Пъзели 59

  • 23 218
  • 774
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 424
Браво момичета! Втори са завършили, аз крещях, а сега още малко ще ми текнат сълзите Smile
Супер сте, невероятно редене!
А, сега разбра ли на нас какво ни беше докато си разхождахте тениските из Валядолид! 🤣🤣🤣
БРАВО, МОМИЧЕТА! 💕Flowers BouquetTada
Чудни сте! 🤗
Стискам палци на утрешните участнички! Flowers Four Leaf Clover
Утре и аз ще се състезавам със сестра ми в категория "що ми трябваше". Ако не ме е мега срам, ще пиша резултат.
А днес довърших купичките на Кобъл

Позатрудни ме, но това не се отрази на кефа Blush

# 751
  • София
  • Мнения: 1 895
Neita кога сте вие? Ами друго си е като е публика.
 Ние с Катето редим, ослушваме се не съобщават някой да е финиширал, обявиха че са минали два часа и пак никой не свършва и почнахме да се чудим какво става. Последните части дори направихме сортиране. Simple Smile

# 752
  • Мнения: 281
Бравоооо момичета!!! TadaTadaTada

# 753
  • София
  • Мнения: 8 575
Браво, нашите! Страааашни сте всичките! Няма да ви пропусна на финал (само някой да каже кога е)!
Майчице, аз снощи не можах да спя и днеска едвам гледах цял ден... къде спах, къде дремах - не му дойде ред на компа следобед Sad  Ама като гледам какво сте редили, само щях да се изнервя, че на всички такова са ви дали.

# 754
  • София
  • Мнения: 1 895
Тони другата събота в 10 часа

# 755
  • Мнения: 498
           
Bluebird. Много приятен.

# 756
  • Мнения: 424
еве, ние по домашному ще редим, че да не ни гледат хората Joy
За Пъзелмания дори не сме си и помислили Grinning

# 757
  • Мнения: 2 384
Май ни е време за нова тема.

Браво на класиралите се и успех утре на останалите🤞Тази серия пъзели изобщо не е мой тип - много са претрупани.

Вечерта започнах къщичките и вървят супер лесно и приятно. Много обичам такъв тип пъзели - почти половината е готов:)

Измежду запасите имам и този пъзел, който сега е изчерпан и май няма да го редя
Нов е, ако някой го иска за 11 лв.

# 758
  • София
  • Мнения: 868
Днес сутринта залагам, че ще се падне този:

https://www.ozone.bg/product/pazel-trefl-ot-1000-chasti-rome-ita … iEZhoCaKgQAvD_BwE

Забелязах, че от тази серия ги качват в озон след като ги обявят на самото състезание, но това ми попадна като рекламен банер тук току що. За момента като цъкнеш на тага със серията Рим е единствен там. Така че да видим дали съм познала.

Успех на всички днес Simple Smile Искам ви на финал.

Поправка: има качен и този
https://www.ozone.bg/product/pazel-trefl-ot-1000-chasti-new-york-usa/
Така че вероятно това са днешните. Не знам кой ще е сутрешният, но ще да е един от двата.

Последна редакция: нд, 05 ное 2023, 08:34 от Eleyn

# 759
  • Мнения: 281
Успех на всички!
Стискам палци да се падне Ню Йорк от 10ч , поне на мен ми изглежда една идея по-приятен.
Но все пак съм на мнение, че тази серия е кофти избор за състезание.

# 760
  • Мнения: 696
успех на всички три отбора.
Айде нашите...

# 761
  • София
  • Мнения: 1 895
Ще редят Рим

# 762
  • София
  • Мнения: 8 575
Май се разглезих съ световното и сега хем пъзелите, които дават, ме дразнтя, хем това ужасно смотано излъчване Sad НИЩО не се вижда, какво да му гледам по-точно?! Или оозн.бг непременно трябва да ги гедаме на телевизор, не знам...

# 763
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Аз им писах още миналата година да започнат да коментират като на световното, а не да пускат някаква техно музика, която ако случайно си я пуснеш ще полудееш до 10 минути. Колко точно е трудно да се говори нещо и да се обсъжда, не знам защо го правят така тези хора. Логиката е, че състезанието е заради продадените билети, а не за зрителите, но нали и зрителите ако се надъхат на следващата Пъзелмания и те могат да си купят билет.
Озадачена съм и че са свършвали билети за различните часови пояси. Колко е трудно да опаковаш още 10 пъзела, при положение, че така или иначе нищо не се вижда от стрийма и надали гонят някаква гледаемост.

# 764
  • София
  • Мнения: 1 895
Другото тъпо е че продават билета за 30лв, а пъзелите бяха пуснати на 50% преди състезанието.

Общи условия

Активация на акаунт