Отговори
# 60
  • Мнения: 6 405
А, здравейте ви, в новата тема. Пишете ли, пишете. Нека, аз обичам да чета. Приказването ли ... сутрин докато не си измия зъбите и лицето не говоря. Само мога да изтикам някой от мивката, ръмжейки. Joy

# 61
  • Мнения: 7 971
добро утро

13 градуса, но пък има слънце.. гъзарията не топли, потвърждавам..

заредила съм кафе с канелени рулца от майстор Че..

# 62
  • Мнения: 9 944
заредила съм кафе с канелени рулца от майстор Че..
Heart Eyes това звучи точно като за мен.

При мен 12°, ама рокля, та рокля. Добре, че съм бъгната и обичам да ми е студено.

Добро утро!

# 63
  • Мнения: 2 857
Добрутро!
И аз не съм от говорещите сутрин, но определено от действащите.
Аз съм човекът със закуската, кафето, чайовете за домочадието. И в това време само слушам. Новини, ЦСКА, музика. В този порядък

п.п. Канела ли чух?
        Чао от мен! Joy

# 64
  • Мнения: 7 971
много пипкава изглеждаше направията на тия бутикови рулца със заливка, но резултатът си струва..  Yum
по указания на шефа трябвало топли да се консумират, но и студени са екстра..

Последна редакция: чт, 05 окт 2023, 23:42 от anonymiss

# 65
  • Мнения: 15 370
Искам да напиша нещо, но свека не спира да мели. Все нещо ми приказва, а на мен ми се иска малко тишина. Този петък ще я водим у тях. Да ви кажа под секрет - Нямам търпение.
Мразя сутрин някой да ми сменя каналите на тв, а тя не спира, през 5 минути ги върти, понякога и 5 минути няма. Не мога да се ориентирам какво аджеба гледаме. Знам, знам, дребни неща са, но ми пилят нервите.
Пп Иначе се радвам, че вече е по добре. Особено откак взехме решение, най вече тя Joy(тя повече от нас няма търпение да си ходи), че вече е време да си ходи и да е "самостоятелна". Ще опитаме. Да видим.
Всеки на къщата си е най добре. Така най се обичаме, като по рядко се виждаме. Joy

# 66
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 014
Скрит текст:
Добрутро!
И аз не съм от говорещите сутрин, но определено от действащите.
Аз съм човекът със закуската, кафето, чайовете за домочадието. И в това време само слушам. Новини, ЦСКА, музика. В този порядък

п.п. Канела ли чух?
        Чао от мен! Joy

Хаха и аз го мразя това Grinning

Гладна съм, но сутрин не ям. Мнооого рядко, само ако ме изкуши някоя случайна баничка. Blush

С червения панталон се накиприх днес Smiley

# 67
  • София
  • Мнения: 35 200
Без снимка не се брои.

Аз също нямам афинитет към канелата, но рулцата на Ваня Джорджевич са един път. И кифличките. И месеницата Joy

Ще ме убият от работа, ще стана някой виц!

# 68
  • София
  • Мнения: 38 652
Аз още не съм почнала. Стискайте ми палци, да ми дадат по-малко часове днес. Или поне до по-рано.

# 69
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 014
И роклите молим!

Моята не е особено интересна... Grinning

# 70
  • Мнения: 9 944
Абе, вие средно по колко часа работите на ден? Защо имам усещането, че 8 часа на някои им идва свръх?

Ммм, канелените рулца изглеждат превъзходно. Да взема да купя билет на Че до мен? Joy

# 71
  • София
  • Мнения: 38 652
Елифче, аз съм глезена. Като преподавател, никога не работя повече от 4 часа и нещо. В момента съм в магазин и повечето дни съм на 6 часа. Имам и смени по 11. Отдавна съм се научила да си ценя времето и да го продавам скъпо.

# 72
  • София
  • Мнения: 35 200
Аида, ами червеното е твоя цвят, ша ма прощава русия ти разум.

# 73
  • Мнения: 2 857
Само ЦСКА!

# 74
  • Мнения: 9 944
Елифче, аз съм глезена. Като преподавател, никога не работя повече от 4 часа и нещо. В момента съм в магазин и повечето дни съм на 6 часа. Имам и смени по 11. Отдавна съм се научила да си ценя времето и да го продавам скъпо.
Радвам се за теб, Роки.
Не искам да те оспорвам, но това със скъпото продаване работи само при редки професии и умения. В останалите случаи - късмет.

Всеки цвят е твой, ако почва от талията. Доказано Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт