Проблеми във връзката

  • 2 567
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 960
Двамата се виждат зад гърба ти. Кое не ти е ясно?

# 16
  • INFJ
  • Мнения: 9 457
Щом не можеш ти да приключиш този цирк, стоиш и чакаш унижението да е пълно - не стига, че спи с твоя приятелка, ами и той те зарязва. Съзнателно, или не, все още ти дава шанс да си намериш достойнството и да действаш, но и това ще приключи. Тогава ще се чувстваш много по-зле.

# 17
  • Мнения: 19
Щом не можеш ти да приключиш този цирк, стоиш и чакаш унижението да е пълно - не стига, че спи с твоя приятелка, ами и той те зарязва. Съзнателно, или не, все още ти дава шанс да си намериш достойнството и да действаш, но и това ще приключи. Тогава ще се чувстваш много по-зле.


Неговите думи са , че ме обича и сме преживели много неща заедно , и не иска да се разделяме заради подобни глупости. Аз също съм можела да излизам с момчета нямало нищо лошо в това . Трябвало да си имаме доверие.

# 18
  • Мнения: 1 340
Миличка ужасно е това, което преживяваш и добре разбирам защо ти е трудно да скъсаш с него - още го обичаш, или по-скоро обичаш неговия образ, който си изградила в главата си за него. Трябва да погледнеш грозната истина в очите и да продължиш напред Sad

Сега вдиях последния пост - той те лъже и казва че трябва да си имате доверие?! Това е много яко.

# 19
  • Мнения: 19
Миличка ужасно е това, което преживяваш и добре разбирам защо ти е трудно да скъсаш с него - още го обичаш, или по-скоро обичаш неговия образ, който си изградила в главата си за него. Трябва да погледнеш грозната истина в очите и да продължиш напред Sad


Това е , че до сега пренебрегвах себе си и моя живот. Сега започнах да мисля повече за себе си и той го забелязва. До сега живеех за него и за връзката ни. Сама се отдалечих от него
Когато разбрах , че имат уговорка той после сам си призна и каза , че му е станало гузно и не излязоха , но според мен е защото ме познава добре и е разбрал , че знам всичко вече.

# 20
  • INFJ
  • Мнения: 9 457
Той ли ще определя кое са глупости? Много удобно, имайки предвид, че в случаят той създава напрежението.
Аз не смятам, че те обича, та той дори не те уважава, като партньор, какво остава за любов... Просто иска да си хойка, докато има и една глупачка там за редовен секс и компания.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 288
Ами, послушай му съвета и излизай с момчета. Може да видиш истината накрая.

# 22
  • Мнения: 19
Ами, послушай му съвета и излизай с момчета. Може да видиш истината накрая.


Това , мисля да го направя. Просто той е свикнал винаги да съм там за него и в момента като не е така започна да го усеща и да се дразни
Просто заради тези неща няма как да съм като преди

# 23
  • София
  • Мнения: 35 288
Няма и как да си.
Трябва наистина да се откъснеш, а не да живееш в нечия сянка.

# 24
  • Мнения: 2 059
Не пренебрегвай себе си заради него . Вредиш единствено на себе си . Сложи край колкото и да е трудно ще свикнеш с времето . Да болезнено е , но не невъзможно . Може би защото ти е първата любов и ти е трудно да я пуснеш . И аз съм преживяла нещо такова , болката макар и претъпена с времето не отминава . Така , че мисли трезво и вземи правилното решение . И тази щом излиза с твоето момче не ти е никаква приятелка и никога не е била . Аз ако бях на твое място нямаше да мога да си стоя на д-то щях да ги побъркам , вместо да се тровя .

# 25
  • Мнения: 12 887
Вие заедно ли живеете? От къде знаеш, че не излиза пак с нея, но без да бие тъпана?
Пишеш:
"През тези 5 години той е правил доста неща и аз всичко съм прощавала. "
Какво е правил?

# 26
  • Мнения: 19
Вие заедно ли живеете? От къде знаеш, че не излиза пак с нея, но без да бие тъпана?
Пишеш:
"През тези 5 години той е правил доста неща и аз всичко съм прощавала. "
Какво е правил?

Преди време ме беше зарязал. Докато не бяхме заедно спа с други. Простих го.
В началото не се държеше добре с мен дори пред приятелите си простих го. Не иска да празнуваме заедно нова година даже всяка година се караме заради това. И рождените си дни последните години иска първо с приятели да е без мен.

# 27
  • Мнения: 1 340
Трябва да поставиш себе си на първо място, колкото по-дълго се опитваш да угодиш на него и неговите нужди, толкова по-трудно ще бъде за теб да се откъснеш, а за него ставаш безинтересна - защото винаги си там за него, насреща, нямаш свои интереси, отделни приятели, винаги и всичко ти се върти около него.
Щом си успяла да се дистанцираш, продължавай в този дух - излизай с приятелки, прави неща без него, бъди заета и недостъпна за него. Така ще му станеш по-интересна, а ти ще можеш да си дадеш сметка всъщност заслужава ли си тоя човек изобщо.

# 28
  • София
  • Мнения: 35 288
Ама, на него му е все тая за теб да ти кажа. Не от месец или два, а от началото още.
Хайде стига си прощавала, а го разкарай и започни да си живееш живота, както прави той.
Изтривалка няма нужда да бъдеш, на никого,

# 29
  • INFJ
  • Мнения: 9 457
Как може да се примиряваш с такова отношение? Ти изтривалка ли си? Твоето не е прощаване, а плюене върху себе си. Няма да получиш уважение и обич докато допускаш да се държат така с теб.

Общи условия

Активация на акаунт