лош дъх

  • 3 530
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 421
 Част от причините за лош дъх - проблеми със : зъби, зъбен камък; сливици; стомаха, храносмилане; синузит .
 

# 16
  • Мнения: 167
За причините нищо не мога да кажа, но искам да спомена, че нашата стоматоложка препоръча САНДРИН - кафяв за жабурене на устата. Не е скъп и освен това знам, че стяга венците

# 17
  • Мнения: 5 701
Ако изключим сливици и гърло,зъби и венци,(водих го на зъболекар) значи остава стомах и храносмилане.Какви изследвания трябва да се направят в този случай за да се установи къде  е проблема?Между другото джипито каза,че му няма нищо ,да си мие по-старателно зъбите,но аз не мисля така.

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
от стомаха е според мен най-честото, освен ако не се разболява
на гастроентеролог - може сега да няма оплаквания или да не може да се усети че ги има - аз напр така съм свикнала с болката от гастрита и колита, че рядко се усещам - усещам се като ми мине

# 19
  • Мнения: 186
Моят син е на 9 години и той също има лош дъх. При него проблемът  е в сливиците. Специалистът по УНГ каза, че сливиците му са по-големи от нормалното (което не било болестно състояние и се срещало често). От там идвал и лошият дъх, особено сутрин след ставане, и честото им възпаление.

# 20
  • Мнения: 217
Na da6terq mi slivicite sa golemi po rojdenie i sutrin ima loj dah.IZSLEDVANIQTA SA DOBRI,NE SE OPLAKVA OT KOREM4E.DALI TOVA E OT SLIVICITE

Общи условия

Активация на акаунт