Фризьорски салони във Варна?

  • 53 211
  • 312
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Kое бе Малена му е отвратното ???Не разбирам що за мислене е това вашето със систрьонката ти Монда ???
Значи щом вие двете сте доволни от въпросното студио , то никоя няма право да НЕ Е !!!Tова не мога да го разбера , честно ??? newsm78А пък другите , кво подскачат и те дружно с вас , коя ходила коя не ..в един хор с вас ..Много е смешно това безрезервно пригласяне и пърхане .Кво е това четкане ....идея си нямам , но на моменти някой от пишещите тук направо ме хвърлят в оркестъра ..

Ам???
Аз не подскачам пък Stop! Достатъчно съм голяма и самостоятелна да си имам мнение и да си го защитавам! И не съм ничия клакьорка/то и това оставаше просто/ ooooh!...
А, да! И като се четкам ми присаждат безплатно коса и ме боядисват, и къдрят, и ондулират Crazy, за това се четкам Twisted Evil.
Хайде и някой друг да се събуди и да реши, че на фона на десетина мнения не е задължително точно пък мнението на Буба да е меродавно ако може. С цялата му патетика  Tired...

# 286
  • Мнения: 6 039
Polly N.,
и моята фризьорка е Севи, още откакто е стъпала в салона.  Wink

# 287
  • Мнения: 1 941
Много е абсурдно десетина жени да могат да прехвалват тоя салон колкото си искат, но една да има право да каже само веднъж, че не е доволна! В повечето постинги тук прозира явна реклама на СтудиоК да ме прощавате. От началото, та до края. Точно както може около 100 пъти да е повторено, че фризьорите и колористката са много велики и постоянно ходят на курсове /които струват много пари/, точно толкова пъти Буба може да си каже, че не е доволна и че смята, че хората в тоя салон са НЕпрофесионалисти. А сега е логично момичето да търси сметка тук, че сте я изпратили в тъй прехвалвания салон ....

# 288
  • Мнения: 6 039
Много е абсурдно десетина жени да могат да прехвалват тоя салон колкото си искат, но една да има право да каже само веднъж, че не е доволна! В повечето постинги тук прозира явна реклама на СтудиоК да ме прощавате. От началото, та до края. Точно както може около 100 пъти да е повторено, че фризьорите и колористката са много велики и постоянно ходят на курсове /които струват много пари/, точно толкова пъти Буба може да си каже, че не е доволна и че смята, че хората в тоя салон са НЕпрофесионалисти. А сега е логично момичето да търси сметка тук, че сте я изпратили в тъй прехвалвания салон ....

абе стига с това момиче.......................

как почнаха да се нижат някакви жени, които досега не са поглеждали темата и да сформират спасителен отряд - що за глушпости. Буба едва ли има нужда от вашата подкрепа. Още повече на Софиянки за Варненски салони.......................

# 289
  • Мнения: 2 839
БУБА като отиде в салона няколко десетки пъти, както аз и другите хвалещи го, тогава да ми изказва такова обстойно мнение. При положение, че няма истински опит със салона, да си каже, че са я офъкали беше достатъчно.
Иначе и аз веднъж минах със самолет над Малдивите, ама много грозно ми се стори, имайте едно на ум ако отивате.

# 290
  • Мнения: 17 409
Предлагам да се смени заглавието на темата и да се закове. Мненията на недоволни клиенти е най- добре да се затриват Mr. Green

# 291
  • Мнения: 13 512
Както виждаш, нито едно мнение на недоволен не е изтрито. И от толкова мнения, има само едно на недоволен и още 10 на клакьори, които не знаят дори къде се намира въпросното студио. В крайна сметка- има и добра страна цялата тази история. Разбрахме, че Буба няма да е клиентка на въпросния салон и съм сигурна,че  недоволни от този факт няма да има нито  във форума, нито в салона. Wink

# 292
  • Мнения: 2 961
Няма ли кой да заключи темата?

# 293
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 СПРЕТЕ ДА СЕ ВЪРТИТЕ ОКОЛО ПРИЧЕСКАТА НА БУБА МНОГО МОЛЯ...световен проблем стана май...а беше яка тема... Thinking

# 294
  • Мнения: 13 512
ДАйте сега да видим- знае ли някой дали във всички новостроящи се молове  ще има фризьорски салони и дали е добра идея?

# 295
  • Мнения: 463
Аз ходя в салон Силикон.Много съм доволна и фризиорката Мариана е страшна мадамка:)Постигнах прическата която искам благодарение на нея-преди това и други се опитваха,но никой не се справи.Работи с продукти на Шварцкоп професионалната серия.  bouquet
Намира се близо до Севастопол.Уличката която е зад музея от дясната страна първия салон.

# 296
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Monka, къде е този салон...
аз си търся място, където да правят педикюр...никога не съм ходила, а май е време...неудобно ми е сякаш някой да ми пипа крачката  Blush
извинявам се за OFF-a  bouquet

# 297
  • Мнения: 423
Иначе и аз веднъж минах със самолет над Малдивите, ама много грозно ми се стори, имайте едно на ум ако отивате.

Това беше яко! И долу-горе обяснява ситуацията:))))

# 298
  • Мнения: 463
...непосредствено до новия бизнес център,който строят.В момента обаче си търсят маникюристка.Можеш да отидеш в студио Аси на ул Фелиц Каниц4 до пицария Шрек до цветята на чаталджа.Казва се Веси и съм много доволна от педикюра...че даже не и изневерявам Mr. GreenФризьорките обаче нямам представа как са там.Козметичката е Аси и съм също много доволна и работи на много прилични цени.
Салон Силикон 651050
Студио Аси 641762

# 299
  • Мнения: X
Почистване на лице правя при Аси - много е внимателна  Heart Eyes
Иначе във фризьорския им салон работеше много добра фризьорка - Сиси, но от около две години не е вече там Confused

Общи условия

Активация на акаунт