Кога усетихте???

  • 3 399
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Усетих в точно в 19 г.с., но гинекологът ми се учуди на това. Обясни ми, че първа бременност по принцип се усеща по-късно - най-вече в 21 г.с. Разбира се, при всеки е индивидуално, така че не се притеснявай!  Peace
Успех и лека бременност!  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 276
Вече съм в 21-а седмица и още не съм го усетила.
Умрях от притеснение!!!

Непрекъснато се мъча да разпозная нещо... на видеозона се вижда, че си шава весело... момиче е Simple Smile

Лекаря ми каза изобщо да не се притеснявам, че всичко е наред и че ще го усетя по-късно.

# 17
  • Мнения: 528
Средата на 4 месец

# 18
  • Мнения: 166
в средата на 4-тия месец

# 19
  • Мнения: 305
В началото на 5 месец.Нормално е да не го усещаш все още.А после за какво "усещане"става на въпрос #Crazy

# 20
  • Мнения: 2 152
В началото на 5 месец.Нормално е да не го усещаш все още.А после за какво "усещане"става на въпрос #Crazy

ха ха - абсолютно Peace

# 21
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Аз за първи път бях сигорна че го усещам в 18 седмица, но мисля че беше дори по рано.Бях много учудена защото като за първа бременност очаквах да го осетя по късно.

# 22
  • Мнения: 8 505
В началото на 4.месец.

# 23
  • Мнения: 350
В края на 4 месец. Все едно някой ме погаделичка от вътрешната старна на коремчето.  Grinning И ад като теб се бях притеснила, че не съм го усетила, а може да съм го усетила и по-рано но не бях сигурна. Не се притеснявай, както момичетата са  ти казали, легни, успокой се, мисли си за него   Simple Smile  и то ще си помисли за своята мама  Hug и после "цъфваш" в най- стахотната усмивка  Heart Eyes
Леко бременеене!

# 24
  • Мнения: 2 897
В началото на петия месец.

# 25
  • Мнения: 27 524
На 3 месеца и половина.
Не се притеснявай  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
Усетих го в средата на 5-тия месец. Аз също се бях притеснила, но докторите казаха, че при първа бременност се усеща по- късно. Бъди спокойна, всичко ще е наред!
И аз така! Peace

# 27
  • Мнения: 5 362
Към 5-я месец някъде го усетих.

# 28
  • Мнения: 742
Бях в 4-ят. Понмя защото ми се насълзиха очите от кеф и веднага се обадих на таткото

# 29
  • Мнения: 3 092
Аз чак в 21 г.с. усетих бебка . Grinning
Така че споко 

Общи условия

Активация на акаунт