Познаха ли пола?

  • 12 030
  • 364
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • Мнения: 5 391
Да, ако не се лъжа беше в 4-ти месец.

# 212
  • Мнения: 1 104
на мен лекарката ми каза момиче, а резултатите от амниоцинтезата показаха момче, така че мъжко 100% Laughing

# 213
  • Мнения: 1 043
на мен ми казаха момче с първата ми дъщеря , в края на осмия месец ми казаха със сигурност момиче / обаче вече бях накупила доста сини нещица  Crazy / с второто ми казаха момиче още в началото и познаха  Peace

# 214
# 215
  • Мнения: 388
Да. Още в 4 месец.

# 216
  • Мнения: 1 446
Не. В края на 6-я месец док ме пита дали искам да знам пола , каза ми , че е момиченце. Аз категорично отговорих , че е момче. Той ме попита дали не съм ясновидка.  Laughing Бях сигурна 100%.

# 217
  • Мнения: 574
Да, и за двете ми деца.

# 218
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 479
Да, още в 5 месец.

# 219
  • по света
  • Мнения: 1 585
Да и двата пъти.

# 220
  • Мнения: 475
Не!До последната секунда знаех,че ще е момче,пък после се оказа,че си няма пишка.И се роди моята принцеса! stork-girl

# 221
  • Мнения: 226
Да познаха! Още в 19 г.с. беше

# 222
  • Мнения: 28
Да още в третия месец вях във Варна и открих чудесна докторка а като се приврах моят доктор потвърди

# 223
  • Мнения: 5 476
Не!До последната секунда знаех,че ще е момче,пък после се оказа,че си няма пишка.И се роди моята принцеса! stork-girl

и при мен беше така!  Wink

# 224
  • София
  • Мнения: 2 223
Познаха пола, но дори и да не ми бяха казали, аз си бях сигурна Laughing

Общи условия

Активация на акаунт