💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 26/

  • 27 434
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 482
Утре имам чувството, че няма да взема преводите на Мики и Слънцето Sad
Уникален Бурак! Направо настръхвам, страхотна химия между него и майката.
Бая грешки правя, ще ме извинявате, ама и друго правя в момента и се разсейвам малко Grinning

# 736
  • София
  • Мнения: 92
Пффф, в сцените между КенДо и мама даже не те интересува Кенан ли е, Доган ли е…
 Невин ги разпознава, майка е!

# 737
  • Мнения: 964
Успяха да ме разплачат Невин и Доан. Дано да го спаси обичта на майка му!

# 738
  • Мнения: 1 174
Еее, Благи, защооооо?

# 739
  • Мнения: 5 181
Утре имам чувството, че няма да взема преводите на Мики и Слънцето Sad
Уникален Бурак! Направо настръхвам, страхотна химия между него и майката.
Бая грешки правя, ще ме извинявате, ама и друго правя в момента и се разсейвам малко Grinning
Благи, не те разбрах? Какво имаш предвид? Satisfied
Няма да превеждаш цял епизод ли? Satisfied Тежко ще ти дойде за превод?
Не ти хареса? Изобщо не ти се превежда? Какво стана?

# 740
  • Мнения: 2 482
Благи, не те разбрах? Какво имаш предвид? Satisfied
Няма да превеждаш цял епизод ли? Satisfied Тежко ще ти дойде за превод?
Не ти хареса? Какво стана?
JoyJoyJoy
Ба! За превода хич не ми е зор, но за рейтинга не съм оптимистка. Ще си го преведа с кеф иначе, целия! Една зеленичка поне да има. Такава игра правят тези хора, че ме е яд да им гледам тези тъпи рейтинги. Мъчно ми става чак!

# 741
  • Мнения: 5 181
Притесни ме. Много ми станахте да ви успокоявам. Satisfied
И аз съм на тръни за утре. Satisfied Заслужават да са в зелено. Всеки път го пиша, а и следващия понеделник ще има още един сериал.

Ели, не разбрах какво пишат тези блогъри? За кого говориш? Моите ги хвалят. Satisfied

# 742
  • Мнения: 1 174
Слънце, другата седмица на конкуренцията вече ще пада, не му мисли за тогава, няма само ние да сме зле Heart Eyes като ще е така, и другите да са зле пък!
Да, именно, а до миналата седмица бяха тихи за нас. Съмнително ми стана

# 743
  • Мнения: 2 482
 Невин звъни на Туран, пита го къде е. Той имал важна работа. Тя се опитва да му разкаже за Лейла, той й затвори, по-важна работа имал.
Екрем пита Неджат къде е, той бил в участъка, давал показания. Екрем се притеснява, че някой го следи, смята, че е убиеца и ще го заведе направо при Неджат, за да реши той проблема.
Доан се обажда на Идрис и му казва, че го чака.
Ясемин се обажда, на Лейла и казва, че се вижда с Тахир, защото той й казал, че е много спешно. Първо била отказала, но той толкова настоявал, че тя накрая отишла. Лейла й каза, че отива в съда и трябва да затваря. Ясемин изведнъж реши, че май не е трябвало да се среща с него и си тръгва, но се натресе право на Нурай.
Нурай й каза да остави мъжа й  на мира. Панаир селски спретна. От затвора го чакала, крещи в заведението, че била адвокатка и искала да й отмъкне мъжа, била бракоразводен адвокат, така работила, първо замайвала мъжете и после ги развеждала. Заплаши я, че следващият път ще иде в съда и там ще я оправи.

Екрем извади пистолета. Шахинде го пита Неджат дали е в час, праща Екрем да отиде да реши този въпрос, това било най-доброто за тяхното семейство. Екрем й каза, че няма гаранция, че убиецът няма да се върне и да ги убие.
Тахир иска да говори с Екрем, но той му отказа, защото имал по-важни дела.
Доан тръгва след Екрем. Лейла разпитва някакви хора, дали са ги заплашвали, дали са заплашвали баща им. Никой не ги заплашвал. Момчето отрича. Звънна му телефона, беше Неджат и го предупреди да мълчи.
Екрем „води“ Доан към капан. Или ти ще умреш, или аз каза.
Лейла казва на Рефик, че нещо не е наред при тези, които разпитва и иска да разбере, с кого са говорили. Рефик тръгва. Ох, не мога да го гледам без да се сещам за на Коко идеята да се влюби в Лейла и умирам от смях, а сцената драматична.
Туран отива при Идрис със зареден пистолет. Идрис се появява и иска да го черпи чай. Туран не искал. Идрис го пита, на кого принадлежи номера. Туран го предупреждава да стои далече от сина му. Ако не е той никога нямало да направи това, което е направил.
Ти си виновен за всичко, за това, че синът ми е убиец.
Не мога, аз му обещах.
Ще те убия. Предупредих те.
Невин дойде и спря Туран. Той я пита, как е разбрала. Доан я бил изпратил, той знаел, къде ще се срещнат. И пистолета гръмна.

Неджат се срещна с Екрем, който му каза, че убиеца го е проследил от дома му до тук.
Всички го чакат. Доан се екипира и тръгва да види какви ги вършел господин Екрем.


Турна: Без да искам, без да искам!
Туран, какво направи? Трябва да го заведем в болница, той ще умре.
Идрис….



Последна редакция: пн, 23 окт 2023, 23:20 от Бл@гуна

# 744
  • Мнения: 5 181
Кой ли от двамата ще е прострелян?
Идрис?

# 745
  • Мнения: 1 174
Аз за Невин се замислих, ама сякаш е добре Head Band
Аха, както и си помислих след фрага, ейсега гледайте Доан оттук нататък Grinning

# 746
  • Мнения: 13 588
Да не забравяме и Керем! Hands Ok Hand



С незабравимата му усмивка!!! Hands Ok Hand

И отвреме навреме с онзи тъжен поглед...



Лека вечер! Flowers Four Leaf Clover

# 747
  • Мнения: 1 174
Ооо, почна насилие над жени, другата седмица сме над 5 Grinning

# 748
  • Мнения: 4 817
Нова тема

https://www.bg-mamma.com/?topic=1599894.msg47107235#msg47107235

Новата тема е специално за Златна. Дано ѝ хареса. Stuck Out Tongue Winking EyeHug

# 749
  • Мнения: 5 181
Ооо, почна насилие над жени, другата седмица сме над 5 Grinning
Тя ще го оправи него. Satisfied

Рекламата на Turkish Airlines, на която Керем Бюрсин е посланик на марката, надхвърли 500 милиона гледания в социалните медии. Tiktok: 264 милиона 900 хиляди Instagram: 146 милиона 710 хиляди Youtube: 38 милиона 408 хиляди Facebook: 54 милиона

Общи условия

Активация на акаунт