AVON кампания 3 и 4

  • 16 845
  • 325
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 828
Да, доста са големи обиците.


Амидила, а тези обеци не почерняват ли, защото аз каквото съм си взела до сега от жълтите бижута на АВОН всичко почернява.. атези ми харесаха за тази цена... newsm78

Ами не са все още, естествено не ги мокря, не се къпя с тях.
Понеже са доста големи, малко тежат на ушите.

# 301
  • Мнения: 277
Моля ви някой да ми каже каталожните номера на:
- Тоник за лице Naturals с бамбук
- Възстановяващ крем за ръце SSS
- Часовникът от последна страница -
всичко от миниброшурата  Praynig

# 302
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
- Тоник за лице Naturals с бамбук - 16113
- Възстановяващ крем за ръце SSS -36871
- Часовникът от последна страница - 19422

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 415

- Тоник за лице Naturals с бамбук - 1611 3
- Възстановяващ крем за ръце SSS - 3687 1
- Часовникът от последна страница - 1942 2

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 415
хехе, сори, не видях че са отговорили.. Wink

# 305
  • Мнения: 277
Много благодаря и на двете за бързата реакция!   bouquet
Само че това е кодът на крема за ръце от брошурата, който е 2,30, този, който е 2,90 от миниброшурата със същия код ли е?! Thinking

# 306
  • София
  • Мнения: 1 914
Само че това е кодът на крема за ръце от брошурата, който е 2,30, този, който е 2,90 от миниброшурата със същия код ли е?! Thinking

Хм, сега проверих. Много интересно- един е кодът. На коя ли цена ще го таксуват?  Grinning

# 307
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Само че това е кодът на крема за ръце от брошурата, който е 2,30, този, който е 2,90 от миниброшурата със същия код ли е?! Thinking

Хм, сега проверих. Много интересно- един е кодът. На коя ли цена ще го таксуват?  Grinning
2,30 Peace

# 308
  • Мнения: 606
Някой ползвал ли е това кремче?

# 309
  • Мнения: 1 354
Аз съм го ползвала и не съм доволна.Няма такова нещо като оеднаквявана на тена,а на лицето ми стоеше много странно.Стоеше като обикновен крем,който не попива.Не съм доволна от този продукт. Crossing Arms

# 310
  • Мнения: 606
Аз съм го ползвала и не съм доволна.Няма такова нещо като оеднаквявана на тена,а на лицето ми стоеше много странно.Стоеше като обикновен крем,който не попива.Не съм доволна от този продукт. Crossing Arms
А на цвят бал ли е крема?
Понеже ми бяха пратили ердна мостричка на един крем Sheer Botanicals, който отговаря на описанието на този крем и беше на цвят като фон дьо тен?
И се чудя дали става въпрос за един и същ крем.

# 311
  • Мнения: 1 354
Не,няма цвят на фон дьо тен,а както ти казах на крем.Намажи си лицето с крем,ама на малко по-плътен пласт и ще разбереш как стой.
Най-добре обаче събери още отзиви,защото аз си сложих само два пъти и бях адски ужасена,не съм потретвала.Някой може да се е престрашил да го ползва дълго.
Но според мен е некачествен продукт. Peace

# 312
  • София
  • Мнения: 5 828
Някой ползвал ли е това кремче?

На мен пък много ми харесва този крем, чакам още малко да се затопли времето и почвам да се мажа с него /че зимата ползвам по-мазен/, дава лек тен на лицето, но не като фдт.

# 313
  • Мнения: 606
Благодаря ви за отговорите момичета Hug
Имам само още едно питане за този  продукт

# 314
  • София
  • Мнения: 2 107
Някой ползвал ли е това кремче?

аз съм си слагала мостра и не бях доволна, може би защото съм свикнала с ФДТ, който определено е по-покривен. Но имам приятелка, която вече поръчва четвърти поред и е супер доволна, така че- зависи какво търсиш, ако искаш само лек тен на лицето без ефект на ФДТ- става Peace

вторият продукт, за който питаш, не съм ползвала, но май съм попадала на добри отзиви за него.

Общи условия

Активация на акаунт