Познаха ли пола?

  • 12 026
  • 364
  •   1
Отговори
# 240
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 776
не, не познаха. бебето ми беше седалищно, за това

# 241
  • Мнения: 2 122
видяхме я че е тя в 19 г.с.- до края си остана категорично тя, даже в родилна зала си й говорех на тя и после се сетих да попитам все пак момиче ли е  Mr. Green

# 242
  • Мнения: 605
Да, и двата пъти. Първият път чак в 7-мия месец, защото диването беше напречно, с гръбчето към коремната ми  стена. Вторият път в 3-4 месец.

# 243
  • Мнения: 795
Да, още в 4-ти месец.

# 244
  • Мнения: 1 157
Първо ми казаха момче след това момиче и то излезе момиче

# 245
  • Мнения: 127
Да.И двата пъти.

# 246
  • Мнения: 51
Здна седмица преди да родя ми казаха че ще е момче.До тогава беше момиче.Беше ми много гадно,защото девет месеца обяснявах на Йоана за света който я очаква,но родих един прекрасен Йоан който много много обичам.

# 247
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
Да

# 248
# 249
# 250
  • Мнения: 1 999
Познаха го. Няколко лекари са ме гледали докато бях бременна и всички бяха единодушни по въпроса.

# 251
# 252
  • Мнения: 117
Трудна работа беше  Grinning Един път каже момиче, друг път - момче... Едва в деветия месец вече беше категоричен.

# 253
# 254
  • София
  • Мнения: 7 519
И двата пъти да.

Общи условия

Активация на акаунт