Facebook / Фейсбук – 7

  • 27 078
  • 685
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 600
Здравейте получих това съобщение и много се притесних дали е реално или е вирус.

# 556
  • София
  • Мнения: 1 268
Здравейте получих това съобщение и много се притесних дали е реално или е вирус.


Скам му се вика на това. Опит за измама, много се навъдиха и за съжаление ФБ не могат да се справят с тях.

# 557
  • Мнения: 4 600
Благодаря, много реално изглежда, имейл спам ги хващам веднага, но в фейсбук за първи път ми се случва. Писах и на съпорта веднага реагираха чрез месенджър и ми изпратиха линк да видя техните реални имейл адреси.

# 558
  • София
  • Мнения: 1 273
Каква може  да е причината весинджър да показва това? До преди малко си работеше...

# 559
  • Мнения: 6 565
Ъпдейт на месинджър, трябва да направите избор. При мен това се случи още януари месец.

# 560
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 234
Каква може  да е причината весинджър да показва това?
Има нова функция, архива на чатовете става с пин.

# 561
  • Мнения: 6 764
Миналата или по-миналата седмица се случи и при мен.
Мислех, че ще получа някакъв пин и да го въведа, а се оказа, че аз трябва да си го измисля. Детето ме "светна". Въведох свой измислен пин и се получи.

# 562
  • Мнения: 153
Много познато ,натиснах последното и давате 3 тата опция .
Поне аз така реших проблема .

# 563
  • София
  • Мнения: 1 273
Благодаря ви, мили хора Simple Smile
Сложих кода и се оправи Blue Heart

# 564
  • Мнения: 2 349
От време навреме напред във времето, ще ви иска пин за валидиране.

# 565
  • София
  • Мнения: 1 129
На мен често ми излиза ИЗТЕКЛА СЕСИЯ. Отписваме и аз отново се вписвамЧистих кеша ,рестартирах и пак се получава..от какво може да е?

# 566
  • Мнения: 526
От снощи се случва нещо много странно в секция Events, което никога до сега не е ставало.
Натискам си аз и обикновено ми зареждат сигурно стотици събития, които като скролвам надолу постоянно се презареждат нови, и нови , и немога да видя докрай, дори и като задам критерии като град, дата и подобни.
Днес влизам и гледам само 3 евента? Какво по дяволите? Хем съм дала съм "Any Date" и почти нищо..., като дам "Today" да ми зареди най-много 2-3 което пак е малко, преди ми зарежда към 20 евента поне, съм скролвала надолу стабилно.
Та искам да попитам някакъв масов бъг с Фейсбука ли е? Или само при мен се случва? При вас има ли го в раздел Events?

# 567
  • София
  • Мнения: 1 268
От снощи се случва нещо много странно в секция Events, което никога до сега не е ставало.
Натискам си аз и обикновено ми зареждат сигурно стотици събития, които като скролвам надолу постоянно се презареждат нови, и нови , и немога да видя докрай, дори и като задам критерии като град, дата и подобни.
Днес влизам и гледам само 3 евента? Какво по дяволите? Хем съм дала съм "Any Date" и почти нищо..., като дам "Today" да ми зареди най-много 2-3 което пак е малко, преди ми зарежда към 20 евента поне, съм скролвала надолу стабилно.
Та искам да попитам някакъв масов бъг с Фейсбука ли е? Или само при мен се случва? При вас има ли го в раздел Events?

Стана ми интересно, това, което си написала и изтествах през настолна версия - виждам много ивенти без проблем. Ползвам Chrome като браузър.

На мен често ми излиза ИЗТЕКЛА СЕСИЯ. Отписваме и аз отново се вписвамЧистих кеша ,рестартирах и пак се получава..от какво може да е?

Има въможност и да е бъг, за по-сигурно ако искаш смени паролата си и виж дали си вписана от други устройства - премахни ги и остави само това, което ползваш към момента.

# 568
  • Мнения: 526
Няма .. само на опция Online не му се вижда края, скролвам надоло и постоянно зареждат нови евенти. Но като върна на локация, дори на София с опция Any Date, ми зарежда 2 евента Grinning Пробвах през няколко браузъра, не е от тях.

# 569
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 234
На мен често ми излиза ИЗТЕКЛА СЕСИЯ. Отписваме и аз отново се вписвамЧистих кеша ,рестартирах и пак се получава..от какво може да е?
Виж дали има ъпдейт за приложението.

Общи условия

Активация на акаунт