В какво съхранявате подправките в кухнята?

  • 10 362
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 152

Доволна съм.  smile3521

# 16
  • Мнения: 1 449
Или ги купувам с оригиналните им стъклени шишенца, или ги съхранявам в няколко метални и няколко мънички симпатични бурканчета. За сол, захар, брашно, червен пипир имам комплект големи буркани.

# 17
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Тези които са в стъклени шишенца-добре,но тези в пликовете потоянно са разпиляни в шкафа.

# 18
# 19
  • Мнения: 2 922
В малки и големи, стъклени и пластмасови бурканчета.

# 20
  • Мнения: 5 362
За сол,захар,червен пипер и брашно си имам кутии.
Подправките в бурканчета-малки.

# 21
  • Мнения: 4 406
в бурканчета от детската кухня

# 22
  • Мнения: 3 164
обикновено си купувам в стъклени бурканчета , но и имам малки кутийки за тази цел Peace.
за сол, захар и др. подобни си имам специални пластмасови кутии Peace

# 23
  • Мнения: 1 403
Сол, 4ерен пипер, 4убрица и 4ервения пипер  са ми в буркан4ета за подправки (малки с дървени капа4ки) Девисил, босилек и т.н са ми в буркан4ета от маслини, тънки и дълги Peace Махнала съм им етикетите и стоят много добре Wink

# 24
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
В различни по големина стъклени буркани и пластмасови кутии.

да и аз така съм ги подредила, нямам подправка която да седи в пликчето и всички кутийки са надписани

# 25
  • Мнения: 13 191
В буркани от нес кафе. Много е удобно- прозрачни са и всичко си виждам, пък и са на винт и нищо не се разваля.

# 26
  • Мнения: 4 451
Съхранявам ги в стъклени бурканчета. Хем са красиви, хем практични. Купувала съм си ги от магазин за 1 лев. И добре предпазват от молци.

# 27
  • Мнения: 658
Основните са в бурканчета , а останалите-босилек, ригани и т.н в голяма купа подредени както са в пакетчетата с надписите да не объркам някоя подправка. Wink

# 28
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
В малките бурканчета на HIPP.

# 29
  • Мнения: X
А моите изглеждат  така: http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2229899.А  боб, леща, ориз ,брашно, захар са в кутии от АМ, облепени със самозалепващо фолио.

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 12:05 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт