Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Е, на 14 няма да създам комфорт на сина ми да си пие питието с мен, само защото той така или иначе  ще си пие. А за драйфането- имаш време-все пак си още само на 14. И са те попитам- къде пиете?какво пиете? имам спомен на дъщеря ми в училището,че момчетата си носеха водка и я пиеха в кенефа- егати кефа.... Ама там им е мястото на 14 годишните  да пият!

В последно време май е модерно всяко междучасието да тичаш извън училище за една бира. Mr. Green Възхищавам им се на изобретателността просто. А в кенефа вече не е популярно - много мирише. bowuu Grinning Ама като толкова им е акъла да правят каквото искат...
да им мирише,бе...дрисльовци! да се научат да си пускат водата,преди да се научат да пият и няма да им мирише!

# 16
# 17
  • Мнения: 899
Ааа и аз съм пила бира в 8-ми клас, в междучасията сутрин ама и от мен човек стана  Laughing

Докато тези неща се продават на малолетни и непълнолетни, ще пият и ще пушат. В интерес на истината мен все още от време на време ми искат лична карта, когато си купувам цигари и даже са ме обвинявали във фалшифициране Simple Smile Та има и места, където тези неща се спазват.

# 18
  • Мнения: 2 229
Хах на мен пък никога не ми искат лична карта. Sad Като станах на 18 с голям ентусиазъм ходех да купувам пиене на наште (примерно, щот аз не пия) и толкова исках да ми поискат поне веднъж личната карта, да се изкефя че съм голяма, ама нъц. Tired

# 19
  • Мнения: 239
95% от децата в наши дни са друсали и пили до 16та си годишнина. Напълно в реда на нещата. Некои неща не можеш да ги спреш все пак.

# 20
  • Мнения: 1 381
Може ли в заведение, в което има прощална вечер на деца които са на 14 години да се сервира алкохол на външни лица. В смисъл такъв, че персоналът знае за провеждането на това мероприятие.!?
Тази седмица се сблъсках точно с този въпрос. Може заведението да сервира алкохол на външни хора, но организаторите на детското парти трябва да уведомят родителите на децата писменно, че в заведението където децата ще празнуват,ще се сервира алкохол на външни хора.Освен това родителите писменно трябва да потвърдят,че са уведомени и са съгласни детето им да присъства на подобно място.Това според закона за детето на ЕС.

Общи условия

Активация на акаунт