💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 4 (25.09 - 02.10)

  • 120 300
  • 3 080
  •   1
Отговори
# 3 030
  • Мнения: 14 840
Защо ли си мисля, че довечера при сините ще цъфне Виолета. Да им помогне щото нали са малко.

# 3 031
  • София
  • Мнения: 15 499
На мен не ми се гледат стари участници.

# 3 032
  • Мнения: 6 879
Защо ли си мисля, че довечера при сините ще цъфне Виолета. Да им помогне щото нали са малко.

Нека си поседи на кАменяко още малко Smiling Imp

# 3 033
  • Мнения: 8 925
Към момента Амазонките са 8, Старейшините - 4, Гладиаторите - 6. Най-логично ми се вижда от Амазонките, чието племе, освен че е най-многобройно, ами и беше подсилено с Румен, да бъде прехвърлен един играч някъде и по-точно при Старейшините, от които се очакваше най-много един да напусне на последните елиминации, но тъй като напуснаха двама, сега те са критично малко.

# 3 034
  • Мнения: 996
Амазонките ще бъдат рязко намалени. Подозирам след като спечелят Резиденция. Капитанската ще е елиминационна, после една елиминация тази седмица и стават 6 бързо бързо, малко като Безстрашните миналата година.

Предвид, че не държат роднините заедно много много, виждам как Мишо ще скочи към старейшините. За екстра драма.

# 3 035
  • Мнения: 225
Към момента Амазонките са 8, Старейшините - 4, Гладиаторите - 6. Най-логично ми се вижда от Амазонките, чието племе, освен че е най-многобройно, ами и беше подсилено с Румен, да бъде прехвърлен един играч някъде и по-точно при Старейшините, от които се очакваше най-много един да напусне на последните елиминации, но тъй като напуснаха двама, сега те са критично малко.

Те Старейшините и преди си бяха 4-а Simple Smile

# 3 036
  • Мнения: 6 879
Хммм
Официалната страница на предаването:

# 3 037
  • Мнения: 9 745
Аз пък искам на Мартин да му докарат Никол, да види той колко точно е трябвало да бутат и дърпат Моника. Николчето ще ги закопае Simple Smile

# 3 038
  • София
  • Мнения: 6 212
Е, ясно, Виолета се завръща.

# 3 039
  • Мнения: 3 450
Хммм
Официалната страница на предаването:
Скрит текст:
Е, ясно значи, че е Виктория Пенелова. Ако беше Виолета, нямаше да напишат този анонс.

# 3 040
  • Мнения: 996
Вкарат ли Виктория наистина ще ударят дъното. Гаврят се с участници вече във формата, особено с тези на Чистилището, които от един месец на маймуни ги направиха. Съсипват нейната потенциална игра и просто показват тотално безсилие в лицето на собствената си некадърност.

# 3 041
  • София
  • Мнения: 6 212
Че какви толкова вълнения ще предизвиква у Мартин и Дени тази Виктория? По-скоро у Дунев, който може да се ядосва, че не вкарват Никол.

Но кой знае какво са съчинили...

# 3 042
  • Мнения: 8 925
"Завръща" предполага участник, който активно е участвал в този сезон, но съм "отворена" и за влагане на друг смисъл от този, който е писал текста от името на екипа на ИВ.

# 3 043
  • SF
  • Мнения: 21 565
Манджа с  грозде
Докато не завърнат някой от Неделчовия сезон, не ги признавам!
До края на ноември ли ще гледаме племената в пълен състав, само с разместване на пешките?

# 3 044
  • Мнения: 996
Да вкарат неделчовата Мани и да се приключва.

Общи условия

Активация на акаунт