Втора бледа черта на теста за бременност

  • 45 069
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 1 221
Или е късна овулация, или -. Трябваше за втори ден закъснение да има черта и то видима.

# 841
  • Мнения: 31
Или е късна овулация, или -. Трябваше за втори ден закъснение да има черта и то видима.
Не знам какво е късна овулация.
Първи ден от последна менструация 24.03.24г
Овулация усетих около 09./10. Април. 7,8 дни след това имах болки 2 дни ниско долу като при менструация
Трябваше вчера да ми дойде и не е

# 842
  • София
  • Мнения: 1 221
Вариант е кръвен тест, той е по-достоверен. Ноо си оставам на твърдението, че чертата трябваше да е по-ярка.
Бих направила кръвен, а не уринарен да се чудя какво е положението.

# 843
  • Мнения: 3 185
Ако ову е била на 10.04 днес теста трябваше да има по-видима черта. Може да ти дойде утре, нямаш 2 дни закъснение. Новият цикъл идва 13-14-15 дни след овулацията. При теб днес е точно 14 ден. Ако нямаш и утре цикъл направи нов тест или направо кръвен

# 844
  • София
  • Мнения: 211

Здравейте,виждате ли нещо 2ри ден закъснение
Аз май виждам розова сянка, стискам палци☺️
Отрицателен. След 5 дни кръвен, ако все още няма закъснение.

# 845
  • Мнения: 19
Момичета ,здравейте . Аз вече в няколко подобни теми пиша ,но уви - не ме свърта . Интересно ми е случвало ли се е и на някои от вас следното . 9 дни след О ми се получи едно бледо розово зацапване ,което продължава вече 4-ти ,но е само по салфетка и е буквално по един път на ден и трябва да се взираш да го видиш. Имам болки по -леки от по принцип менструялните,само на моменти са по -силнички. Днес сутринта правих тест с първа урина 3 дни преди (не) очакваната М. Прикачвам да видите и резултата . Но ако е верен ,нормални  ли са тези слаби болки и това зацапване за толкова дни? Извинявам се за дългия пост и благодаря на отговорилите ❤

# 846
  • Мнения: 3 185
Очевидно е положителен. Зацапването може и да е от самата имплантация, но дано не е от нисък прогестерон. Пусни си чхг и прогестерон според мен, чхг за да затвърдиш бременността и прогестерон, за да видиш дали не е нисък. Ако е трябва да се консултираш с лекар

# 847
  • Мнения: 19
Очевидно е положителен. Зацапването може и да е от самата имплантация, но дано не е от нисък прогестерон. Пусни си чхг и прогестерон според мен, чхг за да затвърдиш бременността и прогестерон, за да видиш дали не е нисък. Ако е трябва да се консултираш с лекар
Благодаря Ви за отговора. Със сигурност ще го направя . За кръвния тест за бременност веднага след този резултат се сетих и още утре най- вероятно ще ида ди клиниката,но това за прогестерона не го знаех,не съм толкова запозната и наистина много благодаря,че ми казахте да го направя 🙏

# 848
  • Мнения: 1 383
Честито, положителен е. Но и според мен е възможно да си с нисък прогестерон. Имала съм имплантационно зацапване и спря след няколко часа. Може при теб да няма проблем, но по-добре пусни утре прогестерон с кръвен тест за бременност.

# 849
  • Мнения: 104
Моля за мнение 10 дни след овулация?

# 850
  • Мнения: 1 383
karakostova ,нали щеше да пускаш кръвен тест или не си? Според мен на теста е по-скоро изпарителна.

# 851
  • Мнения: 104
Пуснах . 10.93 беше . Чертичката е розова .

# 852
  • Мнения: 1 383
Е в такъв случай и с този резултат значи има бременност според мен, честито. Може би е добре да пуснеш след 48 часа пак.

# 853
  • Мнения: 3 185
Под 25 е граничен резултат

# 854
  • Мнения: 1 383
Да, но мисля, че тя го пусна преди 2-3 дни, т.е. към 7-ми ден, може да е било рано, а може и да спада сега.

Общи условия

Активация на акаунт