За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе!

  • 12 479
  • 313
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 975
Мариянка честито, дано всичко е наред при вас Hug, Теди как приема новината, че ще става кака newsm78

marianamama, по-сносни дрехи за бременни има в подлеза до Операта, в едно от магазинчетата там.
............
  И какво става със срещата, нещо се умълчахте, да не сте се отказали, ей!

И аз за там се сетих Peace, а за среща май само ji е навита засега newsm78

Жени ама колко е пораснала Даринка, че и хубавица като мама   bouquet Hug

# 76
  • Мнения: 917
спешно се налага да си купувам нови дрехи,и то за бременни

аз бих ти препоръчала един магазин от който аз си купувах дрехи като бях бременна. той не е за бременни, но кройките на дрехите са такива че стават и са много удобни и особено практични за работещи жени. намира се на Богориди -BEST shop

# 77
  • Мнения: 279
Цитат на: marianamama link=topic=159174.msg3125358#msg3125358 date=117016033 спешно се налага да си купувам нови дрехи
[/quote
И аз да ви кажа за един магазин за дрехи за бременни.Намира се на гърба на бившия хотел"Бриз"/срещу градинката на гарата/.

# 78
  • Мнения: 1 035
мацки,спешно ми трябва инфо...
къде има 3D видеозон и на какви тарифи е?
трябва ми за тази ве4ер инфото.....плсссс  Praynig

# 79
  • Мнения: 153
marianamama-на Републиканска има един магазин за бременни -Миро стил,аз от там си пазарувах и имаше хубави неща  bouquet
 

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
мацки,спешно ми трябва инфо...
къде има 3D видеозон и на какви тарифи е?
трябва ми за тази ве4ер инфото.....плсссс  Praynig
3Д има в Света софия - 70 лв, не ти го препоръчвам, апарата е хубав, но не са квалифицирани специалистите. За 3Д се говореше и  в Оксиком - а, но и там май не му разбират много- много. 4Д е на Калчева, но не и знам тарифата - не можах да го дочакам  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 1 035
мацки,спешно ми трябва инфо...
къде има 3D видеозон и на какви тарифи е?
трябва ми за тази ве4ер инфото.....плсссс  Praynig
3Д има в Света софия - 70 лв, не ти го препоръчвам, апарата е хубав, но не са квалифицирани специалистите. За 3Д се говореше и  в Оксиком - а, но и там май не му разбират много- много. 4Д е на Калчева, но не и знам тарифата - не можах да го дочакам  Mr. Green

Танче,златна си   bouquet
а случайно да знаеш тел. на Калчева  Rolling Eyes Blush

# 82
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Тедка, частният кабинет на д-р  Калчева се намира на ул. Александър Велики 37В. Телефонът е 840808

# 83
  • Мнения: 252
Hайде кво стана сас срештата Rolling Eyes newsm78 Flutter

# 84
  • Мнения: 2 577
Привет Simple Smile

И аз съм за срещата, ама идеи за заведение???
Галя, на Београд не е лошо, да, а на другия сръбския Таласакра ходила ли си???

Аз като скитам цял ден из улиците да взема да питам тук там...
Само за коя дата ???
Аз предлагам 9 или 10.02 ???
Ако ще ходим после някъде май е по-добре да е петък, че по-малко деца има newsm78

# 85
  • Мнения: 393
Галхен, благодаря за разяснението, не бях погледнала от тази страна, звучи адски .. гнусно!  Sick Още утре ще я махна снимката.

Галенце, благодаря за хубавите думички!  Hug  bouquet Кога ще се видим с теб, кога ще съберем двете приятелки Дари и Дени и да спретнем едно бебешко дамско гости?  Flutter Ние сме здравички, така че само казвай кога и действаме!  Party

Та, аз започвам тук да ви засипвам с въпросчета, защото нашите ноемврийки са с леко вирнати носове и не мога да си обясня защо тези, които се познават лично изолират останалите, както и да е.
Сега гледам пишат за някаква реакция от полиомиелитната ваксина .. за някво ДЦП (не знам на какво е съкращение) говорят и че било вероятно да се зарази детето с тази болест от ваксината?  newsm78 Препоръчвали се убити ваксини, които уж от тази година се полагали по ЗК на бебоците. Та .. извинявам се, но бихте ли дали малко яснота по този въпрос.  Embarassed

# 86
  • Мнения: 2 577
AngelEyes , като станахте на 2 месеца нали ви имунизираха??? сложиха ви ваксина, която се полага от касата или каква???
Аз сложих на малката убита - Пентаксим

# 87
  • Мнения: 139
От тази година са мъртви ваксини, само че за сега слагат още живи, такива давали от ХЕИ и щели да ги слагат докато се изчерпели количествата, което щяло да стане към средата на годината.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 6 528
Амелия,не съм ,къде се намира Таласакра?Београд мисля,че не много подходящ за среща.

AngelEyes - ДЦП  е детска церебрална парализа,нали ваксината е срещу детски паралич.Уж вече тази на капките нямало да се използва .Другите ваксини може да си ги купиш от аптека, сега има комбинирани полио+Дтк + Акт хиб .Мисля,че Пентаксим е такава   и Тетра вак ако не се лъжа.Цени обаче не мога да кажа.

Имаше  и тема за ваксините ,но не мога да я открия - да не би да са я трили ?

# 89
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 771
Ех най -накрая и аз да се включа.Сменихме интернет доставчика и нямахме няколко дни нет.Много сте изписали   докото ме нямаше.На мен не ми е много до срещи, защото другата седмица ще ходя да ми горят раничка  и от сега като си помисля ме хваща страх .Малката по цял ден все мрънка за нещо  и направо е кошмар . SadДругата седмица и ние ще слагаме ваксина на Мими, но  от тази по здравната каса която си е задължителна.Е хайде приятен ден на всички.Уфффффф май пак заваля.

Общи условия

Активация на акаунт