Как да постигна този цвят?

  • 2 904
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Между другото този цвят, чиято картинка сте сложили в началото на темата се постигна след 2-3 измивания на косата. След самото боядисване ми беше малко по-тъмна.
Дарла, бих могла да ти дам координатите на моята фризьорка. Но определено бъди изключително внимателна с тези експерименти. Peace

# 16
  • Мнения: 185
Благодаря ти мили4ка,но аз съм от Ст.Загора и ще ми е дале4ко до София на фризъор Hug GrinningУж съм внимателна,но като се ядосам и по4вам да мацам здраво.Не може на толкова моми4ета да стане,а на мен да не ми стане Rolling Eyes Shockedцвета имам предвид Laughing

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 23:57 от darla

# 17
  • Мнения: 3 248
Благодаря ти мили4ка,но аз съм от Ст.Загора и ще ми е дале4ко до София на фризъор Hug GrinningУж съм внимателна,но като се ядосам и по4вам да мацам здраво.Не може ма толкова моми4ета да стане,а на мен да не ми стане Rolling Eyes Shocked

Еее, тази съществена подробност съм я пропуснала. Laughing Ще се погрижа да не останеш разочарована. Peace

# 18
  • Мнения: 185
Благодаря ти мили4ка,но аз съм от Ст.Загора и ще ми е дале4ко до София на фризъор Hug GrinningУж съм внимателна,но като се ядосам и по4вам да мацам здраво.Не може ма толкова моми4ета да стане,а на мен да не ми стане Rolling Eyes Shocked

Еее, тази съществена подробност съм я пропуснала. Laughing Ще се погрижа да не останеш разочарована. Peace
Благодаря ти,ще 4акам отговора  bouquet Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
Между другото този цвят, чиято картинка сте сложили в началото на темата се постигна след 2-3 измивания на косата. След самото боядисване ми беше малко по-тъмна.
Дарла, бих могла да ти дам координатите на моята фризьорка. Но определено бъди изключително внимателна с тези експерименти. Peace

А ще ми дадеш ли на мен кординатите на твоята фризиорка Peace. И тя дали би могла да ми направи този цвят, но без обезцветяване Thinking

# 20
  • Мнения: 1 418
REMOVER-Безамонячен препарат за отнемане на цвета(2в1)-ЩАДЯЩ-16.90лв.-Елгон
Препарат за премахване на боя(колор аут)1+2-Крамер
Тези намерих набързо,има и още.

# 21
  • Мнения: 2 147
И аз бях червена (по тъмно)  и голям зор докато се мине към неутрални цветове Hugзадължително професионалист трябва да го направи.... и аз почнах с кичури да вкарвам ,то избива червеното ,но става интересно и ефектно и така докато постигнеш желания цвят  newsm78
Успех !!!

# 22
  • Мнения: 852
Ехааа,много ми хареса цвета от снимката.Моят цвят в момента е светло кестеняв/почти естествения ми/,но много искам  да стане такъв като на снимката.Дайде предложения за марка и номер на боя!Благодаря предварително!  bouquet Thinking

# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Задължително на фризьор, той ще ти каже какво може да се направи за по-дълготраен ефект. Ако взимат толкова много пари там където ходиш, смени си фризьора.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 161
REMOVER-Безамонячен препарат за отнемане на цвета(2в1)-ЩАДЯЩ-16.90лв.-Елгон
Препарат за премахване на боя(колор аут)1+2-Крамер
Тези намерих набързо,има и още.
Много ти благодаря за информацията!! Дали да не опитам сама да махна цвета? newsm78

Ехааа,много ми хареса цвета от снимката.Моят цвят в момента е светло кестеняв/почти естествения ми/,но много искам  да стане такъв като на снимката.Дайде предложения за марка и номер на боя!Благодаря предварително!  bouquet Thinking
И аз за това я пуснах тази тема, но все още никой не казва този цвят с каква боя може да стане... :tired:

Задължително на фризьор, той ще ти каже какво може да се направи за по-дълготраен ефект. Ако взимат толкова много пари там където ходиш, смени си фризьора.

Ами да де, ама от известно време живея в София, и нямам фризиор тук. Този при който ходя ми го препоръча една приятелка. А за други незнам. Приемам предложения, съвети Hug

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
За Варна щях да ти кажа къде да отидеш и щяха и евтино и хубаво да те направят, но за София не знам. Някой който живее там да каже!?
Не опитвай да го махаш сама цвета, да не се окепазиш.

# 26
  • Мнения: 1 418
Не пробвай сама!А за точният цвят-нека и него ти определи фризьора,след като види какво ще свали римувъра ще ти определи и номера боя.Имай предвид,че всяка боя на различна коса става по различен начин.Да не останеш разочарована от резултата.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 161
За Варна щях да ти кажа къде да отидеш и щяха и евтино и хубаво да те направят, но за София не знам. Някой който живее там да каже!?
Не опитвай да го махаш сама цвета, да не се окепазиш.


Ще ми кажеш ли къде във Варна мога да отида. Аз доста често си ходя, може в краен случай там да отида, поне да ми направят цвета, пък после че търся в София как да го поддържам Peace

# 28
  • Мнения: 1 043
Абе не съм много сигурна,но това ми прилича на цвета,с който съм в момента newsm78
http://images10.snimka.bg/001247934.jpg

# 29
  • София
  • Мнения: 2 161
Абе не съм много сигурна,но това ми прилича на цвета,с който съм в момента newsm78
http://images10.snimka.bg/001247934.jpg

Точно!!! А сега и ако кажеш с каква боя го постигаш....ще черпя  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт