СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района.

  • 10 781
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте пак от мен!  Hug
Olympia, кога се очаква да станеш Атинянка? Надявам се,че ще можем да се съберем повечето бъдещи и настоящи мами през Май месец. Нашият бъдещ татко много ни се радва като се върнем в БГ и понеже обикновенно съм се вкъщи за кратко и не излизам с никой друг. От Май месец се връщам за постоянно в БГ така че ще имам време (защото желание и сега не ми липсва  Grinning ) за срещи в градинката!

Моля да ме извините, ако пиша несвързано, но съм много разсеяна напоследък ...  ooooh!

Boriva, скорошно оздравяване на детко и от мен!   bouquet

# 76
  • Мнения: 789
OLYMPIA, пу за нас кавалера  Wink  Wink  Айде тия дни пак да се организираме и този път ще пишем отсъствия  Wink
Аз малко не съм ок в момента, ама ще гледам бързо да се оправя. То май хич няма да е бързо, ама..... (оказа се, че имам алергия  Sad ). Ако четвъртък времето е хубаво, хайде пак  sun

# 77
  • Мнения: 342
Аз съм ЗА естествено. Привет на OLYMPIA.
Днес цял ден се мотах по улиците с една моя приятелка и сега съм гроги и след малко и аз  отивам да спя при Кари.

# 78
  • Мнения: 342
Ето ме пак досаждам.Та да кажа,че с Пепеляшка и Таня се виждаме и очакваме включване от вас....Когато сте готови пишете.....  bouquet

# 79
  • Мнения: 99
Здравейте мами, радвам се, че се организирахте, но за съжаление аз не успях да дойда. Но надявам се на следващите ви срещички да се появя. макар и все още да живея далеч от там, но иначе тази градинка ще ми бъде точно под носа след време Simple Smile
Много сте сладки на снимките.

# 80
  • Мнения: 342
Вклучвам се и тук за да ви пожелая весел и Nature Sunny празник и ...мноооого да се чукате с яйцата easter.Другата седмица към края моге пак да организираме нещо........ lovekiss

# 81
  • Мнения: 1 029
Весели Великденски празници и от мен!   bouquet

Ще чакаме пак да организирате среща и дано този път да успея да дойда. Ако е през седмицата ще ми е по-удобно, но не знам дали има работещи сред вас...
А иначе къде и кога успяхте пак да се видите и нищо не казахте предварително?   Wink

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 13:35 от Belisima

# 82
  • Мнения: 507
Весели празници и от нас с беби!

Ние все още сме 2в1 и много се надявам да останем така поне още 10ина дни, че на 13 април имам един важен ангажимент и ми се иска тогава да съм все още на линия Simple Smile

Много ми се идва на разходки с вас в градинката, но вече много ми тежи и гледам да се пазя повечко.

Желая да ви се падне бияча, че това е символ на много здраве през годината Grinning

# 83
  • Мнения: 342
Мисля,че на всички съм пуснала на лични кога и къде ни е следващата среща.Ако съм пропуснала някой да се обади!

# 84
  • Мнения: 1 029
Здравейте! Какво стана с днескашната среща? Състоя ли се въобще, защото аз бях там точно в 14 ч, но не можах да ви разпозная от снимките и след като питах едно-две момичета с колички, които бяха там, си тръгнах разочарована...  Rolling Eyes Даже помислих, че нещо съм объркала часа на срещата  newsm78

# 85
  • Мнения: 342
Да ,състоя се! И АЗ чаках ли чаках....понеже само ти и Таня щяхте да дойдете със сигурност,но като изчаках 30 мин и никой не се обади си тръгнах no.Разхождахме се само с Таня. Нищо де...ако някой реши да организира среща аз съм там yes...само кажете кога този път вие.  Лек ден от нас! newsm51

# 86
  • Мнения: 507
Много-много съжалявам, че не можах да дойда на срещата, но изпитът ми продължи до 16ч.
Вече чакаме беби всеки момент та вероятно ще се видим направо с него Simple Smile

# 87
  • Мнения: 1 029
Много съжалявам наистина, че не се видяхме и ми е много странно как така сме се разминали  newsm78. Аз също стоях до 14.30-14.45 и даже седнах отвън, за да храня бебето, че беше огладняла точно в този момент...
Може би за следващия път ще е хубаво да си разменим телефоните.  Peace

# 88
  • Мнения: 342
Belisima- Да това сме били и сме разминали.Нищо другия път.  bouquet
Melodiya-Успех с раждането.После пиши как си...

# 89
  • Мнения: 342
Включвам се да кажа,че днес се видях и с Belisima.Снимки няма ,защото си бяхме забравили фотото...,но другия път може и да ви покажем. Целувки на всички...и ако някой реши за среща да пише...ние сме на линия.

Общи условия

Активация на акаунт