Oтносно зеленчуковите пюрета!

  • 1 383
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Като стана на 6 месеца започнах да захранвам с ранни моркови на Хип!

# 16
  • Мнения: 948
С Хип. Ранни моркови--------ранни моркови и картофи-----------картоф и тиква--------смесени зеленчуци за над 3м.
PeaceИ ние започнахме зеленчуковите пюрета по същия начин. Hug

# 17
  • Мнения: 2 849
Картоф .морков ,тиква ...

# 18
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Имам въпрос относно тия пюрета на ХИП, в които има млляко и сметана. Пише, че са за над 4 месеца, а нали млечните продукти се въвеждат по-късно? Същото важи и за комбинациите с грах и карфиол.

# 19
  • Мнения: 1 029
Аз започнах първо да давам плодово пюре от ябълка, а от зеленчуците се препоръчва да се започне с картофи и моркови.

# 20
  • Мнения: 4 392
картоф, тиква, морков


Имам въпрос относно тия пюрета на ХИП, в които има млляко и сметана. Пише, че са за над 4 месеца, а нали млечните продукти се въвеждат по-късно? Същото важи и за комбинациите с грах и карфиол.
Е, Хип и той душа носи! Трябва да препечелва.. Wink

# 21
  • Мнения: 1 186
Според мен е по добре да се захрани първо със зеленчуково пюре а и така ме съветваха майките когато трябваше да захранвам моето дете  Peace
Аз захраних със готово пюре от картоф и ябълка на АМ-АМ  Peace.....може да се дава тиква,морков,чушка,тиквичка  Peace

# 22
  • Мнения: 4 621
Картоф и морков са препоръчитрлните зеленчуци за захранване Peace

# 23
  • Мнения: 115
Ние започнахме да се опитваме да се захраним със зеленчуково пюре от три дни. Започнах домашно приготвени- сварен картоф, вчера му прибавих и малко морков. Засега само го плюе и не иска да го яде, но разбрах че съм направила грешка, като съм го разреждала с вода, а не с мляко. Днес мисля да опитам с моркови само и дано да го яде.

# 24
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Преди 3 дни и ние се захранихме започнах с оризова каша на Милупа.Днес дадох 2 лъжички пюре от моркови на Hipp смятам утре да удвоя количеството ,а на третия ден да дам двойно на двойното и след това да изчакам 2 дни за реакция.Кашичка ще слагам по 1 лъжичка в мляково преди сън.Смятам да продължа с морков и картоф,картоф с тиква,картоф с тиквички,картоф с карфиол ,микс от зеленчуци и след това да мина на плодови

Общи условия

Активация на акаунт