Фризьорски салони във Варна?

  • 53 232
  • 312
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 768
Малена не е авторът на интериора въпреки всичко.  Wink Наеха я за фотограф.

# 271
  • Мнения: 13 512
Аз съм клиентка на този салон от 8-9 години. Всяка седмица! понякога и по два пъти в седмицата! Не можете да ми кажете ,че нямам мнение по въпроса.не само ,че имам,ами и книга мога да напиша. За да не го заменя толкова години с друг- значи определено има защо. Това,което виждате на снимките е последният салон.Преди това имаше още два. Аз съм клиент още от първият.  а вие, подкрепящи Буба...стъпвали ли сте там? Знаете ли за какво става  въпрос?  Тези момичета,които са писали- до една са ДЪЛГОГОДИШНИ клиентки на салона и имат право на мнение,при това обективно при многократноте си посещения . Така,че- май вие сте подгласничките и пърхащите около Буба.

# 272
  • Мнения: 5 462
Аз съм клиентка на този салон от 8-9 години. Всяка седмица! понякога и по два пъти в седмицата! Не можете да ми кажете ,че нямам мнение по въпроса.не само ,че имам,ами и книга мога да напиша. За да не го заменя толкова години с друг- значи определено има защо. Това,което виждате на снимките е последният салон.Преди това имаше още два. Аз съм клиент още от първият.  а вие, подкрепящи Буба...стъпвали ли сте там? Знаете ли за какво става  въпрос?  Тези момичета,които са писали- до една са ДЪЛГОГОДИШНИ клиентки на салона и имат право на мнение,при това обективно при многократноте си посещения . Така,че- май вие сте подгласничките и пърхащите около Буба.
Добре де Монда , разбрахме че си им дългогодишна клиентка.Но няма безгрешни хора , така че не е изключено някой да се поизложи някой път поради някаква причина.Грешки стават във всички професии ...грешки правят и лекарите дори.Фризьорите също .

# 273
  • Мнения: 2 961
Според мен не става въпрос за това кой подкрепя Буба и кой монда.Лично аз подкрепям темата,която вече съвсем се изроди в тема за Салон К.Кой от кога ходел там,кой кого познавал,кой правил интериора,кой обзавеждането ... баси.Темата беше за салоните във Варна ...само да припомня.Мисля че достатъчно се изписа за Ка и всеки си е направил изводите,така че е време да спрете да го обсъждате.

# 274
  • Мнения: 13 512
а, това е вече друго нещо- може, разбира се всеки да направи грешка,но не може да бъде квалифициран като некадърник,ако е сгешил. В конкретния случай няма да коментирам,, защото за мен грешката  е на друго място, но няма повече да коментирам. Но обидни квалификации са недопустими. Още има ли какво да го дърлите този салон? На който му изнася- изнася. На който не му е харесало- салони бол. Така или иначе на никой  не му е хрумвало Студио К  да се превърне в "салона на народа" и целия град да ходи там,  на всички да им харесват цените, обслужването и интериора. Затова във Варна има над 1500 салона! От 2 до 200 кв.м.
Отивам на фризьор Laughing- останете си със здраве!

# 275
  • Мнения: 2 839
А някой да е ходил в СтудиоК 2?  Twisted Evil

# 276
  • Мнения: 5 462
А някой да е ходил в СтудиоК 2?  Twisted Evil
#Crazy Rolling Eyes

# 277
  • Мнения: 7 605
А някой да е ходил в СтудиоК 2?  Twisted Evil

Аааа, не си 4ела на zад zна4и  Naughty  АЗ  Mr. Green

# 278
  • Варна
  • Мнения: 440
Аз съм клиентка на този салон от 8-9 години. Всяка седмица! понякога и по два пъти в седмицата! Не можете да ми кажете ,че нямам мнение по въпроса.не само ,че имам,ами и книга мога да напиша. За да не го заменя толкова години с друг- значи определено има защо. Това,което виждате на снимките е последният салон.Преди това имаше още два. Аз съм клиент още от първият.  а вие, подкрепящи Буба...стъпвали ли сте там? Знаете ли за какво става  въпрос?  Тези момичета,които са писали- до една са ДЪЛГОГОДИШНИ клиентки на салона и имат право на мнение,при това обективно при многократноте си посещения . Така,че- май вие сте подгласничките и пърхащите около Буба.
Аз може и да не съм стъпвала тама, ама няма и да го направя. Мога веднага да ти отговоря защо... Не ми харесва това, което са направили на БУБА и са го нарекли фризура. За мен няма занчение койот всички там работещи с невероятната си супер непостижима квалификация и неотразим професионализъм го е натворил. ЩОм толкова държат на имиджа си , нека всички да са в час и да слушат какво им говори клиента. Изпровизации , освен при изрична уговорка, не са допустими.
Не знам кой на кого подглася, ама не се опитвай да ме убедиш да харесвам нещо , което на вид е ОТВРАТИТЕЛНО Sick Naughty Crossing Arms

# 279
  • Мнения: 6 039
Малена не е авторът на интериора въпреки всичко.  Wink Наеха я за фотограф.



"Совите не са това, което са"

# 280
  • Мнения: 2 768
Грешки стават навсякъде. Факта, че са предложили някакво решение за момента (треси до колкото разбрах) за мен е достатъчно доказателство за професионализъм.
Защото мен в един елитен и също толкова скъп салон ме направиха тиквено-оранжева при смяна на цвета и само вдигнаха рамене.
Като клиент на салона някак не се вързвам на нападки за непрофесионализъм  Naughty
Часове и без това няма, не ходете като не ви харесва!

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 20:21 от eta

# 281
  • Варна
  • Мнения: 440
...
Защото мен в един елитен и също толкова скъп салон ме направиха тиквено-оранжева при смяна на цвета и само вдигнаха рамене.
..
Кой знае може и да не си обяснила какво искаш  Rolling Eyes...

# 282
  • Мнения: 2 768
...
Защото мен в един елитен и също толкова скъп салон ме направиха тиквено-оранжева при смяна на цвета и само вдигнаха рамене.
..
Кой знае може и да не си обяснила какво искаш  Rolling Eyes...

И така да е, макар че си беше чиста грешка, никой не си направи труда да направи каквото и да е.

# 283
  • Мнения: 2 849
А яростната защита на това невероятно така наречено студио к /по скоро ми прилича на бръснарски салон-
Малена ,радвам се ,че показа как изглежда "бръснарския салон".Очаквах да се вкл=чиш . PeaceДа добият представа хора които не са ходили и нямат и намерение да стъпят там .Прекалено лъскаво им идва май . Mr. Green

# 284
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Ей, голяма драма, голямо чудо, отрязали малко повече нечия коса...
Буба, защо не приемеш, че може би не сте се разбрали с фризьора съвсем точно? На всеки се случва, ти ли не си обяснила добре какво искаш, той ли не е разбрал съвсем добре...
Пък и от друга страна,  всеки стилист си има свой начин на работа, за мен добрите такива подстригват без много, много да питат, просто "измислят" нещо за твоята глава, съобразявайки форма на черепа, цвят, тип коса, лице, стил на обличане, тенденции и т.н. Просто не си попаднала на "твоя фризьор", не е чак толкова трагично...
Не съм от "клакьорките" на Студио К, ходя там едва от 4-5 месеца само за подстригване, защото още се боядисвам при стария си фризьор, но убедено мога да твърдя, че наистина са от най-добрите във Варна. Първия път там попаднах случайно на едно момиче/Севи/, останах страшно доволна, вече се подстригвам само при нея, две мои приятеки плюс майка ми също. А съм обиколила наистина много и все "елитни" салони...

Общи условия

Активация на акаунт