече ми допадна- "Ренегат".
Нисък е началният рейтинг, та се чудя.  Иначе двама от основните актьори ми са доста симпатични-
Каан Йълдъръм, Биран Дамла Йълмаз. Някои от второстепенните също- на първо четене се сещам за Едип Тепели. И историята, поне както бе представена, звучи интересно.
Та, ако някой е успял- мнения?

Пепелче, в Братчетата изтрепаха народа- в последните две серии умориха Шенгюл и Сюзан. Head Band

# 651
  • Мнения: 2 774
Група Hug, някой успя ли да гледа снощната премиера- за турския Робин Худ?Blush
Оригиналното заглавие е "Kopuk", рускините много странно го превеждат, с Гугъл повече ми допадна- "Ренегат".
Нисък е началният рейтинг, та се чудя.  Иначе двама от основните актьори ми са доста симпатични-
Каан Йълдъръм, Биран Дамла Йълмаз. Някои от второстепенните също- на първо четене се сещам за Едип Тепели. И историята, поне както бе представена, звучи интересно.
Та, ако някой е успял- мнения?


Гледах го, интересно започна. Като за 1ви епизод много герои и много информация. Каан Йълдаръм, Серай Кая-хубава двойка, има и много други известни актьори, Ахмед Мюмтаз Тайлан , Кадир Джермък(Еми от "Ямата"), Едип Тепели. Да, май се заформя и любовен триъгълник с адвокатката Биран Дамла Йълмаз.

# 652
  • Мнения: 27 922
За новия сериал на Каан Йелдаръм . Доколкото мернах отзиви не са го харесали и старта му е слаб. Ако не се повиши рейтинга  ще окапе от екран.



Gaddar 2. Bölüm Özel Klip 💥 Специален клип

Много добра работа на екипа и чудесно изпълнение от актьорите. Наситен с драматизъм беше и епизод 2 на "Gaddar".








Мога да гледам екшън с турският Джеймс Бонд по милион пъти..
Заглавната песен на сериала идеално пасва .
Да отбележим и композицията и на Тойгар Ъшъклъ. Отново е надминал себе си .  


Изгледах епизода и съм още под емоции и въздействие. Силен епизод. Доволна съм. Рейтинга се е повишил със зелени стрелкички сме във всички групи и ще догоним и конкуренцията. Не усетих как минаха два часа. Няма нищо излишно засега.
Не мога да се съсредоточа в субтитрите пред красотата и таланта на ашкъма . Бог му е дал та се олял и се е отплеснАл🙀🥵🥵🥵🔥🔥🙈🤍🤍🤎🤎🤎🖤  Голяма е сила знае как и с какво да се завърне ударно. Късметлия е с огромната подкрепа и обич от феновете по света.   

Последна редакция: пн, 29 яну 2024, 00:46 от femmi2

# 653
  • Мнения: 7 914
Онче, 😍 съжалявам за Шенгюл, колоритна фигура беше.
Разчистват място за нови герои, кой знае колко сезона ще се точи.
Аз окончателно изтървах нишката и съм гузна, но толкова нови подхванах, че не помня от ерата на Братчетата дали ми остана някой сериал. 😂 😀
Тази  вечер ще хвърля едно око на Робин Худ 😉 😜.

# 654
  • Мнения: 5 765
Благодаря девойки! Hug Ще очаквам впечатления за Робин Худ. Blush
Ох, и "Gaddar" искам да гледам, обичам екшън, но нека ми мине малко непоносимостта към  Сумийето. Sunglasses

# 655
  • Мнения: 1 479
Благодаря девойки! Hug Ще очаквам впечатления за Робин Худ. Blush
Ох, и "Gaddar" искам да гледам, обичам екшън, но нека ми мине малко непоносимостта към  Сумийето. Sunglasses
Не ми хареса и не мисля, че ще издържи задълго на екран!

# 656
  • Мнения: 887
Сладурки, здравейте!
Значи този Gaddar изобщо не ме заплени, дори и с втората си серия.
А там има доста любими актьори. Като гледам и рейтинга му е на кантар.
Изгледах Kopuk и действието доста се заплете.Хареса ми превода с Гугъл - Ренегат
И се задава още едно ново интригуващо заглавие - нещо като Приказка от пепел . И там добър каст - Гьокхан Алкан, Севда Ергинджи, отдавна не бях мяркала Усхан Чакър и онзи дребничкия актьорна когото все не помня името.Играеше в Брак с чужденец и Посърнали цветя.
Та така.
Чака ме Безграничната любов. Като изгледах клипчето ме достраша за живота на Халил Ибрахим и все отлагах гледането.От вас подразбрах, че май ще оживее сладура за радост на Зейнеб.
Спокойна нощ!

# 657
  • Мнения: 1 645
Още един се задава, пише след три дни Bir sevdadir, запомних заради Екин Мерт Дуймаз, за другите не знам почти нищо.

Последна редакция: нд, 28 яну 2024, 23:30 от janakrasi

# 658
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Моето "няма да гледам повече нов сериал този сезон" издържа до трейлъра на "Камък, ножица, хартия". Сега ще почна да потропвам нетърпеливо с пръсти "хайде, кога ще започне"

# 659
  • Мнения: 1 479
Този на ТРТ не ми допада и не му давам много животец! Дори и заради Башак Гюмюлджинеоулу.

https://www.youtube.com/watch?v=82Ba1QC1UHs


А този "Камък, хартия, ножица" ще го гледам и аз Grin

https://www.youtube.com/watch?v=oq62Tk-CPdM

Общи условия

Активация на акаунт