Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 9 619
Много ми харесаха аутфитите на Сиска и Марунка! Simple Smile
Марунка, тази коса с екстеншъни ли се постига? Голямо богатство е! Simple Smile

След горещият Вегас, ние се движим към Сан Франциско. Минахме през Сиера Невада и през местният “Боровец”, както се шегуваме с половинката- Мамът Лейк. Тук се карат ски, бордове, планински байкове, електрически колела и пр. И този път решихме да запазим нощувка и тук, заради красивата природа и езерата.
В Мамът Лейк сутрините бяха по 8 градуса и слагах и жилетка и яке върху нея, даже:
Скрит текст:
Мечките тук са в естественият си хабитат и навсякъде контейнерите за отпадъци се заключват със специални вратички с бутон, за да не го отварят мечките и да разхвърлят храна и отпадъци. Навсякъде има предупредителни табели, да не се държи храна на открито и в колите. Има пътни знаци, които предупреждават, че високата скорост убива мечките. Или такива, които призовават посетителите на това диво място да опазват дивият живот тук.

Малко от езерата показвам. През деня в планината е много слънчево и приятно, макар и на места да достигахме надморска височина над 2800 метра :
Скрит текст:

Пътят е много живописен! Пътуваме в посока Национален парк Йосемити:
Скрит текст:

Паркът Йосемити е част от пътуването ни към Сан Франциско. Входът е 35$, който вземат на всяка кола. Интересно е, че и преди 5г беше същата. Без промяна. Живописна природа с езера и монолитни образования от мезозойската ера. Чудеса! Simple Smile
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 30 сеп 2023, 00:53 от kopche

# 121
  • Мнения: 3 576
Сиска, и аз винаги съм ти се чудила закъде все отслабваш, то просто няма накъде - супер си! 🤗
Отдай се на почивка заслужена и всичко ще си дойде на мястото. Сънят е много, много важен.

# 122
  • Мнения: 29 244
Привет, прекрасни сте момичета! Сиси къде си напълняла!
И аз да ви подразня, с дънковата рокля с къс ръкав съм, черни сандали и чанта Зарена- Галя! Wink
ДЗХ стискам силно палци!
Копче наслаждавай се на Йосемити, това е един от най хубавите национални паркове, в които съм била. Няма да сварите водопадите там, те са пролетта!

# 123
  • София
  • Мнения: 6 810
ДХЗ, стискам силно палци! И чакаме да се похвалиш с прекрасни резултати! Heart
И аз искам нови дънки.
Вчера и аз по моряшка тениска и къси бели панталонки. Но сутрин е много студено, такива аутфити са за обедно време.

# 124
  • При децата ми
  • Мнения: 6 193
ДХ3, стискам палци и аз!
Дано всичко да е наред! Flowers Four Leaf Clover

Копче, много хубави снимки!
Аз вчера бях по рокля, малко по плътна но все пак рокля с къс ръкав и сандали. Сутрин, обаче съм със сако.
Днес тънка блузка със сако сутринта, летен панталон и пак със сандали.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 11:05 от Hrispa76

# 125
  • Мнения: 2 463
ДХЗ, стиснати палчета и от мен, всичко ще е наред!

Страхотни мацки сте, много хубави снимки!
Копче, сияеш просто, зелената рокля е като за теб правена, много ти отива.
Весел остатък от пътуването, чакаме още снимки.

Аз съм се омотала в работа и домакинстване - бързо забравих за почивката.
Хубавото е, че се събрахме цялото семейство - моето гардже става на 18 и вече се вълнува за кого да гласува Blush

Получих розовата глинена стик - маска на OLAY - голям кеф е ползването и, лесно и чисто. Няма бъркане, цапане и пр.
Също и едни немски джинси и изгубено време в безуспешно тъсене на дълга черна пола, която да не е с хиляда плисета в талията и да е от хубава материя.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 14:20 от silver pearl

# 126
  • Мнения: 5 751
Много хубави джинси!

На мен все още ми е комфортно с къс ръкав но с кецове и панталон, а сутрин дънково яке.
Роклите - прибрах.

Дхз, успех!

# 127
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 163
И аз прибрах всичко лятно на децата и ММ.От моите съм оставила 1 рокля за рождения ден на малкия в неделя и още 2-3 неща,но определено ми е студено и наблягам на по-плътни и дебели дрехи.
Искам нови обувки -черни ,на лека платформа или 2-3 см дебел ток,за пролетно-есенния сезон,но идея си нямам отпред какви да са-заострени, заоблени, квадратни (това май е въпрос за модните консултации,ще питам и там).

# 128
  • Мнения: 23 453
Мина биопсията, сега чакаме
резултат.Сутринта излязох с лека блуза и яке, сега съм само по блуза.25,5гр е навън- направо щастие.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2023, 07:43 от ДХ3

# 129
  • Мнения: 29 244
Аз съм в Созопол, над 25 градуса е!


# 130
  • Варна
  • Мнения: 2 792
Тук във Варна също е 25 градуса, но на моето балконче се усеща като минимум 30. Опитах да пия кафе навън, нъц, опържих се и се прибрах...

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 22:16 от Dorchester

# 131
  • Русе
  • Мнения: 1 897
ДХЗ, всичко ще е наред!
В Русе е 29 градуса. Аз си ходя по рокли, поли и сандали с тънка жилетка сутрин.

# 132
  • Мнения: 3 576
Ще е наред!

Ех, имам такива змийски дънки и съм в love-hate relationship с тях - все си казвам, че вече не са актуални и са кич, хем като се видя как добре ми стоят и си намирам повод да си ги нося Stuck Out Tongue Winking Eye
На теб супер ти стоят и много добре си ги съчетала!

Последна редакция: сб, 30 сеп 2023, 09:46 от Maroonka

# 133
  • Мнения: 23 453
😍Мен модата не ме влече след себе си, аз си определям кое е модерно, та затова си ги нося 😀( изтрий после снимката от цитата, 🙏🏻, Maroonka)

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 22:15 от ДХ3

# 134
  • София
  • Мнения: 3 732
Модата се върти. Гледам къси тренчове с 3/4 ръкав - ми аз си имам. Широки дънки - пак така. Обувките - от времето  на младостта ми -  трябва да преровя кутиите. Защото аз си пазя, няма сила да ме накара да изхвърля. Вярно, че тялото се променя, но това ми е стимул да поддържам някакви килограми.
ДХЗ, на теб много ти отива животинския принт. Ти си си и готина мацка.
Марунка, много ми хареса и ти - финна, елегантна.
Сиска моля спри да говориш за отслабване, ще се сбръчкаш. Екстра си - питай твоето мило.
Дорчестър, и аз утре ще си правя слънчеви бани Smile и ще пия бира като Мими.

Общи условия

Активация на акаунт