Фризьорски салони във Варна?

  • 53 236
  • 312
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 961
Буба, споделям е "не съм доволна от този салон защото ми отрязаха много косата" Confused. Всичко от тук нататък не е споделяне, а оплюване Peace.

Катюша,споделяне също е "много съм доволна от Студио К". Всичко от тук нататък не е споделяне,а и аз не знам как да го нарека.Цяла тема посветена на въпросният салон.Поне сменете заглавието.
Значи може да си счупите клавиатурите от хвалби и превъзнасяне на салона,ама не може някой недоволен да напише повече от "не съм доволна от този салон защото ми отрязаха много косата".Усещаш ли колко е тъпо?!

# 256
  • варна
  • Мнения: 564
Буба, споделям е "не съм доволна от този салон защото ми отрязаха много косата" Confused. Всичко от тук нататък не е споделяне, а оплюване Peace.

Катюша,споделяне също е "много съм доволна от Студио К". Всичко от тук нататък не е споделяне,а и аз не знам как да го нарека.Цяла тема посветена на въпросният салон.Поне сменете заглавието.
Значи може да си счупите клавиатурите от хвалби и превъзнасяне на салона,ама не може някой недоволен да напише повече от "не съм доволна от този салон защото ми отрязаха много косата".Усещаш ли колко е тъпо?!
Hug smile3501

# 257
  • Варна
  • Мнения: 535
Защо не преименувате темата "Доволни и недоволни от студио К"  Mr. Green
Това в рамките на шегата.
А ще може ли някоя от вас да ми каже някой друг фризьорски салон от който е доволна и където цените не са толкова високи, не че не мога да си го позволя, но честно казано ми се свиди да дам 25-30 лв за едно подстригване, понеже косата ми е много дълга и това което ще направят няма да е някаква драстична промяна а само хубаво оформяне.

Благодаря предварително.

# 258
  • Варна
  • Мнения: 3 415
В началото на темата, където все още се пишеше ПО темата има много мнения на доволни от различни салони...прочети и си избери  bouquet  Peace

# 259
  • Мнения: 6 039
отврат

# 260
  • варна
  • Мнения: 564
Защо не преименувате темата "Доволни и недоволни от студио К"  Mr. Green
Това в рамките на шегата.
А ще може ли някоя от вас да ми каже някой друг фризьорски салон от който е доволна и където цените не са толкова високи, не че не мога да си го позволя, но честно казано ми се свиди да дам 25-30 лв за едно подстригване, понеже косата ми е много дълга и това което ще направят няма да е някаква драстична промяна а само хубаво оформяне.

Благодаря предварително.
На чаталджа има един хубав салон.На реда където продаватдрехи на Диамонд /на самия пазар срещу тоалетните/малко по-нагоре се намира салона,но там май е със записване за следващият ден.Провери как е и пиши отзиви.

# 261
  • Мнения: 5 462
Kое бе Малена му е отвратното ???Не разбирам що за мислене е това вашето със систрьонката ти Монда ???
Значи щом вие двете сте доволни от въпросното студио , то никоя няма право да НЕ Е !!!Tова не мога да го разбера , честно ??? newsm78А пък другите , кво подскачат и те дружно с вас , коя ходила коя не ..в един хор с вас ..Много е смешно това безрезервно пригласяне и пърхане .Кво е това четкане ....идея си нямам , но на моменти някой от пишещите тук направо ме хвърлят в оркестъра ..

# 262
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
В Плевен се носят митове и легенди за фризьорски салон във Варна - знам само, че имал плазмени телевизори и било скъпо. Да не би да е обсъжданото от вас "Студио К"?

# 263
  • Мнения: 6 039
Markrit, какво си се пуснала пак да ме анализираш
да не би да съм пояснила кое е отврат???????????



ако обичаш не ме записвай в списака, писала съм  в темата в самото начало, последните дни прекарах на хиляди километри и най- малкия ми проблем е бил салона, темата и форума, ясно ли ти е сега...........


егати дървения философ, егати и чудото, все не ти е ясно.........., занимавай се  някой друг
толкова ли ти е трудно да ме игморираш и една буква да напиша, пак ще бъдеш провокирана


# 264
  • Мнения: 6 039
В Плевен се носят митове и легенди за фризьорски салон във Варна - знам само, че имал плазмени телевизори и било скъпо. Да не би да е обсъжданото от вас "Студио К"?


да, това е салона:

http://malena2004.multiply.com/photos/album/254

# 265
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не съм виждала на живо такъв салон. Много добре изглежда. Благодаря, Малена.  bouquet

# 266
  • Мнения: 2 768
Тъкмо викам, само да каже няко нещо лошо за интериора, че мъжът ми изработи обзавеждането!  Mr. Green

# 267
  • Мнения: 5 462
Хмъ тъкмо си мислех че Малена е авторката на интериора и ти сега взе че издаде .. Wink

# 268
  • Мнения: 2 768
На интериора не, само на изпълнението му.

# 269
  • Мнения: 5 462
Ахааа ясно сега разбрах , кой какво е правил в студио Ка ... Wink

Общи условия

Активация на акаунт