Познаха ли пола?

  • 12 025
  • 364
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 465

и при мен така Peace

# 256
  • Мнения: 166
Да, и наш'та мома още в 4-тия месец я "познаха"  Mr. Green Първо един познат док, после и наблюдаващият ни док беше 100% категоричен и на всеки следващ видеозон ми го "намилаше" та и за миг не съм се съмнявала, че са сгрешили  bouquet  Grinning

# 257
Мойта се криеше и не можехме да я видим, но в 8-мия месец с по-упорито гледане я видяхме  Hug

# 258
# 259
  • Мнения: 2 922
И двата пъти - да   Peace

# 260
  • на пистата
  • Мнения: 6 379
първия път не,десет доктори ми казваха,че ще е момиче ама не е,сега се надявам да са познали.

# 261
  • София
  • Мнения: 718
Първия път да,а за второто до последно не се знаеше-един път беше момиче един път момче докато не се роди една малка сладурана

# 262
  • Мнения: 260
Да, още в 4-тия месец

# 263
  • Мнения: 910
Първият път позна Peace,сега ще видим.

# 264
  • София
  • Мнения: 515
До сега два пъти ми казаха момиче,чакаме да видим дали са познали.

# 265
# 266
  • София
  • Мнения: 1 848
ДА

# 267
  • Мнения: 160
Да и двата пъти!

# 268
  • Мнения: 28
при нас никои не позна-нито лекарите нито хората които изказваха мнението си- според всички трябваше да имам момче ,но аз имам едно хубаво момиче(за съжаление на таткото)

# 269
  • Станимака
  • Мнения: 123
Трима лекари казаха, че ще е момиче, но аз до последно не вярвах, защото всички познати ми казваха, че го нося като за момче и аз така се бях настроила.

Общи условия

Активация на акаунт