Стани богат - тема 16

  • 12 488
  • 769
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 41 456
Вратовръзка?

Крават прилича на Хърват.

# 751
  • София
  • Мнения: 1 951
Това пък аз не го знам. Ц или Д?

Еее, сега: смокинг за партизани/наемници? Утрепа ме след 50:50.

# 752
  • Мнения: 19 170
Ох, и това за карталите е толкова елементарно. А това са за хърватските войници и вратовръзката също е много популярно. Даже в "Егоист" съм го срещала като инфо

# 753
  • Мнения: 14 453
И аз незнам -жилетка или вратовръзка.Жокер 50:50.
Ето вратовръзка!

Леле и втори жокер!

# 754
  • Мнения: 41 456
Жилетката е много старо облекло и няма как да е с установен произход.

П.П. Персеидите се наблюдават късно лятото. Били сме на палатки на Арапя като ученици и сме ги зяпали. Та ако имаше и септември можеше да се подвоумя, ама сега август е безапелационен избор.

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 18:53 от Черна станция

# 755
  • София
  • Мнения: 27 311
Лятото трябва да е, значи по тази логика би трябвало да е Август, Юни е много рано.

# 756
  • София
  • Мнения: 1 951
Юни или август - лятото беше (ама не ми е гот с въпроса)
Добута ги до 3К. Усмихната, позитивна ми изглежда, но беше мъка и късмет.

# 757
  • Мнения: 19 170
И аз съм родена август и съм го запомнила, че е около рождения ми ден, Билалов сигурно също е роден тогава Joy

# 758
  • Мнения: 14 453
И аз съм родена август и съм го запомнила, че е около рождения ми ден, Билалов сигурно също е роден тогава Joy

Той е през май.

И аз бях за лятото,значи август.

# 759
  • Мнения: 25 753
Всяка година през август тръбят по медиите за Персеидите, даже казват кога им е пикът и призовават да зяпаме падащите звезди.
Да, ама аз тогава все се случвам в града и няма смисъл. Simple Smile

# 760
  • София
  • Мнения: 1 951
В началото на "вечерта" съм ви дал линк към едни песни за сряда, които можете да си слушате винаги, разбира се. До утре - не губете доброто настроение!

# 761
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 059
Август е,като дете много обичах да ги гледам...

# 762
  • Мнения: 19 170
И аз съм родена август и съм го запомнила, че е около рождения ми ден, Билалов сигурно също е роден тогава Joy

Той е през май.

И аз бях за лятото,значи август.

Хм, може, просто ми стана смешно, щото и аз веднага за рождения си ден се сетих, и той след малко я пита през кой месец е родена. Затова и примерно пълното слънчево затъмнение през 1999 г. го помня, че беше август, но и след това е имало слънчеви затъмнения, поне едно, но не са били през август сигурно, защото не ги помня.

# 763
  • Мнения: 3 158
И не само като дете. Това лято точно по време на пика бях извън града и видях около 60 за час, сред които няколко много ярки. 🤩

# 764
  • Мнения: 14 453
Вече през август,всяка вечер ще гледам небето.

Общи условия

Активация на акаунт