Кофти проблем с ICQ

  • 1 138
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
А можеш ли да получаваш и изпращаш файлове чрезнея,защото аз не мога  newsm78

Да, разбира се че мога. Просто си го оправи от настройките -
Preferences -> General -> Enable File Transfer (тук слагаш отметка)
И си готова Simple Smile
Направила съм го това,но пак не става.Моята версия е на български.дали може това да е причината незнам.Все пак благодаря Hug,права си готина е програмката.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 481
На мен QIP-a ми бъгваше много често и това беше причината да се откажа от него  Tired Иначе е сладка програма, спор няма.

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 269
А можеш ли да получаваш и изпращаш файлове чрезнея,защото аз не мога  newsm78

Да, разбира се че мога. Просто си го оправи от настройките -
Preferences -> General -> Enable File Transfer (тук слагаш отметка)
И си готова Simple Smile

Мисля, че файлове могат да се обменят, но само при условие единият клиент да  е със статично IP. Ако и двете страни сте с динамични, няма шанс.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 248
Моля ви, помагайте...
Изчезнали са ми всички контакти от списъка с хора, опитах се да добавя поне тези, които си спомням, но ми казва, че съм превишила лимита на броя хора, които имам право да добавям и да се опитам да изтрия някои юзъри - в същото време листът ми е празен, а и не съм чувала за подобно ограничение Shocked
Преинсталирах го наново, но пак си е така.
Идеи някакви?
Благодаря предварително...


И аз имах същия проблем вчера, по същото време. Rolling Eyes След рестартиране, излизане, влизане - реших да изчакам търпеливо, посвърших си задачките ... първоначално ми се добавиха от нищото няколко човека (само в он-лайн листата), след това изведнъж и останалите (включително и тези офф-лайн и чакащите ауторизация). newsm78

Общи условия

Активация на акаунт