💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 26/

  • 27 548
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 215
За да приключа горчивата тема, батко Омер да внимава като излиза по улиците Trollface Атаките за ниския рейтинг са само върху него, основно заради фрагманите(показвал любов, което е 1/1737272 част от сериала засега, току виж решат да го ремонтират КенДо сега, остане само Кенан и гледаме нещо друго в името на висок рейтинг Grinning )
Прикачвам ви една такава, който има туитър да го последва този фен на Бурак, голям е образ

Благодарим, пчелички!
Доане, ти сиии Grinning
Скрит текст:


Ей тук му виждам очите и ето тук може би:

“Тази какво ми говори, бе?! “

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 23:52 от Cocodoggo_mom

# 61
  • София
  • Мнения: 13 726
Извинявам се момичета, тези дни са ми доста ангажирани и не мога да бъда активна.
Отново искам да благодаря за новата ни темичка.
Поли, каквото и да каже за труда ти все ще се повторя. Затова без думи...




Ето това е целувка. Истинска, не бутафорна. Който си го може, може си го.



И да дам заслуженото на рекламата на Керем. Неговата реклама с Turkish Airlines е най-гледаното видео с +82 милиона гледания в Tik Tok само за пет дни...
Това изображение е впечатляващо!


# 62
  • Мнения: 4 841
За да приключа горчивата тема, батко Омер да внимава като излиза по улиците Trollface Атаките за ниския рейтинг са само върху него, основно заради фрагманите(показвал любов, което е 1/1737272 част от сериала засега, току виж решат да го ремонтират КенДо сега, остане само Кенан и гледаме нещо друго в името на висок рейтинг Grinning )
Прикачвам ви една такава, който има туитър да го последва този фен на Бурак, голям е образ

Благодарим, пчелички!
Доане, ти сиии Grinning

Не разбрах много добре коментара, феновете искат да гледат Доан по фрагманите ли? Joy
То вярно, че той е главният герой, засенчва и Лейля и Кенан многократно. И на мен ми е интересен, но не съм му фен и не оправдавам постъпките му. Просто ми е интересен като персонаж и какво ще се случи с него...

Линде Hug , когато можеш, ще се включваш. Надявам се да намериш време да загледаш и "Друг човек" .

# 63
  • Мнения: 5 205
Скрит текст:
За да приключа горчивата тема, батко Омер да внимава като излиза по улиците Trollface Атаките за ниския рейтинг са само върху него, основно заради фрагманите(показвал любов, което е 1/1737272 част от сериала засега, току виж решат да го ремонтират КенДо сега, остане само Кенан и гледаме нещо друго в името на висок рейтинг Grinning )
Прикачвам ви една такава, който има туитър да го последва този фен на Бурак, голям е образ

Благодарим, пчелички!
Доане, ти сиии Grinning
Скрит текст:


Ей тук му виждам очите и ето тук може би:

“Тази какво ми говори, бе?!

Ели, разсмя ме. Satisfied
Иска им се на феновете повече динамика в епизодите и фрагманите и по-малко приказки. Да се стрелят, да се преследват може би. С любов не става. Satisfied Иначе са прекрасни Ханде и Бурак. Много им се радвам.
Днес и вчера съм като цветарка в темата. Satisfied Утре по-кротичко. Satisfied

Лека нощ от мен и Доан, че знае ли се ще го има ли след седмица, две, три, не се ли знае. Satisfied Nature Sparkler

Последна редакция: ср, 11 окт 2023, 00:08 от midnight__sun

# 64
  • Мнения: 2 498
Няма ли Доан, хич няма да им гледам сериала! Joy Аз съм му фенка. Всичките да ги изтреби до крак! За това, което са направили, милост и оправдание няма. Айде до утре Grinning Дано не го сънувам пак обаче, че ще си плюя в пазвата на сън.

# 65
  • Мнения: 1 215
Поли, искат екшън, трилър, психо… ТЕКСАС!
Лека нощ. Сладки и… спокойни сънища! Той е някъде там, до вас! Grinning
Хаки, как ще спиш, абим??

# 66
  • Мнения: 4 841
Коко , под Тексас - Тексаското клане ли имаш предвид? Айде, не! Joy То е за след 23ч интервал. Joy

# 67
  • Мнения: 972
Искам да внеса малко успокоение по отношение на рейтинга на последния епизод на "Друг човек".

В понеделник:
Най - важната група в рейтинга е АВ - нея гледат рекламодателите, защото там е интелигенцията и по-платежоспособната зрителска аудитория. Там сме на 4-то място с 3.31.

"Сапфир" в АВ групата е на 8 място с 2.82, но в тотала е на второ с 4.67.

Първенец в групата и в този ден е "Йомер" с 4.99, който бележи ръст и в трите категории. Той е първи и в тотала с 4.87.

Ние и в трите групи сме в златната среда.

Освен това, сериалът е всичко друго, но не и тип "семеен филм", който се гледа заедно с децата. Може би, затова повторението е с по-висок рейтинг.

Четох коментари, че е идеален за цифрова платформа. Имаше доста кръвожадни потребители, които искаха Доан да се изявява повече, за да има екшън и напрежение.

В трейлърите наблягат повече на романтиката, а сериалът беше анонсиран като психотрилър.

Какво е трилър?

"Трилърът е доста широк жанр в литературата, киното, телевизията и някои реалити шоута.

Най-характерното за трилъра е доминиращите остри чувства, които предизвиква – тревожно очакване, силно напрежение, безпокойство, безпомощност, страх, стигащ до ужас. В творбите от този тип задължително присъства някаква тегнеща заплашителна атмосфера или непреодолима животозастрашаваща опасност, която в повечето случаи се превъзмогва по-скоро благодарение на шанса, отколкото на личните умения на героите. Жанрът няма ясно очертани граници и елементи от него присъстват в много произведения от различни жанрове.

В киното черти на трилъра включват предимно гангстерските, шпионските, криминалните филми, филмите на ужасите и филмите ноар, а в малки дози и приключенските."

Ще видим как ще продължат сюжета и кои зрители ще бъдат по-щастливи - романтично настроените или по-дарк личностите.

# 68
  • Мнения: 4 686
Добро утро момичета!
Усмихнат ден ви пожелавам.
 

 

 

 

 

 

# 69
  • Мнения: 10 543
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Wink

Gift Heart

# 70
  • Мнения: 3 023
Здравейте, 🌞

Хафсанур е дала интервю

Успешен ден на всички!

# 71
  • Мнения: 5 205
Здравейте! Flowers Hibiscus

Мислех, че са приключили взаимотношения Ханде и Nocturne, но явно сътрудничеството им продължава.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 648
Здравейте! Flowers Hibiscus







Sunglasses
https://twitter.com/AtesOnFire/status/1712009350833668264

Хафса беше интервюирана онзи ден на изхода на фризьорския си салон:
Актрисата беше попитана от репортери за сериала Ya Cok Seversen. „Забавлявахме се много, беше добро приключение за мен, работих през лятото за първи път, всичко беше страхотно, сега ще си почина малко." Актрисата говори и за партньора си в сериала Керем Бурсин: „Прекарвахме си страхотно, беше хубаво и се забавлявахме много, хареса ми енергията му.“ каза тя.
Когато беше попитана също за мислите на Бергюзар Корел  относно работното време на сетовете наскоро, каза: „Графикът на всеки сет е различен, например някои сетове имат 12-часови приложения. Моят сет беше много добър и екипът е забавно, но разбира се има трудни условия."
Хафсанур Санкактутан привлече вниманието със стила си на облекло, горнището й с баркод привлече вниманието.


Скрит текст:







Последна редакция: ср, 11 окт 2023, 17:25 от Dilemi

# 73
  • Мнения: 4 841
Здравейте Animal Bee

Нова снимка с Ханде


Без думи съм за тоалета на Хафса...Animal See No Evil

# 74
  • Мнения: 3 023
Има клипче зад кадър на Керем от рекламата, но не ми дава да го споделя

Общи условия

Активация на акаунт